Stížnost na DM adepta de Aers
- Czech_Luthor
- Rytíř
- Posts: 686
- Joined: 11:31 01. Feb 2008
- Location: Trondheim, Norsko
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
Co prosim? Já někde psal něco o dokonalém schování? Ukaž mi, že jsem napsal, jak jsi řekl "Schová neprohlédnutelně křídla" a já se omluvim.
Napsal jsem, že to s mohutným pláštěm rozhodně JDE, vidíš že máš něco na zádech, ale rozhodně to jde
Napsal jsem, že to s mohutným pláštěm rozhodně JDE, vidíš že máš něco na zádech, ale rozhodně to jde
Fallion Meynolds - Hrdý hraničář, manžel Kory Meynolds - té nejkrásnější ženy na Thalii - a otec tří krásných dětí.
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
Však ho nechte, když chce chodit jak velbloud 
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
- Czech_Luthor
- Rytíř
- Posts: 686
- Joined: 11:31 01. Feb 2008
- Location: Trondheim, Norsko
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
Snad vim jak hrát svojí postavu ne? Viděl jsi někdy ptáka, jak dokáže složit křídla? Myslíš si, že elfovi na zádech trčej šestimetrový křídla? Tak ste na omylu, může je složi tak, aby je měl pěkně podel zad, v horším případě si je může dá kolem ramen a složit je i přes hruď. Vždycky sem to tak hrál, nikdy to nikomu nevadilo, tak čim to že teď?
Ahááá, někomu se to nehodí do jeho RP, rozumim 
Fallion Meynolds - Hrdý hraničář, manžel Kory Meynolds - té nejkrásnější ženy na Thalii - a otec tří krásných dětí.
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
Mno, kdyz uz se tu ohanis, ze Fall uz toho hodne udelal a ze ma jiste nejakou tu povest, tak se zkus zamyslet co v posledni dobe za skutky udelal? V postate bezduvodne napadeni a porezani obycejneho mnicha asi rozhodne dobre povesti neprospeje. A sem docela presvedcen, ze o tom se straze a podobna pakaz doslechla 
Xunnavin - věrný (zatím) ochránce paní Trissdril
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
Mě ale nepřijde, že tímhle příspěvkem jsi nějak přispěl. Nemá to s tématem nic společného. Pouze vynášíš IC informace.Woxa wrote:Mno, kdyz uz se tu ohanis, ze Fall uz toho hodne udelal a ze ma jiste nejakou tu povest, tak se zkus zamyslet co v posledni dobe za skutky udelal? V postate bezduvodne napadeni a porezani obycejneho mnicha asi rozhodne dobre povesti neprospeje. A sem docela presvedcen, ze o tom se straze a podobna pakaz doslechla
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
Ok, tak pridam jeste jednu vetu. I tohle muze ovlivnit gardistovo chovani, protoze se o tom treba uz doslechl.Tretas wrote: Mě ale nepřijde, že tímhle příspěvkem jsi nějak přispěl. Nemá to s tématem nic společného. Pouze vynášíš IC informace.
Xunnavin - věrný (zatím) ochránce paní Trissdril
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
Promin Czech_Lutore, muzes sem hodit screeny z te situace? Docela by me zajimaly a nejspis nejsem sam, protoze opravdu stezovat si bez dukazu je trosku od veci...
A co se tyce gardystu a podobne pakaze, jeste jsem snad nepotkal jednoho jedineho, ktery by se hnul z mista bez uplatku, nedej boze neco resil. A kdyz uz neco resili tak jen ve prospech vetsi obalky... Myslim, ze je to tak spravne, chtej si odkroutit svoji sluzbu a jit to zalit pivkem , nejsou to zakoner dobre postavy, ty by asi tezko makaly za prachy jako straz mesta...
navic muj nazor na skovavani kridel, popisovani veci ktere nejdou mechanicky ovlivnit je takovy, ze se ridim tim, co vidim ve hre... Nikdy jsem nepobral, proc nekteri pisou jede na cernem koni s cervenou hrivou a cervenym ocasem kdyz ma kone celeho cerneho, a neni sance napsat ke koni poznamku ze je takovy a makovy a nikdy nemuzes chtit zby nekdo pristoupil na tvoji hru, ze mas neco ukrytyho, kdyz to mechanika zobrazuje... Mas postavu s vyhodama? ok uzij i tech nevyhod, jako jsou kridla, ocas a podobne, proste to tak je. Podivej se, jak tyhle veci vypadaji a jeste mi rekni, ze si je skroutis na prsa... Ptak ma kridla misto hornich koncetin, ale k sakru jak skovas kridla pod plast aby to nebylo videt, kdyz ti trci az nad hlavu, mas na nich dvanact kloubu ci jak? Kdyby se vsichni ridili mechanikou hry a co je videt je proste videt (obcasne hrani kdy s tim vsechny zucastnene strany souhlasi je neco jineho) mi prijde jen jako vymysleni nesmyslu, pro ziskani nejake vyhody. Hakavarna taky nezamaskujes, tak proc by nekdo mel mit vyhody?
