CO VAM NA THALII CHYBI?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Musim říct, že je to zajímavý nápad. pak by se ovšem musel udělat i lektvar vyp (vyprošťovák) 
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Rozepsal jsem se ve flamu, takze sem zkusim shrnout ruzne mensi upravy a rozsireni, ktere bych casem na Thalii uvital. Jde o ruzne upravy ladiciho charakteru a nebo rozsireni, ktera by mne potesila. Treba si z toho team neco vybere.
- zajimavejsi kapuce (vycvik, AC, moudrost). Helmy stejne budou lepsi, protoze tam je AC i vycvik zaroven. Pomuze to trochu srovnat dex build vs silovy build a postavy kouzlici na wisdom vs inteligenci.
- lehke predelani ocarovani na zbranich tak, aby treba mezi obouruckou a kukry nebyl az takovy rozdil.
- opraveni smazane casti Karathskeho hrbitova, mozna pridani par dalsich mist na exp pro postavy 4-8 level. Nabizi se treba vychodni cesta z Karathy, ktera by se dala trochu ozivit. Zaroven asi lehke zvyhodneni panteru (prijdou mi prilis drsni na to, kolik je z nich expu), coz by pak take bylo pro postavy na techto urovnich. Uprava lednich medvedu (take smerem k vetsi vyhodnosti).
- snizeni postihu na expy za cleny v parte. Postih za summony a podobne muze klidne zustat, ale za jednotlive cleny v parte bych rad trochu nizsi postih. Koneckoncu spousta novych potvor je delanych tak, ze tu partu spis vyzaduje, nez aby daval hracum nejak na vybranou. Maximalni postih za partu pri ctyrclene skupine by mohl byt spis nekde kolem 1/3 z expu a ne kolem 1/2. Neni to nejak nezbytne, ale potesilo by.
- zruseni pravidla o zakazu kovovych zbrani a zbroji u druida. Osobne se mne to sice netyka, ale jednoduse nevidim pro to omezeni moc duvod. A navic jak uz jsem zminoval, u shiftera to ani nejde dodrzet pri urcitych promenach. Takhle by se na ty urcite zbrane mohl ten druid primo zamerit. Koneckoncu druid (stejne jako hranicar) byl v posledni dobe trochu oslaben omezenim ovladani zvirat. A nemyslim, ze by tu build druid/fighter nebo druid/cokoli na silu v kovove zbroji a se zbrani nejak zasadne rozvratil rovnovahu. Naopak mohla by to byt alternativa ke klerik/fighter.
- pokud jeste nebylo udelano, tak zavedeni ucitelu i pro levely nad tricet. Pokud postavy s levelem nad 30 vyzaduji pritomnost DM, tak je to znevyhodnuje oproti kombinovanym buildum. Navic je tu rozpor v pojimani levelu. Bud je level rp vec a melo by se k nemu prihlizet pri jednani s NPC a svetem a nebo je OOC vec a neni duvod postavy se single povolanim a levelem pres 30 najednou brat jako neco specialniho, co vyzaduje quest pro postup. Zvlast kdyz pak takova postava level 33 single povolani stejne nebude brana jako ve svete nejak vyjimecna kvuli svemu levelu. Zkratka momentalne je to tak nejak na pul cesty a neni v tom jasna koncepce.
- pokud by se podarilo opravit padani hry pri dispelu na nekoho s vypitym lektvarem, bylo by to naprosto uzasne. Pokud je zrejme, ze se to nepodari, tak to ohlasit jako trvalou chybu a postupne tomu prizpusobovat dungeony a lokace. Dispel by pak u potvor mel byt vyrazne vzacnejsi.
- summony pro pana smrti + pripadne pravidlo o tom, ze pri kouzleni nekromantskych kouzel se level pana smrti pricita ke caster levelu.
