Krato, to, že píšeš stížnosti do poděkování je od tebe opravdu ubohé a už by si po té době působení v DM týmu mohl mít trochu rozumu.
Nikdo tady nezatracuje či nesmetává ze stolu hráčskou snahu, ta je naopak podporována, pokud se jedná o normální nápady a ne o syny X´ian nebo zdeděné artefakty po pradědečkovi a podobné výtvory chorých mozků, které ještě daní jedinci považují za normální.
Za sebe mohu říci, že se mi reálie, tak jak je dělá Dengrasse moc líbí a má to velmi dobře vymyšlené a dobře se to čte. Události občas korespondují s reálnými dějinami a reálie jako celek působí logicky. Kdo z vás by dokázal něco takového sepsat. Většina z vás má problém napsat i jednu větu bez chyb.
Pokud někomu chybí nějaká hráčská interakce zapsaná do dějin, má možnost o ní napsat a ozvat se hlavnímu kronikáři a s rozumným odůvodněním se tam může ta událost zařadit.
Sáhněte si do zvědomí, kolik z vás se ozvalo, když jsme sháněli dobrovolníky na psaní reálií. Pokud ano, tak by se to dalo spočítat na prstech jedné ruky. Ono je jednoduchý něco kritizoval, ale udat konkrétní návrhy nebo řešení je věc druhá.
marná snaha?
Re: marná snaha?
Vedoucí týmu Thalie
Re: marná snaha?
už sem psal že sem nevěděl, v co se to zvrhne, prvně to bylo fakt myšleno jako poděkování s lehkym vytknutim.. až později se z toho stalo tohle co se stalo, fakt mě za to ukamenujte, máte mou hlubokou omluvu že sem špatně umístil příspěvek.. no pokud se to zdá týmu v pořádku a jenom mě chybí víc zmínek o hráčích, který se na vývoji historie podíleli, asi už do toho nebudu štourat..Rejty wrote:Krato, to, že píšeš stížnosti do poděkování je od tebe opravdu ubohé a už by si po té době působení v DM týmu mohl mít trochu rozumu.
popřípadě zkusim tohle..Pokud někomu chybí nějaká hráčská interakce zapsaná do dějin, má možnost o ní napsat a ozvat se hlavnímu kronikáři a s rozumným odůvodněním se tam může ta událost zařadit.
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.