Stížnost na DM adepta de Aers

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Czech_Luthor
Rytíř
Posts: 686
Joined: 11:31 01. Feb 2008
Location: Trondheim, Norsko

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Post by Czech_Luthor »

Tak to pozor DG, já nikomu o pomoc nevolal. Po tom, co jsme poslal dopis, byl Seraph mrtvej a zpacifikovanej, takže tam žádný problém nebyl. Ono, ikdyž vlastně jsem to já, žejo, takže proč ještě ze mě nakonec neudělat toho špatného.

EDIT: Stýská se mi po tý době, kdy tady DMkoval Gorr, Kraťa a jim podobní, takový DMka který znali podstatu zkratky RP a ne jen machrovali na ostatní. Oni hráli, dnešní vládnou, to je bohužel pravda. Tím neurážím, jen konstatuju fakt jak ho vidím já a nejsem sám.
Fallion Meynolds - Hrdý hraničář, manžel Kory Meynolds - té nejkrásnější ženy na Thalii - a otec tří krásných dětí.

Člen Virtuálního Páru

Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!

Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Post by DenGrasse »

Kdybys "poslal sokola" v nebezpečné situaci, o trestu by se nijak nedebatovalo, prostě bych vám ho udělil (samozřejmě s možností odvolání k Rejtymu).
Vzhledem k tomu, že chybí "nebezpečnost", o tom Tým bude jednat. Porušení to je, otázkou je jestli vyžaduje trest. Každopádně už budete mít jasno propříště.

A je mi jedno, o koho se jedná, jestli jsi to ty, nebo někdo jiný. Nářky o "zasednutí si" nebo "hraní na otloukánka" na mne nemají žádný účinek - ani pozitivní, ani negativní.

Jestli se ti zdejší svět nelíbí, máš vždycky volbu hrát někde jinde - vím, že je to otřepané klišé, ale není to o nic míň pravda.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
tao kan
Mistr
Posts: 826
Joined: 17:29 25. Jan 2009
Contact:

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Post by tao kan »

Napíšu jen jedinej příspěvek, protože počátku jsem se zůčasnil taky.
Fallione, bez urážky ale to co hraješ je akorát překrucování a hraní jakéhosi RP tak aby se ti to hodilo do krámu. Křídla schovávat pod plášť, indentifikovat postavy podle chůze a posílání holubů postavě, která je uplně někde mimo o které tvuj pták nemůže mít potuchy. Navíc pochybuju že jsi dal ten čas tvému mazlíčku aby obletěl těch X lokací a nedej bože pokud byla cílová postava někde v interiéru.
Zkus vyndat hlavu z krabice a vnímat hru jinak než se ti to hodí.
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
User avatar
Czech_Luthor
Rytíř
Posts: 686
Joined: 11:31 01. Feb 2008
Location: Trondheim, Norsko

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Post by Czech_Luthor »

Ehm, kdo podle tebe poznává postavy podle toho, jak hodí?
To, že můj výrok o tom, že schovám křídla byl zkroucen tak, aby se hodil do karet dotyčnému DM, tak o tom ani nebudu mluvit, napsal jsem jak to bylo.
To, že do mě všichni teď pujdete, jak jsem špatnej a tak, aby jste náhodou neztratili svojí pozici, supervlezdoprdelků, mě vážně taky ani trochu netrápí.
Takže děkuji a nashledanou, tady se nic vyřešit nedá, proto poprosim o uzamknutí topicu, než se to zvrhne v nějakej šílenej flame.
Fallion Meynolds - Hrdý hraničář, manžel Kory Meynolds - té nejkrásnější ženy na Thalii - a otec tří krásných dětí.

Člen Virtuálního Páru

Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!

Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
venomeq
Šlechtic
Posts: 384
Joined: 17:55 04. Jul 2009

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Post by venomeq »

Gardistovy musis hodne podlejzat kdyz po nem neco chces:D zvlaste pivko po sluzbe funguje jako dobry argument pro to aby udelal to co chces...mam vozkousene...
Jinak rytire usvitu abys pohledal:D Zda se mi ze jaksi paladini vymreli....za posledni dobu sem videl jen desmonda a zadneho jineho....
Artorius Krows - Bývalý Paladin čestných ochránců úsvitu, člen VI.roty

Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
User avatar
XŠevyX
Rytíř
Posts: 541
Joined: 13:58 03. Oct 2009
Location: R.p.R

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Post by XŠevyX »

Já už se k tomuhle víckrát vyjadřovat nebudu. Prostě si počkám na trest, a uvidím jak to dopadne (doufám akorát že za tohle nebude nějaký trest vyšší kategorie.
=============
Seart
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Post by DenGrasse »

přesunuto do Flames.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Necrooo
Měšťan
Posts: 273
Joined: 12:24 17. Sep 2009

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Post by Necrooo »

Czech_Luthor wrote: Že jenom proto, že má DM post, tak je bůh a ostatní se mu budou podrobovat, jinak skončej nadobro.
Asi tak jako tys byl voják a zmlátils mě. Pak na moji otazku tellem ze existuji kostky a ze moje postava ma nejakou silu si napsal: Ja zabil draka, takze jsem daleko silnejsi.