- zprovozneni zveda harfeniku
- postupne zavadeni vyuzivani skillu persuade, bluff a pripadne intimidate. Nic nejak nezbytneho pro vsechny, ale aby ty skilly prinasely nejaky bonus.
- zajimavejsi kapuce (vycvik, AC, moudrost). Helmy stejne budou lepsi, protoze tam je AC i vycvik zaroven. Pomuze to trochu srovnat dex build vs silovy build a postavy kouzlici na wisdom vs inteligenci.
- lehke predelani ocarovani na zbranich tak, aby treba mezi obouruckou a kukry nebyl az takovy rozdil.
- opraveni smazane casti Karathskeho hrbitova, mozna pridani par dalsich mist na exp pro postavy 4-8 level. Nabizi se treba vychodni cesta z Karathy, ktera by se dala trochu ozivit. Zaroven asi lehke zvyhodneni panteru (prijdou mi prilis drsni na to, kolik je z nich expu), coz by pak take bylo pro postavy na techto urovnich. Uprava lednich medvedu (take smerem k vetsi vyhodnosti).
- snizeni postihu na expy za cleny v parte. Postih za summony a podobne muze klidne zustat, ale za jednotlive cleny v parte bych rad trochu nizsi postih. Koneckoncu spousta novych potvor je delanych tak, ze tu partu spis vyzaduje, nez aby daval hracum nejak na vybranou. Maximalni postih za partu pri ctyrclene skupine by mohl byt spis nekde kolem 1/3 z expu a ne kolem 1/2. Neni to nejak nezbytne, ale potesilo by.
- zruseni pravidla o zakazu kovovych zbrani a zbroji u druida. Osobne se mne to sice netyka, ale jednoduse nevidim pro to omezeni moc duvod. A navic jak uz jsem zminoval, u shiftera to ani nejde dodrzet pri urcitych promenach. Takhle by se na ty urcite zbrane mohl ten druid primo zamerit. Koneckoncu druid (stejne jako hranicar) byl v posledni dobe trochu oslaben omezenim ovladani zvirat. A nemyslim, ze by tu build druid/fighter nebo druid/cokoli na silu v kovove zbroji a se zbrani nejak zasadne rozvratil rovnovahu. Naopak mohla by to byt alternativa ke klerik/fighter.
- pokud jeste nebylo udelano, tak zavedeni ucitelu i pro levely nad tricet. Pokud postavy s levelem nad 30 vyzaduji pritomnost DM, tak je to znevyhodnuje oproti kombinovanym buildum. Navic je tu rozpor v pojimani levelu. Bud je level rp vec a melo by se k nemu prihlizet pri jednani s NPC a svetem a nebo je OOC vec a neni duvod postavy se single povolanim a levelem pres 30 najednou brat jako neco specialniho, co vyzaduje quest pro postup. Zvlast kdyz pak takova postava level 33 single povolani stejne nebude brana jako ve svete nejak vyjimecna kvuli svemu levelu. Zkratka momentalne je to tak nejak na pul cesty a neni v tom jasna koncepce.
- pokud by se podarilo opravit padani hry pri dispelu na nekoho s vypitym lektvarem, bylo by to naprosto uzasne. Pokud je zrejme, ze se to nepodari, tak to ohlasit jako trvalou chybu a postupne tomu prizpusobovat dungeony a lokace. Dispel by pak u potvor mel byt vyrazne vzacnejsi.
- summony pro pana smrti + pripadne pravidlo o tom, ze pri kouzleni nekromantskych kouzel se level pana smrti pricita ke caster levelu.
- zprovozneni zveda harfeniku
- postupne zavadeni vyuzivani skillu persuade, bluff a pripadne intimidate. Nic nejak nezbytneho pro vsechny, ale aby ty skilly prinasely nejaky bonus.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Je v plane kompletna predelavka lokacii. Kedze natom pracuje jenom par ludi, tak to znacne trva, ale urcite to raz bude.LDamian wrote:- opraveni smazane casti Karathskeho hrbitova, mozna pridani par dalsich mist na exp pro postavy 4-8 level. Nabizi se treba vychodni cesta z Karathy, ktera by se dala trochu ozivit. Zaroven asi lehke zvyhodneni panteru (prijdou mi prilis drsni na to, kolik je z nich expu), coz by pak take bylo pro postavy na techto urovnich. Uprava lednich medvedu (take smerem k vetsi vyhodnosti).
