POWIPOVY SRAZ THALIE!!!
Myslim, ze je na case naplanovat dalsi sraz, tentokrate to bud uz powipovy. Nikdo se toho ujmout nechce, takze to zase zbude na me.

Videl bych to od pulky unora dal, jelikoz to uz bude po zkouskovem a nekteri hrisnici dodelavaji veci jeste na zacatku unora *tvari se nenapadne*. Mistem konani bude tradicne nektera z Plzenskych hospudek. V uvahu pripada
restaurace Simsalabim. Jedna se o utulnou hospudku da se rici ve fantasy stylu. Cenu jsou trochu vyssi, ale jinak by to stalo za to. Pivo tam toci Staropramen, Stellu a Hohegarden. Jako vzdy se to musi zamluvit dopredu, tak musime vedet, kolik prijede lidi. Napiste i prispevek, kdo pujde, at tam nehlasujou mrtvy duse.
Vice info zde:
http://www.simsalabim.cz/foto.html
Hlasujte v ankete o datumu srazu! Hlasujte i ti, co neprijedete!!!
Pripadna diskuze zde...