Co dodat
Loot
Re: Loot
Sak dojde aj na tych epikov a solovanie dungeonov - uz coskoro. 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Loot
Zdravim, nechapu proc se v poslednich par prispevcich navazite do Rofa, kdyz jen poukazal na to, ze mu prijde, ze loot svym zpusobem tak jak je nastaven,muze lezt to zeli crafterum a defakto nici ekonomiku...
Aria bych rek nebude jedina postava,ktera chodi po dungach at uz sama nebo s nekym, osobne sem zazil nescetne pripadu, kdy na dung, ktery da sama s jednou rukou v nose a druhou buhvi kde, prizvala dalsi lidi, aby i oni meli nejakou zabavu a podivali se nekam, kam se sami neodvazi...
tenhle topic je o Lootu, ne o tom jestli nekdo dava sam dungy.
Za sebe muzu rict, ze predmety co se nachazi, mi prijdou prestrelene viz. prvni odstavec.
tot vse
Aria bych rek nebude jedina postava,ktera chodi po dungach at uz sama nebo s nekym, osobne sem zazil nescetne pripadu, kdy na dung, ktery da sama s jednou rukou v nose a druhou buhvi kde, prizvala dalsi lidi, aby i oni meli nejakou zabavu a podivali se nekam, kam se sami neodvazi...
tenhle topic je o Lootu, ne o tom jestli nekdo dava sam dungy.
Za sebe muzu rict, ze predmety co se nachazi, mi prijdou prestrelene viz. prvni odstavec.
tot vse
Obuki - ten vod Škopku
Re: Loot
Jééé co se děje? Já to nemyslel zle.
Já ten nápad s věcma v bossu beru, je to super spetření. Jen prostě mi přijde ten spawn velký, já byhc čekla že v bossu najdu jednu tu věc ne tři no.
A ehmm s těma dungama ste mě dostali hmm. Chodím většinou do dungů, kde tak často lidi nechodí. Třeba v Alwu sem nebyl už chvílu a ani mě to tam neláká a v Krynu chodím jen ty co jsou nejdál.
A procházení dungu v invisu, to zase není tak pravda zabiju v těch dungoch dost potvor. Pokud vám to vadí, dobře nebudu to dělat a vybiju celý dung.
Trošku mi přijde nepřiměřený váš útok, když sem normálně napsal, že sem našel prostě ten loot je velký a častý a no ubírá práci crafterům. Ikdyž na druhou stranu se dá brát craft jako dobrá věc na odliv peněz z modulu.
Sorrowe nevím proč tak útočíš, looti moc lidí, nemusíš to házet že to dělám já. Nejsem blázen abych obíhal děnně 30 dungů jen proto aby nikdo neměl co lootit. Nejsem taková svině jak si myslíš.
A jak psal pilník, já někdy moc rád vezmu sebou nějaké jiné hráče at se jdou mrknout do různých dungů.
Jistě si někteří pamatuju na velkou družinu jdoucí na vlkodlaky a nebo na zlobry a tak dále.
Nemusíte úročit, nevím jestli mě nemáte rádi nebo závist, no co už.
Že já tu vůbec psal
Já ten nápad s věcma v bossu beru, je to super spetření. Jen prostě mi přijde ten spawn velký, já byhc čekla že v bossu najdu jednu tu věc ne tři no.
A ehmm s těma dungama ste mě dostali hmm. Chodím většinou do dungů, kde tak často lidi nechodí. Třeba v Alwu sem nebyl už chvílu a ani mě to tam neláká a v Krynu chodím jen ty co jsou nejdál.
A procházení dungu v invisu, to zase není tak pravda zabiju v těch dungoch dost potvor. Pokud vám to vadí, dobře nebudu to dělat a vybiju celý dung.
Trošku mi přijde nepřiměřený váš útok, když sem normálně napsal, že sem našel prostě ten loot je velký a častý a no ubírá práci crafterům. Ikdyž na druhou stranu se dá brát craft jako dobrá věc na odliv peněz z modulu.
Sorrowe nevím proč tak útočíš, looti moc lidí, nemusíš to házet že to dělám já. Nejsem blázen abych obíhal děnně 30 dungů jen proto aby nikdo neměl co lootit. Nejsem taková svině jak si myslíš.
A jak psal pilník, já někdy moc rád vezmu sebou nějaké jiné hráče at se jdou mrknout do různých dungů.
Jistě si někteří pamatuju na velkou družinu jdoucí na vlkodlaky a nebo na zlobry a tak dále.