Vim je to pres rok zpátky, co tím chci říci, proč si stěžuješ na něco co sám děláš?
Ps. Naprosto souhlasím s tím co psal tao kan
User avatar
Czech_Luthor
Rytíř
Posts: 686
Joined: 11:31 01. Feb 2008
Location: Trondheim, Norsko

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Post by Czech_Luthor »

Ehm promin, ale myslíš že máš šanci, přehodit na nějakém druhém lvl silou postavu, která je přes epic? Tak se prober
Fallion Meynolds - Hrdý hraničář, manžel Kory Meynolds - té nejkrásnější ženy na Thalii - a otec tří krásných dětí.

Člen Virtuálního Páru

Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!

Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Post by zachy »

Czech_Luthor wrote:Ehm promin, ale myslíš že máš šanci, přehodit na nějakém druhém lvl silou postavu, která je přes epic? Tak se prober
Klidně může proč ne? Záleží na hodu a záleží na bonusu k síle. lvl by se do tohoto neměl vůbec brát.

OT: Někdo tu psal, že gardisti jsou žoldáci. Může se tiefling stát gardistou? :D
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
User avatar
Desmond
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 2551
Joined: 11:53 27. Sep 2009

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Post by Desmond »

zachy wrote: OT: Někdo tu psal, že gardisti jsou žoldáci. Může se tiefling stát gardistou? :D
V první řadě je třeba říci, že většina současných gild už nebude gildami hráčskými, ale tzv. 'pozaďovými uskupeními', tedy organizacemi NPC, zakotvenými v reáliích světa. Typickým příkladem jsou Rytíři Úsvitu, Královská garda nebo Karathská stráž, což jsou organizace, které existují nezávisle na vůli PC a prakticky žádná běžná akce PC je nemůže ze hry odstranit (může však samozřejmě vyvolat interakci, např. je naštvat) bez souhlasu HDM (zkratka pro Hlavního DM. Souhlas Hlavního DM může být nahrazen souhlasem Vedoucího Týmu, souhlasem jiné pověřené osoby v Týmu či souhlasem Týmu jako celku).
Nepodávejte tedy za své postavy žádost o přijetí k těmto organizacím. Taková věc vyžaduje aby se vám DM věnoval osobně, zabírá mu to mnoho času a výsledek je obvykle nijaký - jedna postava toho samo mnoho ve hře nevyprodukuje. Spíše založte uskupení sympatizující s cíli této organizace a snažte se hráčskou aktivitou aby si vás povšimla, potom s vámi může navázat kontakt sama.
Jinými slovy, nebudou už přijímány postavy přímo k Rytířům Úsvitu, Azurové věži a k dalším NPC uskupením, nýbrž hráči sami musí vyvinout aktivitu, která je může dostat do kontaktu s dotyčnou organizací.
(viz. Pravidla pro hru v gildách a hráčských uskupeních)
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Post by sendys »

fali ja bych se ti taky vysmat ze si vesnican :) a co
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
User avatar
XŠevyX
Rytíř
Posts: 541
Joined: 13:58 03. Oct 2009
Location: R.p.R

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Post by XŠevyX »

sendys wrote:fali ja bych se ti taky vysmat ze si vesnican :) a co
A tohle mělo znamenat jako co ..? To nějak vyřeší tenhle flames nebo jen takové přihození dřívka do ohínku ..?
=============
Seart
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Post by sendys »

ja rad peklo jjinak videl jsem hodne hodne spatnyho RP u par lidi jeden z nich si byl ty sevy druhej sem byl ja :) treti nebudu dal jmenovat nechci nikoho urazet i kdyz to delam rad:)
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
User avatar
XŠevyX
Rytíř
Posts: 541
Joined: 13:58 03. Oct 2009
Location: R.p.R

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Post by XŠevyX »

sendys wrote:ja rad peklo jjinak videl jsem hodne hodne spatnyho RP u par lidi jeden z nich si byl ty sevy druhej sem byl ja :) treti nebudu dal jmenovat nechci nikoho urazet i kdyz to delam rad:)
Jo jasně , když si to myslíš , tak tě nechám , nebudu ti kazit tu radost , že je někdo horší jak ty ... ;))
=============
Seart
Locked