Drovove u Ivory
Drovove u Ivory
zdravim, chtel bych poprosit o podani vysvetleni dnesni akce drova Izzara a jeho pripadneho kumpana u ivory.Pres den byl zalezlej v jeskyni u jezevcu a nahanel tam lowiky, mozna jeste s nekym, pote co byl svym zpusobem prozrazen a usporadala se vyprava tak radsi odlogl a logl az v poklidu uprosted noci.
prijde mi to uz trochu moc
jako lovte si v noci, lovte si ve dne po jeskynich u ivory, ale zustavejte pak ve hre a neste nasledky sveho pocinani.
ps. jeste sem se doslechl , ze Izzar odlogl po te co na nej zautocil Anorno, k tomu bych prosil taky vyjadreni.
diky pilnik
prijde mi to uz trochu moc
jako lovte si v noci, lovte si ve dne po jeskynich u ivory, ale zustavejte pak ve hre a neste nasledky sveho pocinani.
ps. jeste sem se doslechl , ze Izzar odlogl po te co na nej zautocil Anorno, k tomu bych prosil taky vyjadreni.
diky pilnik
Obuki - ten vod Škopku
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Drovove u Ivory
Ja se Ti k tomu vyjádřím rád.
Čekal jsem ze tohleto nekdo z vas napise, cekal jsem to spise od Arnomra.
Inu. Vy jste doběhli k jeskyni, ty, Aria, Raina, Miawill taky že?
Byli jste už boostli, trošku jste se doboostli před jeskyni. Pak do ní vklouzl Bertold, poté Aria a později Raina. Nic jste nenašli a tak jste vyšli ven.
Pak jste stáli někde poblíž jeskyně, já tam stál taky. Viděli jste me? Řekl bych že ne, když na mě nikdo neútočil, nic.
A co se stalo pak. Poté se tam nějak, nevím jak, oběvil Arnomro, jak psal tak byl čertsvě nalogovanej, tudíž neměl ode me ještě odpor. A využil chyby ve hře - viděl mě v GS a zaútočil na mě. Viz pravidla: "- Je zakázáno využívání cracků nebo případných chyb ve hře."
Asi mu nepřišlo zcela divné, že někde poblíž mě stáli 3-4epic postavy a vůbec na mě nereagovali. Asi normální dění, když se de huntit nějaký drow, že si ho pak nevšímáte, když ho vidíte. Nebo mě snad neviděli?
Co mě zaráží, že čerstvě nalogovaný Arnomro šel zrovna k jezevcům. Šel taky lovit drowy? Proč jim tedy nedal odpor po nalogování? Proč na mě zaútočil až po tom, co jsem mu dal odpor já? Proč mi ho nedal sám?
Co se tyce Alyff, byla tam taky. To ze jste nas nevideli, sory man, ale to neni nase chyba.
Kolem Ivory jsme se potulovali celou noc a par hodin ve dne jsme byli v jeskyni. Za celou dobu jsme nepotkali skoro nikoho.
Amen
Krasný víkend.
Čekal jsem ze tohleto nekdo z vas napise, cekal jsem to spise od Arnomra.
Inu. Vy jste doběhli k jeskyni, ty, Aria, Raina, Miawill taky že?
Pak jste stáli někde poblíž jeskyně, já tam stál taky. Viděli jste me? Řekl bych že ne, když na mě nikdo neútočil, nic.
A co se stalo pak. Poté se tam nějak, nevím jak, oběvil Arnomro, jak psal tak byl čertsvě nalogovanej, tudíž neměl ode me ještě odpor. A využil chyby ve hře - viděl mě v GS a zaútočil na mě. Viz pravidla: "- Je zakázáno využívání cracků nebo případných chyb ve hře."
Asi mu nepřišlo zcela divné, že někde poblíž mě stáli 3-4epic postavy a vůbec na mě nereagovali. Asi normální dění, když se de huntit nějaký drow, že si ho pak nevšímáte, když ho vidíte. Nebo mě snad neviděli?
Co mě zaráží, že čerstvě nalogovaný Arnomro šel zrovna k jezevcům. Šel taky lovit drowy? Proč jim tedy nedal odpor po nalogování? Proč na mě zaútočil až po tom, co jsem mu dal odpor já? Proč mi ho nedal sám?
Co se tyce Alyff, byla tam taky. To ze jste nas nevideli, sory man, ale to neni nase chyba.
Kolem Ivory jsme se potulovali celou noc a par hodin ve dne jsme byli v jeskyni. Za celou dobu jsme nepotkali skoro nikoho.
Amen
Krasný víkend.
