Dík OneIceOne, že se o nás tak pěkně stará. Je to fajn motivace.
A mě už taky jednou ty dvojsmysly zabijou.
Jde Aria s dvěma holkama a povídá si s knězem a říká "Tak musela sem vzít další dva pěkné kvítky."
A mě hend napadl dvojsmyl "A já jsem růže mezi těmy kvítky, ale píchám...."
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
chtel bych podekovat vsem hracum jez se ucastnily vypravu do Krynu (Mochazi,Jorg,Eli,Stan,bratri magove a mistr trpasli-sry zapomnel sem jmena) diky byl to bezva straveny cas moc sem si to uzil po zhruba rocni pauze od thalie
Tagar z rodu Bílých Tygrů-půlork,který se dlouhá léta učil bojovat jako správný bojovník a ne jako barbar.Je to ten který ti nakope prdel,když ho nasereš.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž". Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni. Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Jo taky se přidám k děkovačkám ta dnešní soutěž byla fajn a nejen velké dík RoFovi že to dal dohromady ale samozřejmě všem co se ukázali. Skvělej večer
Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané.
Málem bych zapomněl, díky Arii a ostatním kolem básnického klání. Ačkoliv jsem se viděl spíš v roli obecenstva, bylo celkem zábavné si vyzkoušet i soutěžícího .
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Tagar z rodu Bílých Tygrů-půlork,který se dlouhá léta učil bojovat jako správný bojovník a ne jako barbar.Je to ten který ti nakope prdel,když ho nasereš.
Predyk, Dark,Rof zase jste mi o něco prodloužili život díky za včerejší/dnešní nočku.
S bratrstvem ocelinikdyna věčné časya nikdy jinak....ten s Leprou. Gorhunk Dračí kůžeProtector of mankind! Hrdinný trpaslík, který se pouze s pivem v ruce pustil do klepetnatce a nakonec padl vyčerpán k zemi http://www.youtube.com/watch?v=gD5tU-5NXd4