Pískovcové skály
Pískovcové skály
zdravim.Byl jsme v piskovcových dolech a v jedné z pater se mě to seklo a padala hra pořád.udělal jsem krok a hra spadla.
Re: Pískovcové skály
Jestli se z tama nemůžeš dostat, tak si v nastavení stáhni detaily na minimum a zkus to znova.Koninho87 wrote:zdravim.Byl jsme v piskovcových dolech a v jedné z pater se mě to seklo a padala hra pořád.udělal jsem krok a hra spadla.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Pískovcové skály
Tak tohle se mi taky jednou stalo. Presne doly a zuch bum. Popros nejake Dm, po pm, aby te hodilo nekam jinam, treba pred vchod do dolu.
A pak se pokus aktualizovat svoji grafiku - jestli si matne vzpominam, u me byla chyba prave tam.
A pak se pokus aktualizovat svoji grafiku - jestli si matne vzpominam, u me byla chyba prave tam.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první