Opravdu sem hod screeny, at vsichni vime jak to bylo, kdyz uz to resis verejne, at si muzem udelat obrazek.
A co se tyce gardystu a podobne pakaze, jeste jsem snad nepotkal jednoho jedineho, ktery by se hnul z mista bez uplatku, nedej boze neco resil. A kdyz uz neco resili tak jen ve prospech vetsi obalky... Myslim, ze je to tak spravne, chtej si odkroutit svoji sluzbu a jit to zalit pivkem , nejsou to zakoner dobre postavy, ty by asi tezko makaly za prachy jako straz mesta...
navic muj nazor na skovavani kridel, popisovani veci ktere nejdou mechanicky ovlivnit je takovy, ze se ridim tim, co vidim ve hre... Nikdy jsem nepobral, proc nekteri pisou jede na cernem koni s cervenou hrivou a cervenym ocasem kdyz ma kone celeho cerneho, a neni sance napsat ke koni poznamku ze je takovy a makovy a nikdy nemuzes chtit zby nekdo pristoupil na tvoji hru, ze mas neco ukrytyho, kdyz to mechanika zobrazuje... Mas postavu s vyhodama? ok uzij i tech nevyhod, jako jsou kridla, ocas a podobne, proste to tak je. Podivej se, jak tyhle veci vypadaji a jeste mi rekni, ze si je skroutis na prsa... Ptak ma kridla misto hornich koncetin, ale k sakru jak skovas kridla pod plast aby to nebylo videt, kdyz ti trci az nad hlavu, mas na nich dvanact kloubu ci jak? Kdyby se vsichni ridili mechanikou hry a co je videt je proste videt (obcasne hrani kdy s tim vsechny zucastnene strany souhlasi je neco jineho) mi prijde jen jako vymysleni nesmyslu, pro ziskani nejake vyhody. Hakavarna taky nezamaskujes, tak proc by nekdo mel mit vyhody?
Opravdu sem hod screeny, at vsichni vime jak to bylo, kdyz uz to resis verejne, at si muzem udelat obrazek.
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
Fíha. Dobrá narážka noTashara wrote:........
navic muj nazor na skovavani kridel, popisovani veci ktere nejdou mechanicky ovlivnit je takovy, ze se ridim tim, co vidim ve hre... Nikdy jsem nepobral, proc nekteri pisou jede na cernem koni s cervenou hrivou a cervenym ocasem kdyz ma kone celeho cerneho, a neni sance napsat ke koni poznamku ze je takovy a makovy a nikdy nemuzes chtit zby nekdo pristoupil na tvoji hru, ze mas neco ukrytyho, kdyz to mechanika zobrazuje... Mas postavu s vyhodama? ok uzij i tech nevyhod, jako jsou kridla, ocas a podobne, proste to tak je. Podivej se, jak tyhle veci vypadaji a jeste mi rekni, ze si je skroutis na prsa... Ptak ma kridla misto hornich koncetin, ale k sakru jak skovas kridla pod plast aby to nebylo videt, kdyz ti trci az nad hlavu, mas na nich dvanact kloubu ci jak? Kdyby se vsichni ridili mechanikou hry a co je videt je proste videt (obcasne hrani kdy s tim vsechny zucastnene strany souhlasi je neco jineho) mi prijde jen jako vymysleni nesmyslu, pro ziskani nejake vyhody. Hakavarna taky nezamaskujes, tak proc by nekdo mel mit vyhody?
.......
Já zase tvrdím, že není dobré hledět jen na to co mechanika zobrazuje.
Například můžu hrát elfku, která bude mít plochou hrud, ale mechanika jí zobrazuje prsa velikosti snad dvojek. Takže ty budeš pořád brát, že je to prsatá elfka, ikdyž v popisu je že je plochá jak deska?
S tím koněm je to narážka na mě, to vím, ale netušil sem že by to snad někomu vadilo.
