
Zabití při logování
Re: Zabití při logování
Zabil tě systém, protože jsi podle logu odlognul umírající po zabití skřetem.
Doporučuji přečíst SEZNAM ČASTÝCH PROHŘEŠKŮ
Doporučuji přečíst SEZNAM ČASTÝCH PROHŘEŠKŮ
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Zabití při logování
si sám ještě napráská odlog před smrtí 
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
Re: Zabití při logování
Taky mě to pobavilo.tao kan wrote:si sám ještě napráská odlog před smrtí
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Zabití při logování
Jelikož jsem se zrovna těsně před odlogem vrátil z podsvětí po zabití skřetem, tak asi těžko.
Re: Zabití při logování
Tak k tomu ti jen poradím, aby si příště aspoň vylezl z chrámu a napsal "/pc soul". Protože jinak se ti stane přesně to co se ti stalo. Jestli je to vůbec pravda 
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Zabití při logování
Jestli jsi prošel podsvětím, nevim. Z logu jsem jen viděl, že jsi odlognul pár vteřin po umírání. Pokud jsi prošel do chrámu, pravděpodobně se tento stav za těch pár vteřin nestačil uložit.Evlol wrote:Jelikož jsem se zrovna těsně před odlogem vrátil z podsvětí po zabití skřetem, tak asi těžko.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Zabití při logování
Aha a jak často se ukládá stav serveru?
Re: Zabití při logování
Zdravím, píšu to defakto cca každý měsíc, tak se znovu zopakuju, aby to opět zmizelo po čase v moři času a zapomění našeho bezedného koše
Dámy a pánové, když umřete a projdete na svět prokecnutím Astarotha, neukvapujte se prosím.
Ano, je smutné že vás zabili a expíky i gold jsou ty tam...
Ano, naštve to a člověk má chuť vytrhat všechny ty drátky co vedou od počítače, rozbít klávesnici i myš atd...
Ale...
Nezapoměňte, že servr a ukládání potřebuje nějaký podnět. Cokoliv, aby uložil že už jste zase čilí a zdraví.
Má zkušenost která NIKDY nezklamala:
(po naloudování lokace chrámu kde máte svázanou svou dušičku)
1) napište: "/pc duse" případně "/pc soul" - uložení postavy
2) přejděte dvakrát přes libovolný přechod - prostě přes cokoliv modrého kdy bude načítat nová lokace
3) opět napište: "/pc duse" případně "/pc soul"
4) teprve teď odlogněte a dle libosti si vybijte vztek na nebohé klávesnici či myšce
Servr od vás dostal spoustu podnětů k ukládání a vy můžete zítra opět začít hrát, neboť jste si už koupili novou klávesnici a pohřbili starou.
Přeji krásné hraní
Dámy a pánové, když umřete a projdete na svět prokecnutím Astarotha, neukvapujte se prosím.
Ano, je smutné že vás zabili a expíky i gold jsou ty tam...
Ano, naštve to a člověk má chuť vytrhat všechny ty drátky co vedou od počítače, rozbít klávesnici i myš atd...
Ale...
Nezapoměňte, že servr a ukládání potřebuje nějaký podnět. Cokoliv, aby uložil že už jste zase čilí a zdraví.
Má zkušenost která NIKDY nezklamala:
(po naloudování lokace chrámu kde máte svázanou svou dušičku)
1) napište: "/pc duse" případně "/pc soul" - uložení postavy
2) přejděte dvakrát přes libovolný přechod - prostě přes cokoliv modrého kdy bude načítat nová lokace
3) opět napište: "/pc duse" případně "/pc soul"
4) teprve teď odlogněte a dle libosti si vybijte vztek na nebohé klávesnici či myšce
Servr od vás dostal spoustu podnětů k ukládání a vy můžete zítra opět začít hrát, neboť jste si už koupili novou klávesnici a pohřbili starou.
Přeji krásné hraní
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Zabití při logování
Spolehlivější rada od prasokrálíka, který má občas po smrti před očima jen barvu Rienova pláště. Odlogněte rovnou v podsvětí a přes ďáblíka projděte až při dalším lognutí do hry kdy v ní hodláte být déle. To eliminuje možnost takové situace rovnou.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.