kucik wrote:Navíc někteří z nás jsou zhýčkaní, jezdí autem a musí být ráno trochu střízliví.
tak si pořidte řidiče
Tak zámožný, abych si zaplatil řidiče, který na mě bude čekat celou noc, to zase nejsem. A modrýho anděla se mi z Plzně platit nechce.
Práček wrote:
kucik wrote:ne vždy jsme to zvládli až do rána
vše je jednou poprvé
,,Ne vždy jsme to zvládli" znamená, že minimálně jednou to tak bylo, ale není možné zaručit, že to tak bude i tentokrát.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM. *********************************************** Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
-darkvision- wrote:No tak ja bych teoreticky mohl v obou terminech.
Taky bych mohl svest Molly do Plzne a popr jeste nekoho. Pokad vemu Derkena, to nevim, jeho stav neni dvakrat adekvatni ted.
Jen nevim jak s prespanim, nejakej motylek tam bo tak? Znate?
Práček by jel taky, nezapomen na něj . A ubytování? Je to na dvě noci? Na jednu? Kdyby jednu tak by šlo jet nonstop ne?
Hele jooo? Řidič by se rád taky vyspal
Taokane tak vem auto a vyspi se v nem ne? To odpovídá tvým požadavkům na Nocleh.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar Anirrinths Zau'ndar Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
ta ubytovna je tradiční, výprava z Kolína a Brna v ni spí pravidelně a nemůžem si stěžovat.. teda jednou mi pod postelí trčel hřebík, který přímo vybízel abych na něj ráno šlápnul a Nomis dostal pokoj vybavenej televizí a dvouma párama bot, později zjistil že zdarma dostal i neutěsněné okno které ve výšce pátého patra nepřijemně celou noc hvízdalo při zafučení větru
jsem uctívač démonů jsem otec tvé smrti já vyvolávám dávné zlo já kontroluji každý jeho nádech já podněcuji vaše neštěstí zrozením i zabíjením já vyvolám armageddon krmen tisícem duší.
Se mnou určitě nepočítejte. Bohužel.. Minimálně 3-4 týdny ještě doma a vklidu a pak jet někam kde bych byl celou noc vzhůru, to asi nedám. Kor když ted spim 13-19 hodin denně . Je to škoda. Doufám že se spáchá ještě něco třeba v únoru bo tak To bych měl být z nejhoršího venku už..
Užijte si to
Tvůrce a ničitel
------- Neaktivní
------- .: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
no koukám že hlasování pro mě taky vypadá blbě.. hlasujte pro dvacátého
jsem uctívač démonů jsem otec tvé smrti já vyvolávám dávné zlo já kontroluji každý jeho nádech já podněcuji vaše neštěstí zrozením i zabíjením já vyvolám armageddon krmen tisícem duší.
Trhají mnou vnitřní proudy. Sice mi vyhovuje až 27., páč o předcházejícím víkendu mám šeredně moc práce, leč zároveň chci, ba musím vidět Kratu a spol. Pajky počítaje zvlášť, neboť se nakonec neukáže, ale za pokus to stojí. Takže osude, vydávám se ti všanc. A pak se uvidí.
Nechápu, proč sem své úvahy spisuji, když nikoho nemůžou zajímat. Uch.