Vyvolavaní
Re: Vyvolavaní
Mel jsem na mysli variantu B. Ze ten skill sam o sobe je ze systemoveho hlediska hloupej, protoze kazdej to proste bude chtit naskillovat na maximum a styl, jakym se to deje je proste nejjednodussi.
Je samozrejme veci dalsiho reseni, na co navazat hod na udrzeni summona, ale nepovazuju to za neresitelne.
Melo by se predevsim vychazet z nwn skillu, savu a featu.
Tzn napr. Concentration, will save, zamereni na skolu, zamereni na kouzlo...
Je samozrejme veci dalsiho reseni, na co navazat hod na udrzeni summona, ale nepovazuju to za neresitelne.
Melo by se predevsim vychazet z nwn skillu, savu a featu.
Tzn napr. Concentration, will save, zamereni na skolu, zamereni na kouzlo...
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Vyvolavaní
jo párače jsem potkal ve stokách tenkrát jsem byl na 4 lvl? tak nějak taky s popiskem "povolaný" jak tam kilej toho rakashu a koboldy
pak jsem tam potkal pasti a jelikož je postava zloděj viděl jsem to jako příjemné zpestření, a přikládal jsem to dinamickému "spawnu" pastí
já s nima problém nemám, nejednalo se o epické pasti ted si myslim že to bylo tak nějak kolem slabších a průměrných. jinak stačí IC trochu popátrat a zjistíte kdo to pokládá
pak jsem tam potkal pasti a jelikož je postava zloděj viděl jsem to jako příjemné zpestření, a přikládal jsem to dinamickému "spawnu" pastí
já s nima problém nemám, nejednalo se o epické pasti ted si myslim že to bylo tak nějak kolem slabších a průměrných. jinak stačí IC trochu popátrat a zjistíte kdo to pokládá
Re: Vyvolavaní
Spíš to je na tom to dobrý - je to aktivita, která není závislá na nwn statistikách. Akorát je udělaná trošku hloupě no, alespon to skillování.kucik wrote:Mel jsem na mysli variantu B. Ze ten skill sam o sobe je ze systemoveho hlediska hloupej, protoze kazdej to proste bude chtit naskillovat na maximum a styl, jakym se to deje je proste nejjednodussi.
Je samozrejme veci dalsiho reseni, na co navazat hod na udrzeni summona, ale nepovazuju to za neresitelne.
Melo by se predevsim vychazet z nwn skillu, savu a featu.
Tzn napr. Concentration, will save, zamereni na skolu, zamereni na kouzlo...
Lepší varianta by byla kdyby vyvolání bylo automatické ale udržení si toho povolaného bylo obtížné - tzn. čím déle by byl vyvolaný tím by bylo obtížnější ho udržet. + skillování stejného typu - co nejdelší udržení povolaného.
Re: Vyvolavaní
Kdyby se mohl summon utrhnout až po čase, degradovalo by to ale jeho použitelnost v boji, protože by si caster nikdy nemohl být jistý, co summon udělá.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Vyvolavaní
Hlavne kdyz vznikaj lagy, tak se pak nedá přesně určit jak dlouho by si ten danej tu potvoru udržel.kucik wrote:Kdyby se mohl summon utrhnout až po čase, degradovalo by to ale jeho použitelnost v boji, protože by si caster nikdy nemohl být jistý, co summon udělá.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Vyvolavaní
dalsi vyvolavani u ivory u jezevcu ke vsemu na prechodu pavouk .... krizatka zelena ... lvl 1-5 se snim nevyrovnaji a mozna i vetsi lvly coz je prasarna jestli toho cloveka co to takhle vyvolava potkam RP mu setnu hlavu za ohrozovani mest
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Vyvolavaní
A napadlo te někdy že to ten wizard neudělal na přechodu a že ho naagroval nějaký lowík, co tam šel creepit? Já teda nevim, ale podle mě to tak klidně mohlo být. A pavouček lowíka prostě nepronásledoval až do Ivory a kempnul si to za přechodem.
A možnost druhá je, že wizard na 3 lvl co má knížku to vyvolal se záměrem jít creepit ty jezevce, ale nepovedlo se mu to. A tak začal utíkat. A pavouček ho sledoval až k přechodu.
