CO VAM NA THALII CHYBI?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Šlo by udělat, aby když kliknu pravym na bylinku a dám prozkoumat tak mi to napíše co to je, tak aby to šlo třeba u rudy a stromů ?
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Jasný a mohlo by to bejt přes znalosti, takže kdo by je neměl(čím silnější věc, tím více bodů ve sklilu) by to ani nepoznal a nemohl těžit, trhat či kutatde Aers wrote:Šlo by udělat, aby když kliknu pravym na bylinku a dám prozkoumat tak mi to napíše co to je, tak aby to šlo třeba u rudy a stromů ?
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Tak to funguje teď u těch bylin ne ?Sorrow wrote:Jasný a mohlo by to bejt přes znalosti, takže kdo by je neměl(čím silnější věc, tím více bodů ve sklilu) by to ani nepoznal a nemohl těžit, trhat či kutatde Aers wrote:Šlo by udělat, aby když kliknu pravym na bylinku a dám prozkoumat tak mi to napíše co to je, tak aby to šlo třeba u rudy a stromů ?
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
U stromů to tak funguje taky. Vše je závislé na znalostech a odpovídajících craftových skillech. Tedy strom pozná zpravidla dřevorubec, bylinu sběrač. Na rudy bych to mohl doplnit.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Supr, díky moc Kuciku.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Jako, že když nemáš tolik ve skillu a nepoznáš to, nemůžeš těžit?de Aers wrote:Tak to funguje teď u těch bylin ne ?Sorrow wrote:Jasný a mohlo by to bejt přes znalosti, takže kdo by je neměl(čím silnější věc, tím více bodů ve sklilu) by to ani nepoznal a nemohl těžit, trhat či kutatde Aers wrote:Šlo by udělat, aby když kliknu pravym na bylinku a dám prozkoumat tak mi to napíše co to je, tak aby to šlo třeba u rudy a stromů ?Jde jen o tu identifikaci, aby člověk nemusel do všeho bušit, sekat, trhat, jen aby zjistil co to je, když to může být zjevné od pohledu
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
To ne, zas tak sem to nemyslel, bušit a trhat můžeš všechno že jo.. šlo mi jen o tu identifikaci, že když někdo něco shání, tak aby se mohl jen mrknout znaleckym okem jestli ono a nebo ne a jet dyžtak zase dál.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Ne. Těžit to můžeš, ale teď např. rudu poznáš až teprv podle toho, co vytěžíš. Kdežto takhle by jsi podle znalostí nemusel nakopat metrák rudy, abys zjistil, co to je.Sorrow wrote: Jako, že když nemáš tolik ve skillu a nepoznáš to, nemůžeš těžit?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Ajo, tamto by asi byl moc velkej brutal no.
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Chybí mě v dungech oteviraci mechanizmy pro partu hráču. Pokaždé když někam jdu s partou na poklad, tak je dung prázdnej.
1) bud narazíme na vybíhajícího epica
2) vybijeme celej dung a na konci nas čekaj stopy po boji v prazdne mistnosti, jen pozustatky davaj vedet ze jen u bosse probehl masakr, pricemz clovek byl tak bohatej, ze pozustatky byl linej sebrat.
-co třeba udělat dveře, které se otevřou až po současném zatáhnutí třeba za 3 páky minimalně v oddělených místnostech?
-systém otevírání jeden otevre pakou dvere, druhej probehne za dvere kde najde dalsi paky, kterejma otevre prvnimu atd...
je to reakce na to co se nám s partou stále děje dokola, ten kdo semnou poslední dny chodil ví. Není příjemné, když zorganizujem partu 6 ti lidí, připravíme se na dung a když jdem dovnitř, vyběhne jedna cizí vysmátá postava s trofejí na zádech. Ostatní jen čumí jak puk a zamačkávají slzičku. Možná je to naše smůla, příjdem pozdě, to je fakt. Ale příjde vám to férové?
1) bud narazíme na vybíhajícího epica
2) vybijeme celej dung a na konci nas čekaj stopy po boji v prazdne mistnosti, jen pozustatky davaj vedet ze jen u bosse probehl masakr, pricemz clovek byl tak bohatej, ze pozustatky byl linej sebrat.
-co třeba udělat dveře, které se otevřou až po současném zatáhnutí třeba za 3 páky minimalně v oddělených místnostech?
-systém otevírání jeden otevre pakou dvere, druhej probehne za dvere kde najde dalsi paky, kterejma otevre prvnimu atd...
je to reakce na to co se nám s partou stále děje dokola, ten kdo semnou poslední dny chodil ví. Není příjemné, když zorganizujem partu 6 ti lidí, připravíme se na dung a když jdem dovnitř, vyběhne jedna cizí vysmátá postava s trofejí na zádech. Ostatní jen čumí jak puk a zamačkávají slzičku. Možná je to naše smůla, příjdem pozdě, to je fakt. Ale příjde vám to férové?
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Jo to s těma pákama se navrhovalo už taky pěkně dávno, snad před půlrokem nebo víc, kdy se probíralo že hráči solují a nechodí v partě, takhle by to ty hráče donutilo chodit víc partách. Nebylo by to špatné.tao kan wrote:Chybí mě v dungech oteviraci mechanizmy pro partu hráču. Pokaždé když někam jdu s partou na poklad, tak je dung prázdnej.
1) bud narazíme na vybíhajícího epica
2) vybijeme celej dung a na konci nas čekaj stopy po boji v prazdne mistnosti, jen pozustatky davaj vedet ze jen u bosse probehl masakr, pricemz clovek byl tak bohatej, ze pozustatky byl linej sebrat.
-co třeba udělat dveře, které se otevřou až po současném zatáhnutí třeba za 3 páky minimalně v oddělených místnostech?
-systém otevírání jeden otevre pakou dvere, druhej probehne za dvere kde najde dalsi paky, kterejma otevre prvnimu atd...
je to reakce na to co se nám s partou stále děje dokola, ten kdo semnou poslední dny chodil ví. Není příjemné, když zorganizujem partu 6 ti lidí, připravíme se na dung a když jdem dovnitř, vyběhne jedna cizí vysmátá postava s trofejí na zádech. Ostatní jen čumí jak puk a zamačkávají slzičku. Možná je to naše smůla, příjdem pozdě, to je fakt. Ale příjde vám to férové?
Jinak je naprd, že třeba někteří chodí jen do těch známých dungů. Je tu plno dungů které se nechodí a přitom by to šlo.
Nepočítám extrémy kde pochcípají i vysoké lvly.
Jinak oni se nějak posilovali magické NPC? Nedávno sem jednu postavu vzal do dungu a magik na nás metal slova víry jak splašený. Přitom tohle myslím dřív neměl (pravda možn áto mohl být DM no
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
To je hezký, že se to navrhovalo, otázka je kdo to udělá.-RoF- wrote:Jo to s těma pákama se navrhovalo už taky pěkně dávno, snad před půlrokem nebo víc, kdy se probíralo že hráči solují a nechodí v partě, takhle by to ty hráče donutilo chodit víc partách. Nebylo by to špatné.
Vedoucí týmu Thalie
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
To je taky fakt no. Na jednu stranu hráči něco chcou a n druhou stranu nejsou WB no.Rejty wrote:To je hezký, že se to navrhovalo, otázka je kdo to udělá.-RoF- wrote:Jo to s těma pákama se navrhovalo už taky pěkně dávno, snad před půlrokem nebo víc, kdy se probíralo že hráči solují a nechodí v partě, takhle by to ty hráče donutilo chodit víc partách. Nebylo by to špatné.
Zase nejlepší jak to systéměvo ošetřit, kdyby hráči hráli tak nějak no
Proč epic soluje? Je to pohodlné? Nemusí se o nikoho starat? Je to rychlé? Hmmm hledá pěkné věci a nebo části artefaktů a tak a nebo dělá peníze do zásoby.
Já osobně chodím třeba na hmm 5 dungů, v kterých sem zatím skoro nikoho nepotkal a většinou tam Boss byl z čehož usuzuju, že tam nikdo nechodí. Když už někoho potkám, tak bud vypadnu a nebo jdu s něma a poklad jim nechám. Tak to dělám aj když beru nižší lvly na výpravu. Většinou mě poklad nezajímá, ale třeba jen artefakty a tak.
Takže další možnost se dohodnout s těma hráčema co vybírají ty často chozené dungy no. Kde jistě patří yetti, ohnivci, golem, asi většina prahvozdu a podobně.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Uvítáme každou pomoc. Neváhej se nám ozvat...-RoF- wrote:To je taky fakt no. Na jednu stranu hráči něco chcou a n druhou stranu nejsou WB no.
Vedoucí týmu Thalie
- Silvaner01
- Měšťan
- Posts: 176
- Joined: 00:28 24. May 2010
- Location: Brno
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
A bude to probíhat následovně... dung pro 15 - 20lvl...
high levl si sebou vezme tři low - podržtašky co zatáhnou za páky,
high to vymlátí i s bossem a parta 17lvl tam dojde a stejně ostrouhá...
není lepší ošetřit to tak, že pokud je v dungu pro 15 - 20 lvl třebas lvl 22 a víc,
tak prostě boss nebude? třebas jen poklady, ale boss ne...
high levl si sebou vezme tři low - podržtašky co zatáhnou za páky,
high to vymlátí i s bossem a parta 17lvl tam dojde a stejně ostrouhá...
není lepší ošetřit to tak, že pokud je v dungu pro 15 - 20 lvl třebas lvl 22 a víc,
tak prostě boss nebude? třebas jen poklady, ale boss ne...
=================
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.