Nemusíte úročit, nevím jestli mě nemáte rádi nebo závist, no co už.
Že já tu vůbec psal
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Loot
Hlavní výhoda craftu je ta, že si uděláš předmět přímo na míru. Jaká je v lootu šance, že ti padne zrovna to, co chceš?
Vedoucí týmu Thalie
Re: Loot
No jak myslíš
Hmm na druhou stranu je fakt, že by tohle mohlo vcelku podpořit vznik nějakého obchodníka, co by ty věci sbíral, vyvěsil seznam a prodával.
Hmm na druhou stranu je fakt, že by tohle mohlo vcelku podpořit vznik nějakého obchodníka, co by ty věci sbíral, vyvěsil seznam a prodával.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
- Silvaner01
- Měšťan
- Posts: 176
- Joined: 00:28 24. May 2010
- Location: Brno
Re: Loot
By to šlo dražit v aukci? jinde to tak funguje...-RoF- wrote:No jak myslíš![]()
Hmm na druhou stranu je fakt, že by tohle mohlo vcelku podpořit vznik nějakého obchodníka, co by ty věci sbíral, vyvěsil seznam a prodával.
=================
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
Re: Loot
persistentní obchodník s věcmi ve hře je...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Loot
velka kus +2 silna +4 u mozkomoru, ale zda se mi, ze je ten loot z bossu trosku kontraproduktivni. Najednou je skoro nemozne najit s partou 10-15lvl ziveho bosse a jestli je to tak, jak nekdo psal, tusim Kucik, nejsem si jisty, ze to obiha epic v invu, rohne bosse a vali zase dal, mohly by se jim DM obcas mrknout na zoubek.
Re: Loot
jako to najiti ziveho bosse je otazkou casu, za mesic bude klid, nez kdyz je ted po uprave
u mozkomora jsem nasel rukavice, ktere jsou uplne obycejne, sice je jmeno rukavic - "rukavice" psano zlute, ale nemaji zadnou vlastnost, cena 1 gp, je to chyba, ci zamer?
u mozkomora jsem nasel rukavice, ktere jsou uplne obycejne, sice je jmeno rukavic - "rukavice" psano zlute, ale nemaji zadnou vlastnost, cena 1 gp, je to chyba, ci zamer?
nwn
Re: Loot
Nasel jsem nejaké Itemy +3 zejména u humanoidních monster, nic co by se mi osobně hodilo, ale lze to použít na výměnu.
Osobně nesouhlasím s naázorem, že to ničí crafty, problém je, že je těžké je dost často ukecat, aby něco udělali, neboť se jedná o brutální časově náročné akce, které nikdo nezaplatí.
loot v pokldech tohoto typu je super a uvolńuje prostor pro další rozvoj.
Vzhledem ke zvýšení neužitečnosti "Craftu" navrhuji malou změnu, kde by v lootu se začaly objevovat klíčové suroviny pro výrobu kvalitních předmětů. Artefakty by pak mohli taky sklepávat dohromady mistři z řad hráčů.
Osobně nesouhlasím s naázorem, že to ničí crafty, problém je, že je těžké je dost často ukecat, aby něco udělali, neboť se jedná o brutální časově náročné akce, které nikdo nezaplatí.
loot v pokldech tohoto typu je super a uvolńuje prostor pro další rozvoj.
Vzhledem ke zvýšení neužitečnosti "Craftu" navrhuji malou změnu, kde by v lootu se začaly objevovat klíčové suroviny pro výrobu kvalitních předmětů. Artefakty by pak mohli taky sklepávat dohromady mistři z řad hráčů.
"Prohlášením, že jsi nevinen, potvrzuješ svojí vinu." Neznámý muž na neznámém míste při neznámé příležitosti.
Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
Re: Loot
Tak me z obou pulogrich bossu v Alansyjskych vrchovinach nevypadlo vubec nic. Nevim jestli to nemuze byt rozdilem lvlu, ja jsem 17 ale nemam tuseni kolik maji oni a jestli to ten rozdil vubec ovlivnuje
Elverin z rodu Darwolf - Všechno ví, všechno zná, všude byla dvakrát, za moře vidí a klíče má i od lesa
Re: Loot
Co vím, tak oni myslím ani nikdy nic neměli. Max možná zlatáky.Elverin wrote:Tak me z obou pulogrich bossu v Alansyjskych vrchovinach nevypadlo vubec nic. Nevim jestli to nemuze byt rozdilem lvlu, ja jsem 17 ale nemam tuseni kolik maji oni a jestli to ten rozdil vubec ovlivnuje
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*