EDIT: Já to nechápu.. Mě přijde, že poslední dobou se každej snaží furt někoho za něco osočovat. A při tom ví houby jak to mohlo být.
A možnost druhá je, že wizard na 3 lvl co má knížku to vyvolal se záměrem jít creepit ty jezevce, ale nepovedlo se mu to. A tak začal utíkat. A pavouček ho sledoval až k přechodu.
EDIT: Já to nechápu.. Mě přijde, že poslední dobou se každej snaží furt někoho za něco osočovat. A při tom ví houby jak to mohlo být.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Vyvolavaní
opravim se .... takze ano bud to byl lov a nejakej debil vyvolal v lov lokaci kam chodej lowka na exp to uz je na snizeni lvlu nejmin a pokud to byl nejaky lovik co to vyvolal tak nema vyvolavat neco co nezvlada(neboli neoc co je vyzsi nez jeho kruh) pokud vim vyvolavani v te kni ze popsane chapave tak aby to clovek pochopil a vyvolal na ten lov neco co zvladne
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Vyvolavaní
asi si nikdy nezazil kdyz si prisel do lokace kde si myslis ze to zvladnes ze potkas neco vyzsiho lvlu vyvolany nekym ktery se tomu beztak i smeje 
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Vyvolavaní
Tenhle názor mi přijde dost směšnej. Proč by jako neměl vyvolávat? Já nevim jestli to tvýmu mozku dochází, ale summon na II. kruhu je dost low a má problémy i s blbym litym jezevcem. Nemluvě o tom, že to je málokdy 1v1, protože se summonem se fakt blbě agruje.sendys wrote:opravim se .... takze ano bud to byl lov a nejakej debil vyvolal v lov lokaci kam chodej lowka na exp to uz je na snizeni lvlu nejmin a pokud to byl nejaky lovik co to vyvolal tak nema vyvolavat neco co nezvlada(neboli neoc co je vyzsi nez jeho kruh) pokud vim vyvolavani v te kni ze popsane chapave tak aby to clovek pochopil a vyvolal na ten lov neco co zvladne
A ano, zažil jsem to. Představ si, že moje Alyffyn na 4 levlu na povrchu na prvnim lovu potkala 4 salamandry v Dorenskym hvozdě.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Vyvolavaní
nevim kde si vzal ze se sumonem na druhem kruhu se blbe expi
a ze nezvalda lityho jezevce:-D lol a navic ty chytraku celou dobu se tu bavime o trenovani nepotkas 4 trhace za sebou jen tim ze chtel zabit neco ten dotycny co je vyvolal to jako sory to ne
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Vyvolavaní
Default summon II. kruhu je tušim vrrk? Strašnej papír.. Ale dobře, představ si že teda jednoho dá, dá třeba i druhýho. Tak si vyvoláš ještě jednoho. Ten si dá taky dva. A co těch zbylích 8 jezevců? Chodit na creep kvůli 4? To já bych radši zkusil to štěstí a pokusil se vyvolat to, co je vyseká všechny a dostanu i poklad.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Vyvolavaní
ja se nebudu snazit to je jako vysvetlovat me ze si nesmim hrat s ohnem ze uz jsem tak velkej pyroman
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Vyvolavaní
Asi si nikdy nehral maga creepera (zaklinace, klerika, hranicare, druida apod), bo by ses na to dival uplne ale UPLNE z jine stranky.sendys wrote: pokud vim vyvolavani v te kni ze popsane chapave tak aby to clovek pochopil a vyvolal na ten lov neco co zvladne
Summoni na zacatku jsou setsakra duležití. A skillovaní summoningu jak by smet.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Vyvolavaní
Derken- wrote:Tenhle názor mi přijde dost směšnej.......sendys wrote:opravim se .... takze ano bud to byl lov a nejakej debil vyvolal v lov lokaci kam chodej lowka na exp to uz je na snizeni lvlu nejmin a pokud to byl nejaky lovik co to vyvolal tak nema vyvolavat neco co nezvlada(neboli neoc co je vyzsi nez jeho kruh) pokud vim vyvolavani v te kni ze popsane chapave tak aby to clovek pochopil a vyvolal na ten lov neco co zvladne
Obdivuju tě, že si v tý patlanině našel nějaký smysl....