Last edited by -darkvision- on 21:28 15. Nov 2010, edited 1 time in total.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Drovove u Ivory
V tom případě tak či tak si odlogl v hrozbě smrti, viz pravidla.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Drovove u Ivory
jen bych uvedl na pravou míru pár hodin...jako už takhle většina postav nevyleze v noci z hradeb pokud nemaj GS či nejsou dost silné aby se ubránili skupince drowů...jako mojí postavu ste chytli asi v devět ráno (možná pozdějc) pár metrů od městských hradeb a skončili jste sní asi v jednu odpoledne (IC) to už mi prostě přijde trošku moc...aby v jednu odpoledne mohli klidně drowící chytat někoho kousek od vesnice a nic si z toho nedělají...
Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané.
Re: Drovove u Ivory
na tohle bych rad taky reagoval izzara sempotkal venku a zautocil na nej o kousek poodesel a najednou byl fuc ... odlognul celkem by me zajimalo jak .. navic bylo jasne ze by zemrel a pokud vim Gs si nemel to bych videl
vsiml bych si toho a nereagoval bych na tebe:) jinak popravde lognul jsme se chvili predtim nez jsem na tebe zautocil fakt kratickou chvilicku
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Drovove u Ivory
jaktoze na tebe mohl utocit kdyz jsi mel gs? co vim tak to nejde i bez odporu
nwn
Re: Drovove u Ivory
tohle je fakt prasárna a to pořádná... a to GSko dělá taky pěknej bordel , bych ho zrušila, aby tyhle dohady přestali..a dokonce verim i anormovi a to je co říct 
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Drovove u Ivory
A já tam byl, a já vám asi utek. A trefil sem cestou 6 stromů a běhat s vision na 1 metr bylo dost těžký, ale holt sem akceptoval své postihy jako vy akceptujete své v podtemnu, kam posledni dobou tak rádi lezete.
To: ta ženská co sme ji chytli. Vidím značný rozdíl v tom zda sme tě chytli jak řikáš ty pár metrů od hradeb nebo jsme tě chytili V JESKYNI.
A teď něco z mechanického hlediska: Na postavu opravdu útočit jde pokud ji vidíš vlivem GS bugu nebo na ni nemáš odpor. A pokud ji vidíš jiným způsobem, což je herně možné. Jsou na to dostupné věcičky. Tak po tom na ni opravdu útočit nejde. Aspoň takhle se mi to v každém z případů stalo. Nejednou.
A teď add sendys: EMA + GS + ionskej = růžová barva toho co kolem tebe běhá za "kuličky". Takže sis opravdu nemohl všimnout že má GS, protože jakoby nebyl vidět ten jeho modrý efekt. Ale hlavni je že ostatní kolem něj proběhli a neviděli ho. To jenom ty bez odporu
A dál se mě to už netýká řekl bych.
To: ta ženská co sme ji chytli. Vidím značný rozdíl v tom zda sme tě chytli jak řikáš ty pár metrů od hradeb nebo jsme tě chytili V JESKYNI.
A teď něco z mechanického hlediska: Na postavu opravdu útočit jde pokud ji vidíš vlivem GS bugu nebo na ni nemáš odpor. A pokud ji vidíš jiným způsobem, což je herně možné. Jsou na to dostupné věcičky. Tak po tom na ni opravdu útočit nejde. Aspoň takhle se mi to v každém z případů stalo. Nejednou.
A teď add sendys: EMA + GS + ionskej = růžová barva toho co kolem tebe běhá za "kuličky". Takže sis opravdu nemohl všimnout že má GS, protože jakoby nebyl vidět ten jeho modrý efekt. Ale hlavni je že ostatní kolem něj proběhli a neviděli ho. To jenom ty bez odporu
A dál se mě to už netýká řekl bych.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Drovove u Ivory
Když už jsme u toho GS, mohlo by se taky udělat to, že by sebrání "kolegy" ze země statečným klerikem nebo mágem způsobilo odhalení. Přeci jenom je to eterální stav a sbírání padlých je dle mého docela trapný.
Stalo se mi to asi už 5 krát. Klerik vezme tělo a odcupitá do bezpečí s tělem pohodově s písní na rtech. Tím nenarážím jen na povrch. Zaslechl jsem, že to dělaj i podtemňáci.
Stalo se mi to asi už 5 krát. Klerik vezme tělo a odcupitá do bezpečí s tělem pohodově s písní na rtech. Tím nenarážím jen na povrch. Zaslechl jsem, že to dělaj i podtemňáci.
Re: Drovove u Ivory
Co, kdo a jak porušil pravidla, by si měli vyřešit DM
Mě osobně pobavil ten odlog, páč kdyby tam naběhla tlupa low lvlů, tak byste je zmasakrovali a zase bysme našli jen hlavy na cestě. Ale jakmile naběhnou vysocí lvli, tak utečete na slunce. Někdy bych ocenil i božskou pomoc. Kdo je vládce slunce? Hmm Lilith, ochránce světla je Dei-anang. Někdy by mohli zasáhnout.
Když na mě dole zasáhla Xi´an
PS: Nejvíc mě pobaví jak drowi lognou jen v noci a těsně nad ránem zase odlognou.
