Tvář roku
Re: Tvář roku
Chjo, jak to znam, tak ted kdyz nepriletim, tak tam bude urcite hromada lidi a ne jako prve co nas tam byla jen ta hrstka vernejch 
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Tvář roku
ja volil c. 4 ...Jaara je tam jak hotovej Lucifer xD
Re: Tvář roku
her got ten usmevavej koblich mi ukradne mikulase
*otoci se a potichu rozbaluje tabulku cokolady aby ji niko nevidel* 
Kamkoli se vydate, jdete s celym srdcem.
Re: Tvář roku
To vis...nikdo si nechce rozhazet naseho hlavnaka....pfff...ja hlasovala pro jinyho:))))) 
Lossë Hyaro
Re: Tvář roku
pssss *rozhlizi se *potichu jeste te nekdo uslysi
:D:D:D
Kamkoli se vydate, jdete s celym srdcem.
Re: Tvář roku
Oni rovnou celou Milku...kravu..jitka wrote:A hele vubec ....basti bohove cokoladu???
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
Re: Tvář roku
Joo mas recht marii je to podvodne hlasovani a zadam o opakovani hlasovani
Tady je videt kdo chce dostavat lepsi xp ve hre podvrataci!!!*potichu si rika radeji jim nebudu rikat prokoho hlasuju xp se vzdy hodi*
Re: Tvář roku
No tak asi hlasování ukončíme a vyhlásíme vítěze. *sčítá výsledky* *ověřuje součet výsledků* ... .... ... ... *vytváří pořadí*
Ehm ehm! Vítězem soutěže o Tvář roku se stáváááá... fotka č.1 s počtem 12ti hlasů. Vítěz samozřejmě dostane slíbenou cenu, bohužel z rodinných důvodů nebylo možno zajistit čokoládovýho mikuláše, který byl snězen neznámým členem rodiny. Ale jako plnohodnotná náhrada poslouší čokoládový lední medvěd a to stejné, ba dokonce lepší chuti!
Gratuluji
Ehm ehm! Vítězem soutěže o Tvář roku se stáváááá... fotka č.1 s počtem 12ti hlasů. Vítěz samozřejmě dostane slíbenou cenu, bohužel z rodinných důvodů nebylo možno zajistit čokoládovýho mikuláše, který byl snězen neznámým členem rodiny. Ale jako plnohodnotná náhrada poslouší čokoládový lední medvěd a to stejné, ba dokonce lepší chuti!
Gratuluji
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Tvář roku
*ochranka v sále zadržuje smyslů zbavenou hysterickou ženu dožadující se neprávem čokolády*
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Tvář roku
bohužel z rodinných důvodů nebylo možno zajistit čokoládovýho mikuláše, který byl snězen neznámým
to jsou lidi co????? *opatrne stoucha obal od mikulase pod gauc a utira pusu od cokolady * 
Kamkoli se vydate, jdete s celym srdcem.