Drovove u Ivory
Re: Drovove u Ivory
@Sendys
Promiň ale je problém říkat ostatním, ať čtou pořádně při tvém stylu psaní, kdy třeba já vytušim smysl sdělení tak u poloviny "vět".
Promiň ale je problém říkat ostatním, ať čtou pořádně při tvém stylu psaní, kdy třeba já vytušim smysl sdělení tak u poloviny "vět".
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Drovove u Ivory
Jo, ale to jsi ho už viděl. Když dáš někomu odpor a on je před tebou v útočišti, tak ti nezmizí (pokud se pletu, opravte mě). Tudíž jsi Izzrara viděl a je fakt, že jsi do něj pálil až při nastaveným odporu, ale kdybys měl odpor hned (spíš by to měl nastavovat drow, jak psal menderon) tak k ničemu nedošlo.
Re: Drovove u Ivory
první rozumná větaUrlraen wrote:Jo, ale to jsi ho už viděl. Když dáš někomu odpor a on je před tebou v útočišti, tak ti nezmizí (pokud se pletu, opravte mě). Tudíž jsi Izzrara viděl a je fakt, že jsi do něj pálil až při nastaveným odporu, ale kdybys měl odpor hned (spíš by to měl nastavovat drow, jak psal menderon) tak k ničemu nedošlo.
"Černá paní" ISabell Trpěla odsouzená božskou krásou,kurtizánou v tmavých koutech byla.Bičem omotávala pavoučí spásou,dobré i zlé pohledem oslepila.Nenáviděna i milována.Není prolité krve,které by litovala.Kdo přežil její lásku i bolest již nezapomene.To stovkám obětí její znak připomene.Lid jí nazval Černou paní, když se jitro krví zabarvilo.Přesto ticho jen po temné zbylo
Re: Drovove u Ivory
to urlraen: myslim ze zmizi aspon tak to fungovalo u mne kdyz jsem to zkousel...pokud Gs nebugne no
Obuki - ten vod Škopku
Re: Drovove u Ivory
ja vim ja vim .... ale kdyz napisu nejsmin 3x ze jsem odpor zapl nez jsem zautocil tak na tom neni nic na chapani ne ?:)jinak urla ja sem se zrovna logl a navic kdyz si nastavis odpor tak clovek v GS ti zmizi na vic jak jsem rekl sem si jsitej ze GS nemel grafikou bych to videl i dkyby dodelavalo (teda zatim u kazdyho kdo GS pouzival jsem poznal ze je v GS diky graficekucik wrote:Věc bude řešit DM.
@Sendys
Promiň ale je problém říkat ostatním, ať čtou pořádně při tvém stylu psaní, kdy třeba já vytušim smysl sdělení tak u poloviny "vět".
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Drovove u Ivory
Sendysi, bez jakéhokoli navážení do tebe se zlým úmyslem se musím zastat kucika.
Chapu ze jsi chtel napsat (nejspis):, tak v tvem podani:
Rozebrat by se takto dal skoro kazdy prispevek, protoze ta smes preklepu, chybejicich interpunkci, necesky znejich slovosledu je zvlast pri dlouhych odstavcich a vetach OPRAVDU chutovka lustit. Chapu ze clovek OBCAS napíše větu tak, že její smysl požere sám sebe, ale u tebe je to PRAVIDLO.
//no offence
Chapu ze jsi chtel napsat (nejspis):
Code: Select all
ja vim, ja vim ... ale když napisu nejmene 3x, ze jsem odpor zapnul, nez jsem zautocil, tak co je na tom k nechapani?Tvoje věta je důkaz o stylu o kterém psal kucik, ze se jim nedá rozumět.sendys wrote:ja vim ja vim .... ale kdyz napisu nejsmin 3x ze jsem odpor zapl nez jsem zautocil tak na tom neni nic na chapani ne ?:)
Rozebrat by se takto dal skoro kazdy prispevek, protoze ta smes preklepu, chybejicich interpunkci, necesky znejich slovosledu je zvlast pri dlouhych odstavcich a vetach OPRAVDU chutovka lustit. Chapu ze clovek OBCAS napíše větu tak, že její smysl požere sám sebe, ale u tebe je to PRAVIDLO.
//no offence
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Drovove u Ivory
Ano, dvakrát jsi napsal, že jsi odpor dal, ale zároveň jsi jednou napsal, že jste odpor neměli. Což si trochu odporuje, takže se nemůžež divit, že nikdo krom vás dvou neví, jak to vlastně bylo. Pokud by někdo z vás měl log, bylo by to jasné.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Drovove u Ivory
ja sem si hodil hned screen ale screenlo mi to jen cernou ... coz me nastvalokucik wrote:Ano, dvakrát jsi napsal, že jsi odpor dal, ale zároveň jsi jednou napsal, že jste odpor neměli. Což si trochu odporuje, takže se nemůžež divit, že nikdo krom vás dvou neví, jak to vlastně bylo. Pokud by někdo z vás měl log, bylo by to jasné.
