POWIPOVY SRAZ THALIE

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Datum powipoveho srazu???

Pátek 15.2.2008
0
No votes
Sobota 16.2.2008
0
No votes
Pátek 22.2.2008
0
No votes
Sobota 23.2.2008
1
4%
Patek 29.2.2008
1
4%
Sobota 1.3.2008
8
30%
Muzu vzdy!
9
33%
Neprijedu. Vlezte mi na zada s nejakym srazem.
8
30%
 
Total votes: 27

steel_martin
Měšťan
Posts: 168
Joined: 17:43 18. May 2007
Location: Plzeň / Železná Ruda

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE

Post by steel_martin »

Těch víc možností by bodlo. Tak to napíšu sem:

Bral bych všechno kromě pátku 15.2.
Venori'elginn N'Abarn
_______________
Image
_______________
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE

Post by Zyga »

Tak musim priznat ze nemam poneti kdy bych tak moh mit cas, az bude naky datum tak si ho proste zkusim zaridit
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Jonny
Měšťan
Posts: 270
Joined: 17:42 27. Apr 2007
Location: Kolín
Contact:

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE

Post by Jonny »

Ja budu moct vcelku kdykoliv... Akorat teda doufam, ze to pojede az do rana, nebo bude moznost nejakyho noclehu, at nemusime my prespolni pospavat nekde na nadrazi... :)
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE

Post by Krata »

Taky dorazim, dal sem sice 1.3. ale můžu tak nějak taky kdykoliv.. a taky bych rád kdyby to jelo do rána či bylo nějaké místečko kam složít tělo :)
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE

Post by nomis_b »

Anurin wrote:Jsem sice z práglu ale mám kousek od tý plzeňský vesničky chatu. Zvolil jsem sobotu ale ve směs můžu vždy. Pak hurá na chatu a tam se dožrat.
no snad tim dozranim nemyslis dojidani tataraku zmych noh, ale pekne vypalovani mozku nejakou tvrdsi lihovinou.

A ten napad dozrat se a pak prespat na cizi chate: HURA!!! napis mne na seznam hostu.

Jen doufam, ze nejak pocitas, ze ti asi ze startreku nepujci teleport a budem se v noci muset nekam strachat minimalne na bus.

P.S. Teda nepocitam, ze by byl nejakej ochotnej abstinent, kterej nas tam vecer doveze, ale kdyby, tak se prosim zvete :P :twisted:
A zase se craftí...
Locked