Metallica Nothing Else Matters zahraná na cimbál
http://www.youtube.com/watch?v=wOzympXi0xI
http://www.youtube.com/watch?v=CBDi4vx1QpM
Ma nejoblibenejsi od nich.
Docela zajímavá písnička, tak melodická a uklidňující. Pak odejdu do kuchyně a slyším jak v pokoji zpívá nějaký zombie lord
JoSielencer wrote:Docela zajímavá písnička, tak melodická a uklidňující. Pak odejdu do kuchyně a slyším jak v pokoji zpívá nějaký zombie lord
http://www.youtube.com/watch?v=5PhRtuEHMqo
Něco pro příznivce jiného žádnru
