Smrt ve stanu

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
libixar
Nováček
Posts: 11
Joined: 10:57 27. Oct 2010

Smrt ve stanu

Post by libixar »

No, přejdu rovnou k věci.. Šel jsem na orky a v pohodě jsem je po jednom zabíjel . V prvním táboře sem vše pobil , a zbyl mi tam jeden ork (zaseknutý) ve stanu. Dál jsem na něj útok a do stanu sem vešel taky. Chvíli jsem s nim bojoval, dal í první kritik , tak to už jsem chtěl ze stanu utíkat, ale nešlo to. Byl sem uvězněn ve stanu s orkem a ten mi za malou chvíli dal opět kritik a už jsem byl na zemi. Půjde s tím něco udělat ..? :(
Thar Helphagon:Normální druid
Zirud: Obrovský hakavarn s obrovskou sekerou na rameni... ZIRUD ZNIČIT!!
User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: Smrt ve stanu

Post by de Aers »

Pravděpodobně projít přes Aštarota ? :)
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Locked