Mě osobně pobavil ten odlog, páč kdyby tam naběhla tlupa low lvlů, tak byste je zmasakrovali a zase bysme našli jen hlavy na cestě. Ale jakmile naběhnou vysocí lvli, tak utečete na slunce. Někdy bych ocenil i božskou pomoc. Kdo je vládce slunce? Hmm Lilith, ochránce světla je Dei-anang. Někdy by mohli zasáhnout.
Když na mě dole zasáhla Xi´an
PS: Nejvíc mě pobaví jak drowi lognou jen v noci a těsně nad ránem zase odlognou.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Drovove u Ivory
a nejvic mě baví jak rovnou lognou vždycky u Ivory...-RoF- wrote: PS: Nejvíc mě pobaví jak drowi lognou jen v noci a těsně nad ránem zase odlognou.
sry

Re: Drovove u Ivory
Ad Darkvision: GS proste obcas nefunguje. Nemuzes s nim pocitat jako s jistotou.
Co jsem zazil v arene, kde se odpor bezne prehazuje az pred bojem, tak priblizne v jedne desetine az jedne dvacetine pripadu proste funguje spatne. Bud je souper neschopny na tebe zautocit, i kdyz ty na nej utocis kouzlama a nebo naopak te normalne vidi a muze utocit i kdyz si bezne v utocisti a mas odpor. A mozne je zrejme i cokoli mezi tim. Neznam ty duvody do hloubky, takze jestli se v tom vyznas, budu rad kdyz mi to vysvetlis.
Sendys: Mel jsi ho v dobe utoku v odporu nebo ne?
Co jsem zazil v arene, kde se odpor bezne prehazuje az pred bojem, tak priblizne v jedne desetine az jedne dvacetine pripadu proste funguje spatne. Bud je souper neschopny na tebe zautocit, i kdyz ty na nej utocis kouzlama a nebo naopak te normalne vidi a muze utocit i kdyz si bezne v utocisti a mas odpor. A mozne je zrejme i cokoli mezi tim. Neznam ty duvody do hloubky, takze jestli se v tom vyznas, budu rad kdyz mi to vysvetlis.
Sendys: Mel jsi ho v dobe utoku v odporu nebo ne?
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: Drovove u Ivory
Darkvison je ted mimo Prahu tak se dále vyjádří nejdřív v neděli večer.
Metat kouzla a svitky do GS jde v obou případech jak v prohlídnutí bugem či něčím jiným. Akorát u toho mimo nebugového nejde utočit zbraněma na blízko, ale nevim jak jsou na tom střelný. To jsem na Thalii nikdy nezkoušel.
Metat kouzla a svitky do GS jde v obou případech jak v prohlídnutí bugem či něčím jiným. Akorát u toho mimo nebugového nejde utočit zbraněma na blízko, ale nevim jak jsou na tom střelný. To jsem na Thalii nikdy nezkoušel.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Drovove u Ivory
Klídek hele... já bych navrhoval odstranění těch problémů s GSkem. Můj návrh je to udělat tak, aby když se to kouzlo sešlo takvás to hodí do nějaké té lokace, a pak po vyprchání kouzla vás to hodí zase na místo kde jste se schovali do "astrální sféry". Můžu to zkusit udělat, jen bych potřeboval trošku rady jak se to dělá. Jsem začínající prográmátor a viděl bych to zjednodušeně takhle...
IF (sešle útočiště):
teleport do X;
Ale takhle to asi moc nefunguje
IF (sešle útočiště):
teleport do X;
Ale takhle to asi moc nefunguje
Last edited by Molly23 on 13:48 13. Nov 2010, edited 1 time in total.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Drovove u Ivory
no fajn takze ste odlogli kdyz po vas nekdo sel a na slunicku, my pak jeste dobrou pul hodiny real procesavali okoli zkouseli ruzny lektary atd, z meho hlediska to je odlog v akci pro vas dosti nevyhodne, jak rekl rof kdyz ste videli ze to tam procesava banda epicu vzali ste radsi do zajeci...
kdybyste neodlogli tak by to treba vypadalo tak, ze by vam trebas dosli kouzla ,nekdo by vase GS prohlidl atd. a vy byste byli bezmocni.hlavne ze sis pak logl v klidu uprostred noci a sejmul dalsi postavicku*tleska*
to Rof: ze by neco udelali bohove povrchu?, nebud blazen ,to Xian uraduje a zachranuje drowy v prave poledne v dorenskem hvozdu a ostatni bohove na to jen koukaj ...
kdybyste neodlogli tak by to treba vypadalo tak, ze by vam trebas dosli kouzla ,nekdo by vase GS prohlidl atd. a vy byste byli bezmocni.hlavne ze sis pak logl v klidu uprostred noci a sejmul dalsi postavicku*tleska*
to Rof: ze by neco udelali bohove povrchu?, nebud blazen ,to Xian uraduje a zachranuje drowy v prave poledne v dorenskem hvozdu a ostatni bohove na to jen koukaj ...
Obuki - ten vod Škopku