Možná se zeptám blbě, ale v doubkově chybí trezor v dílně...
Přitom v pohovoru se správcem ho nabízí za finanční obnos...
Je to nepříjemné když v Karatě je dílna na povolení a do Kelu a Alwu daleko.
================= jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.