Trezor - ztracení itemu

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Alvarion
Šlechtic
Posts: 325
Joined: 22:47 15. Nov 2010

Trezor - ztracení itemu

Post by Alvarion »

Dobrý den,
píši to sem, aby se to nestalo někomu dalšímu.
Během hry jsem narazil na následující nestandardní stavy sejfu
I. 3 x jsem vlezl do sejfu nekoho jiného
1. první situace je nejprůkaznější - hrač byl v hidu a hrabal se v nem, prisel jsem ja a videl jsem jeho veci misto svejch - vim protoze se známe
2. ve druhé situaci jsem byl sám a vlezl jsem do jineho, po znovuotevrenise objevil můj (nevim jestli nekdo nebyl hid)
3. zde jsem sel tesne za postavou co zavrela sejf, otevřel jsem jeho, opet se to srovnalo na druhe nakopnutí. (nekoukal jsem ti tam Aresi, hned jsem to zabouchl)

pak se mi stalo následující:
Po vytrvalém ukecávání jednoho hráče jsem si pořídl skveli plášt, protože jsem potřeboval doplnit ostatní veci, dal jsem si ho do trezoru, to bylo včera, bal jsem se aby tam byl tak jsem se 2x podival po ulození zda tam je a byl tam. Odesel jsem a nekolikrat jsem trezor pouzil, varim bylinky tak to lítá..... Se stestim jsem mel druhý den vše potřebné a šel jsem si pro plášť, ten však v bance NEBYL.

Přípustné jsou asi tři stavy:
- chyba při uložení - opravdu mne to mrzí, byl to muj nejcennejsi item
- někomu se otevřel muj sejf jako mně v případech výše - v tom případě prosim poctivé nálzece o oznámení i v případě evilů, protze by se nejednalo o rp ale jasnou ooc kradez kvuli bugu ve skriptu
- vyšší moc, zde bez komentáře

V každém případě varování pro nas všechny coo tom nevíme.

NEDAVEJTE SI SVE NEJLEPSI VECI DO TREZORU, JE TO ŠÍLENÝ RISK
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Trezor - ztracení itemu

Post by kucik »

Pokud má někdo otevřený sejf a ty se díváš do jeho otevřeného sejfu, tak prostě vidíš jeho věci. Je to vcelku logické a nevidím v tom problém.

Po každém uložení trezor vypisuje počet uložených předmětů a můžeš si proto zkontrolovat, jestli je vše OK.

Přes všechna možná hlášení jsem za roky provozu nezaznamenal, že by se ze sejfu něco ztratilo. Proto mi panika nepřijde příliš na místě. Kdyby jsi napsal třeba s jakou postavou na jakém účtu se ti to stalo, tak se po plášti můžu podívat.
Ačkoliv nechci nijak zlehčovat tvé dedukce, mnohem prospěšnější pro nalezení možné chyby je se všemi detaily popsat, co se stalo.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Trezor - ztracení itemu

Post by kucik »

Result:
Hodim to sem, ať se to neřeší s více lidma zvlášť.

Onen plášť, který jsi popisoval, podle DB záznamu stále v trezoru v bance máš. (Pokud jsi jich tam tedy neměl více od jednoho craftera).

Možné vysvětlení:
Trezor je pouze na sto předmětů. Pokud tento limit přesáhneš, stane se obvykle to, že se při následující obnově předmětů obnoví právě jen těch sto předmětů (řazeno podle data vložení). Další předměty se ti objeví až po vyprázdnění sejfu.

Vyprázdni tedy trochu sejf a plášť ti zase vypadne. Počet uložených předmětů ti pro info trezor vypisuje.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Alvarion
Šlechtic
Posts: 325
Joined: 22:47 15. Nov 2010

Re: Trezor - ztracení itemu

Post by Alvarion »

Tak jsem vykydal trezor uplne na dno, puvodne jsem tam mel 85 itemů, hlidam si pocet, aby nebyl 100 vzdycky. Zbyva mi jeden item, ale ten nevidím.
Díky za rychlou odpoved výše.
Alvarion
Šlechtic
Posts: 325
Joined: 22:47 15. Nov 2010

Re: Trezor - ztracení itemu

Post by Alvarion »

Plast je po relogu vidět, tedy jsi zasáhl, diky muj zachránče.
opravdu moc diky
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Re: Trezor - ztracení itemu

Post by monstera »

[quote="Alvarion"]Dobrý den,
píši to sem, aby se to nestalo někomu dalšímu.
Během hry jsem narazil na následující nestandardní stavy sejfu
I. 3 x jsem vlezl do sejfu nekoho jiného
1. první situace je nejprůkaznější - hrač byl v hidu a hrabal se v nem, prisel jsem ja a videl jsem jeho veci misto svejch - vim protoze se známe ...........




A nebylo někdy uvedeno, že v dílnách nemůže být nikdo v hidu a nebo neviditelný, že se automaticky zviditelní - to už neplatí ??
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Trezor - ztracení itemu

Post by DenGrasse »

Jestli platí, že se automaticky zneviditelní nevím, ale doporučuji všem aby si přečetli nařízení o používání magie, které je umístěno před městskými branami Karathy. Aby se pak nedivili.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Locked