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Drovove u Ivory
pokud má postava na sebe zakouzlené GS anižby jste na sebe měli vzájemný odpor uvidíte ji
pokud si odpor nahodíte po té co jí uvidíte,postava s GS z většiny případů (jak je i v tomto případě hádala bych) nezmizí......v tom je buď úmysl nebo bug,to už je jedno,ale každopádně to tak prostě je
to je risk GS,hlídat si odpor u každého kdo zrovna naloguje nebo je zkrátka viditelným
každopádně o to víc by si to měl hlídat drow na povrchu......
EDIT:
takjinak: tvrzení - to,že si hráč dal odpor na drowa,kterého i po té viděl,neznamená,že jistý drow neměl nahozené GS......dotyčného drowa to pak naštve,protože má být zpráskán díky bugu,i v tomto případě mi však odlog nepřijde v pořádku,za používání ne100% GS musí hráč nést bohužel následky a ne odlognout
další poznámka,to že se tato věc přihodila díky bugu,je i možné,že se ti postava drowa s GS nezobrazila graficky s efektem GS....berme v potaz
trest za odlog nechť vyřeší DM
pokud si odpor nahodíte po té co jí uvidíte,postava s GS z většiny případů (jak je i v tomto případě hádala bych) nezmizí......v tom je buď úmysl nebo bug,to už je jedno,ale každopádně to tak prostě je
to je risk GS,hlídat si odpor u každého kdo zrovna naloguje nebo je zkrátka viditelným
každopádně o to víc by si to měl hlídat drow na povrchu......
EDIT:
takjinak: tvrzení - to,že si hráč dal odpor na drowa,kterého i po té viděl,neznamená,že jistý drow neměl nahozené GS......dotyčného drowa to pak naštve,protože má být zpráskán díky bugu,i v tomto případě mi však odlog nepřijde v pořádku,za používání ne100% GS musí hráč nést bohužel následky a ne odlognout
další poznámka,to že se tato věc přihodila díky bugu,je i možné,že se ti postava drowa s GS nezobrazila graficky s efektem GS....berme v potaz
trest za odlog nechť vyřeší DM
"Černá paní" ISabell Trpěla odsouzená božskou krásou,kurtizánou v tmavých koutech byla.Bičem omotávala pavoučí spásou,dobré i zlé pohledem oslepila.Nenáviděna i milována.Není prolité krve,které by litovala.Kdo přežil její lásku i bolest již nezapomene.To stovkám obětí její znak připomene.Lid jí nazval Černou paní, když se jitro krví zabarvilo.Přesto ticho jen po temné zbylo
Re: Drovove u Ivory
*přikývne*
Drow měl mít nastavený odpor a neměl odlogovat. Možná se Sendys mohl trochu zamyslet a došlo by mu, že to útočiště má
To je totiž tak když chce každej za každou cenu někoho sprasit.. Nejdřív zabít a pak se ptát
Drow měl mít nastavený odpor a neměl odlogovat. Možná se Sendys mohl trochu zamyslet a došlo by mu, že to útočiště má
To je totiž tak když chce každej za každou cenu někoho sprasit.. Nejdřív zabít a pak se ptát
Re: Drovove u Ivory
cheche no nevim nevim jestli v CvC podtemno vs povrch je nejaky cas na zamysleni a koumani jestli ten ci onen ma GS nebo nema:D vzlast, kdyz Izzar take driv jedna....
Edit: prepsano PvP na CvC
Edit: prepsano PvP na CvC
Last edited by pilnik on 16:34 16. Nov 2010, edited 1 time in total.
Obuki - ten vod Škopku
Re: Drovove u Ivory
Co takhle gentlemanskou dohodu, že se nebude používat GS? 
Re: Drovove u Ivory
PvP je zakázané, doufám, že se jednalo jen o překlep.pilnik wrote:cheche no nevim nevim jestli v pvp podtemno vs povrch je nejaky cas na zamysleni a koumani jestli ten ci onen ma GS nebo nema:D vzlast, kdyz Izzar take driv jedna....
Durman Zlomocný - Helgaronův válečný kněz
Re: Drovove u Ivory
Někteří to berou jako CvC, ale je dost takových co to bere jako PvP noGlumišek wrote:PvP je zakázané, doufám, že se jednalo jen o překlep.pilnik wrote:cheche no nevim nevim jestli v pvp podtemno vs povrch je nejaky cas na zamysleni a koumani jestli ten ci onen ma GS nebo nema:D vzlast, kdyz Izzar take driv jedna....
Asi se potom někde stala chyba, pokud to víc lidí vidí jako PvP.
Což je škoda no.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Drovove u Ivory
To urlraen: no zas kdyby se GS nepouzivalo nebo bylo by zakazano tak by podle mne byli magove a clerici snadno na odstrel...Team urcite otazku GS nejak rozumne poresi nejake navrhy tu jsou napsany a tim bych to tady klidne uzavrel...
Obuki - ten vod Škopku