Těch víc možností by bodlo. Tak to napíšu sem:
Bral bych všechno kromě pátku 15.2.
POWIPOVY SRAZ THALIE
-
steel_martin
- Měšťan
- Posts: 168
- Joined: 17:43 18. May 2007
- Location: Plzeň / Železná Ruda
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Venori'elginn N'Abarn
_______________

_______________
_______________

_______________
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Tak musim priznat ze nemam poneti kdy bych tak moh mit cas, az bude naky datum tak si ho proste zkusim zaridit
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Ja budu moct vcelku kdykoliv... Akorat teda doufam, ze to pojede az do rana, nebo bude moznost nejakyho noclehu, at nemusime my prespolni pospavat nekde na nadrazi... 
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Taky dorazim, dal sem sice 1.3. ale můžu tak nějak taky kdykoliv.. a taky bych rád kdyby to jelo do rána či bylo nějaké místečko kam složít tělo 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
no snad tim dozranim nemyslis dojidani tataraku zmych noh, ale pekne vypalovani mozku nejakou tvrdsi lihovinou.Anurin wrote:Jsem sice z práglu ale mám kousek od tý plzeňský vesničky chatu. Zvolil jsem sobotu ale ve směs můžu vždy. Pak hurá na chatu a tam se dožrat.
A ten napad dozrat se a pak prespat na cizi chate: HURA!!! napis mne na seznam hostu.
Jen doufam, ze nejak pocitas, ze ti asi ze startreku nepujci teleport a budem se v noci muset nekam strachat minimalne na bus.
P.S. Teda nepocitam, ze by byl nejakej ochotnej abstinent, kterej nas tam vecer doveze, ale kdyby, tak se prosim zvete
A zase se craftí...