Pokial viem, taktiez v plane a bude to casto vyuzivane pri hre s poskytnutim roznych moznosti.-postupne zavadeni vyuzivani skillu persuade, bluff a pripadne intimidate. Nic nejak nezbytneho pro vsechny, ale aby ty skilly prinasely nejaky bonus
Toto urcite viem, ze casom bude. Treba len vydrzat - co sa tyka ostatnych veci tak k tomu sa vyjadrovat nebudem, nad niecim sa rozmysla a nad inym zas diskutuje - vsetko je vsak hlavne otazka casu a ludi schopnych to spravit.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Moudrost by už měla být na kapucích dávno.- zajimavejsi kapuce (vycvik, AC, moudrost). Helmy stejne budou lepsi, protoze tam je AC i vycvik zaroven. Pomuze to trochu srovnat dex build vs silovy build a postavy kouzlici na wisdom vs inteligenci.
Na Karathskym hřbitově někdo vypnul spawn. Musí ho nějaký DM zapnout DM hůlkou.- opraveni smazane casti Karathskeho hrbitova, mozna pridani par dalsich mist na exp pro postavy 4-8 level. Nabizi se treba vychodni cesta z Karathy, ktera by se dala trochu ozivit. Zaroven asi lehke zvyhodneni panteru (prijdou mi prilis drsni na to, kolik je z nich expu), coz by pak take bylo pro postavy na techto urovnich. Uprava lednich medvedu (take smerem k vetsi vyhodnosti).
To už bych byl radši pro speciální zbroje pro druidy, které by se vyrovnaly plátovce. Třeba by se mohly prodávat v Alwarielu nebo vyrábět z prastarého dubu.- zruseni pravidla o zakazu kovovych zbrani a zbroji u druida. Osobne se mne to sice netyka, ale jednoduse nevidim pro to omezeni moc duvod. A navic jak uz jsem zminoval, u shiftera to ani nejde dodrzet pri urcitych promenach. Takhle by se na ty urcite zbrane mohl ten druid primo zamerit. Koneckoncu druid (stejne jako hranicar) byl v posledni dobe trochu oslaben omezenim ovladani zvirat. A nemyslim, ze by tu build druid/fighter nebo druid/cokoli na silu v kovove zbroji a se zbrani nejak zasadne rozvratil rovnovahu. Naopak mohla by to byt alternativa ke klerik/fighter.
To není otázka konceptu, ale toho, že se dříve nepočítalo s postavam lvl 30+ a tak se to výše nenastavovalo. Musí to někdo přenastavit.- pokud jeste nebylo udelano, tak zavedeni ucitelu i pro levely nad tricet. Pokud postavy s levelem nad 30 vyzaduji pritomnost DM, tak je to znevyhodnuje oproti kombinovanym buildum. Navic je tu rozpor v pojimani levelu. Bud je level rp vec a melo by se k nemu prihlizet pri jednani s NPC a svetem a nebo je OOC vec a neni duvod postavy se single povolanim a levelem pres 30 najednou brat jako neco specialniho, co vyzaduje quest pro postup. Zvlast kdyz pak takova postava level 33 single povolani stejne nebude brana jako ve svete nejak vyjimecna kvuli svemu levelu. Zkratka momentalne je to tak nejak na pul cesty a neni v tom jasna koncepce.
Já už mám vymyšlené úpravy slabých povolání (pán smrti, barbar, hraničář), ale není kdo by to naskriptoval.- summony pro pana smrti + pripadne pravidlo o tom, ze pri kouzleni nekromantskych kouzel se level pana smrti pricita ke caster levelu.
Také mám sepsáno několik systémů, ale opět chybí skripter.- postupne zavadeni vyuzivani skillu persuade, bluff a pripadne intimidate. Nic nejak nezbytneho pro vsechny, ale aby ty skilly prinasely nejaky bonus.
Vedoucí týmu Thalie
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Od posledního updatu kapucí inzerovaného v novinkách (z 26. září) jsem ušila kapuce se všemi druhy drahokamů a ani jeden nedává moudrost.Rejty wrote: Moudrost by už měla být na kapucích dávno.
(tedy pokud jsem správně pochopila, že se jedná o craftové kapuce...)
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Tak se jedná o chybu.gimlicek wrote:Od posledního updatu kapucí inzerovaného v novinkách (z 26. září) jsem ušila kapuce se všemi druhy drahokamů a ani jeden nedává moudrost.
Vedoucí týmu Thalie
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Mě na Thalii chybí scripter! Neumí někdo naučit čísílka a písmenka poslouchat rozkazy?
Přijde mi že je Nomisek na všecičko sám a mám z bobka pocit že toho má v realu opravdu moc a nestíhá.
Pomalu se modlím aby se objevil kdokoliv s chutí tvořit.
Přijde mi že je Nomisek na všecičko sám a mám z bobka pocit že toho má v realu opravdu moc a nestíhá.
Pomalu se modlím aby se objevil kdokoliv s chutí tvořit.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Když by mi vysvětlil základyBahnak wrote:Mě na Thalii chybí scripter! Neumí někdo naučit čísílka a písmenka poslouchat rozkazy?
Přijde mi že je Nomisek na všecičko sám a mám z bobka pocit že toho má v realu opravdu moc a nestíhá.
Pomalu se modlím aby se objevil kdokoliv s chutí tvořit.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
S čímkoliv pomůžu a poradim. Je samozřejmě nutné mít alespoň trochu povědomí o programování (tzn zavadit v životě alespoň o jeden jazyk) a pak už to chce jen chuť vrtat se v toolsetu.
Osobně mám teď v práci trochu nabito (tzn. tradičně hoří termín projektu a průměrná pracovní doba už přesáhla 12hodin) a nezvládám se věnovat thalii. (Tímto se omlouvám všem, kteří čekají, až cokoliv dodělám)
Osobně mám teď v práci trochu nabito (tzn. tradičně hoří termín projektu a průměrná pracovní doba už přesáhla 12hodin) a nezvládám se věnovat thalii. (Tímto se omlouvám všem, kteří čekají, až cokoliv dodělám)
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
No já nedávno naprogramova svůj první program... no zkouší vás z násobilky, ale tyjo... nevím nevím
jednou jsem koukal na scripty jednoho itemu a když jsem zjistil kolik má řádků tak jsem se fakt lekl...
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Musíte to brát z tý stránky, že když něco takovýho budete mít ve škole, není nad praxi 
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Jooo ted se vrháme na prolog... brrr a měli jsme databáze ještě víc brrr! 
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Ahoj,
nic neslinbuju, ale můžu to zkusit. Pokud bych měl k dispozici zdroják např. truhlařiny (a nějakou tabulku s parametrama štítů), asi by neměl být větší problém ji dodělat...
nic neslinbuju, ale můžu to zkusit. Pokud bych měl k dispozici zdroják např. truhlařiny (a nějakou tabulku s parametrama štítů), asi by neměl být větší problém ji dodělat...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
S craftem je trochu problém, že nejproblémovější jsou takové ty user interface funkce a styl psaní je tam takový, že se v tom vyzná fakt asi jenom nomis.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Když mi někdo pošle na mail zdroják, můžu to zkusit. V nejhorším s tím nehnu ani o píď a to snad současnou situaci nijak zhoršit nemůže 