Edit: omlouvám se za zmatenost v nadpisu a příspěvku původně to mělo být pod "zmizel mi kůň" ale nějak jsem to asi popletl
nezmizel mi kůň
nezmizel mi kůň
Já mám vlastně opačný problém než že mi zmizel kůň a sice po mým přihlášení jsem našel dva koně kteří vypadali stejně a jmenovali se stejně Isendir*cartujano* jeden z nich se chová jako že mi normálně patří druhý ne. (omlouvám se ale přilo mi zbytečný zakládat nový topic když jde o trochu podobný problém asi jen opačně
)
Edit: omlouvám se za zmatenost v nadpisu a příspěvku původně to mělo být pod "zmizel mi kůň" ale nějak jsem to asi popletl
Edit: omlouvám se za zmatenost v nadpisu a příspěvku původně to mělo být pod "zmizel mi kůň" ale nějak jsem to asi popletl
Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané.
Re: nezmizel mi kůň
taky se mi stalo, ale zda se ze to restart vyresi 
Elverin z rodu Darwolf - Všechno ví, všechno zná, všude byla dvakrát, za moře vidí a klíče má i od lesa