Ono RP je většinou o popisu a ne jen to co zobrazuje mechanika.
Jinak k těm křídlům, smiř se s tím že prostě skrýt nejdou. Aj když je překryješ pláštěm, tak by to inteligentním postavám došlo co pod ním máš..... jistě k tobě přijdou a neřeknou... "babičko vy ale máte velkou nůši nechcete pomoct?".
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
Nejde? Když můžu lidem opravovat životopisy ve hře, tak bych řekl že můžu upravit popisek i Ijáčkum ne?Tashara wrote:neni sance napsat ke koni poznamku ze je takovy a makovy.
Akorát si zatím nikdo neřekl...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
Já třeba ani netušil, že to jdeBahnak wrote:Nejde? Když můžu lidem opravovat životopisy ve hře, tak bych řekl že můžu upravit popisek i Ijáčkum ne?Tashara wrote:neni sance napsat ke koni poznamku ze je takovy a makovy.
Akorát si zatím nikdo neřekl...
To si tam teda ten popis nechám dát, pokud to jde
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
Tak u svý postavy máš popis, kterym upřesníš její vzhled. Samozřejmě že mechanika není 100% protože to bychom měli asi deset archetypů, který grafika dává a v jejich rámci by všichni vypadali stejně.-RoF- wrote:Já zase tvrdím, že není dobré hledět jen na to co mechanika zobrazuje.
Například můžu hrát elfku, která bude mít plochou hrud, ale mechanika jí zobrazuje prsa velikosti snad dvojek. Takže ty budeš pořád brát, že je to prsatá elfka, ikdyž v popisu je že je plochá jak deska?.
S tím koněm je to narážka na mě, to vím, ale netušil sem že by to snad někomu vadilo.
Ono RP je většinou o popisu a ne jen to co zobrazuje mechanika.
Takže když napíšeš "je plochá jako prkno" není to žádný problém. Ale když napíšeš "má šestky a oblečené bikiny, ale prsa nejsou vidět", problém to je. To samý s křídlama.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
Šak jo s tím já souhlasím no.DenGrasse wrote:Tak u svý postavy máš popis, kterym upřesníš její vzhled. Samozřejmě že mechanika není 100% protože to bychom měli asi deset archetypů, který grafika dává a v jejich rámci by všichni vypadali stejně.-RoF- wrote:Já zase tvrdím, že není dobré hledět jen na to co mechanika zobrazuje.
Například můžu hrát elfku, která bude mít plochou hrud, ale mechanika jí zobrazuje prsa velikosti snad dvojek. Takže ty budeš pořád brát, že je to prsatá elfka, ikdyž v popisu je že je plochá jak deska?.
S tím koněm je to narážka na mě, to vím, ale netušil sem že by to snad někomu vadilo.
Ono RP je většinou o popisu a ne jen to co zobrazuje mechanika.
Takže když napíšeš "je plochá jako prkno" není to žádný problém. Ale když napíšeš "má šestky a oblečené bikiny, ale prsa nejsou vidět", problém to je. To samý s křídlama.
Prostě beru, že at dělám co dělám, tak postavu s křídly prostě každý pozná. A s tím by se dotyční hráči měli smířit. Mají holt výhody, ale mají s tím spojené i to že mají prostě znaky skrz které je každý pozná. A vymlouvat se na batoh nebo tak. To je vcelku noo divné
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
[quote="-RoF-"][quote="DenGrasse"][quote="-RoF-"]Já zase tvrdím, že není dobré hledět jen na to co mechanika zobrazuje. ....
Prostě beru, že at dělám co dělám, tak postavu s křídly prostě každý pozná. A s tím by se dotyční hráči měli smířit....
A co potom byly ty stálé poznámky tieflingů " ocas neni vidět " ?
Prostě beru, že at dělám co dělám, tak postavu s křídly prostě každý pozná. A s tím by se dotyční hráči měli smířit....
A co potom byly ty stálé poznámky tieflingů " ocas neni vidět " ?
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
To se musíš zeptat těch tieflingů. Pravděpodobně jej měli potřený lektvarem ocasní neviditelnosti nebo tak něco. 
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
No ocas by se mohl dát schovat, ale křídla určitě ne. Nějak si to ani nedokážu představit, že si schovám dvě křídla (který třeba okřídlení elfové používají k létání, takže to asi nebudou nějaký slepičí křidélka) pod plášť nebo pod oblečení.. to je nepředstavitelné!
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC