Přání na koně
Přání na koně
Dobrý den, rád bych se vám omluvil za včerejší křik.
Ale zároveň bych vás chtěl poprosit. Pokaď máte v Ivory nějaké sezení, srázek dosti lidí, jako včera. Tak prosím, nechávejte koně někde jinde. Nemám tak nadupaný počítač a včera, když jsem procházel ke knězi, tak mi to trvalo cca 5minut. Furt se mi to zasekávalo a zamrzávalo.
Nechávejte je někde u hradeb, za nima. Kdekoliv, ale ne prosím u toho hostince. Chápu, vám to je asi jedno, ale co my, kteří nemáme tak našláplé počítače?
Ale zároveň bych vás chtěl poprosit. Pokaď máte v Ivory nějaké sezení, srázek dosti lidí, jako včera. Tak prosím, nechávejte koně někde jinde. Nemám tak nadupaný počítač a včera, když jsem procházel ke knězi, tak mi to trvalo cca 5minut. Furt se mi to zasekávalo a zamrzávalo.
Nechávejte je někde u hradeb, za nima. Kdekoliv, ale ne prosím u toho hostince. Chápu, vám to je asi jedno, ale co my, kteří nemáme tak našláplé počítače?
-speck- : Yitro Al Zakkai
Necrooo: Rot´Jare, Verens
-darkvision- : Izzrar Zau'ndar pan všemocný kolující v tělech mnoha drowů
Necrooo: Rot´Jare, Verens
-darkvision- : Izzrar Zau'ndar pan všemocný kolující v tělech mnoha drowů
Re: Přání na koně
Pravda pravdička, pečená žabička .... za hradbami je pěkná stáj a do ní se vejde koníků dost, když je tam necháte uděláte hodně lidem radost, taky jsem včera sledoval diapozitivy při průchodu vsí.-speck- wrote:Dobrý den, rád bych se vám omluvil za včerejší křik.
Ale zároveň bych vás chtěl poprosit. Pokaď máte v Ivory nějaké sezení, srázek dosti lidí, jako včera. Tak prosím, nechávejte koně někde jinde. Nemám tak nadupaný počítač a včera, když jsem procházel ke knězi, tak mi to trvalo cca 5minut. Furt se mi to zasekávalo a zamrzávalo.
Nechávejte je někde u hradeb, za nima. Kdekoliv, ale ne prosím u toho hostince. Chápu, vám to je asi jedno, ale co my, kteří nemáme tak našláplé počítače?
Poz.: Pro paladiny nedoporučuji, paladinský oř vyhozený ve stájích z party pak nejde vzít zpět, toho nutno nechávat v exteriérech, za stájemi jsou výběhy, tak třeba tam u nich ať může okukovat místní klisničky.
Durman Zlomocný - Helgaronův válečný kněz
Re: Přání na koně
Když už jsme u těch koní. Jak je to s jízdou ve městě? Dokud jsme fungovali jako armáda, tak za rychlou jízdu jsme napomenuli, v opakovaných případech nějaký ten zlaťák jako pokutu.
Včera se mi totiž stalo, že mojí postavu doslova převálcovala paladinka na koni. Kdyby to nebyl paladinský kůň-tudíž se mi nesekla hra, tak bych se asi začal ohánět se sekerou.
Včera se mi totiž stalo, že mojí postavu doslova převálcovala paladinka na koni. Kdyby to nebyl paladinský kůň-tudíž se mi nesekla hra, tak bych se asi začal ohánět se sekerou.
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Re: Přání na koně
U hradeb jsou odstavné plochy na koně. Jízda ve městech je obecně zakázána.
viz IC novinky z Karathy
výjimku má šlechta a hodnostáři Církve.
viz IC novinky z Karathy
stáje sice postaveny nebyly,a le úvaziště tam jsou, takže se za ně sice nemusí platit, ale povinnost tam koně nechávat platí.DenGrasse wrote:*na vývěsce se objevil pergamen*
Výstavba městských stájí
Jelikož poslední dobou množí se stížnosti měšťanův, že po smrdutém lejnu koňském často uklouznouti mohou a hnáty sobě dolámati, Rada královského města Karathy rozhodla, že stáje městské při hradbách karathských budou zbudovány a každý, kdo není stavu urozeného či duchovního Církve Světla, musí svého oře ve stájích městských za poplatek ustájiti, by do města hnusotu všelikou nevnášel a nečinil příkoří měštěnínům karathským.
Krom osob vyňatých svrchu mocí řečenou, může od místodržícího glejt zakoupiti kdo prokáže nutnost pro to, aby mohl vésti oře svého do ulic městských a částku ve zlatě složí do jeho rukou.
Jménem Rady města Karathy
Julius Taberna, místodržitel karathský
výjimku má šlechta a hodnostáři Církve.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Přání na koně
Ja mam jen takovy pocit, ze tady se ale resi vcerejsi akce v Ivory, tam to s konma asi bude trochu jinak. Alespon by me teda prislo divne, resit kone, kdyz kravy a jina havet jim tam beha primo "na namesti"DenGrasse wrote:...
Xunnavin - věrný (zatím) ochránce paní Trissdril
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
Re: Přání na koně
Díky krávam se mi to ale neseka. Kdyz tam prijdu, je tam 5koní a 10postav a ono bohate staci i tech 5koní tam. Tak se mi to slušně zasekává.Woxa wrote:Ja mam jen takovy pocit, ze tady se ale resi vcerejsi akce v Ivory, tam to s konma asi bude trochu jinak. Alespon by me teda prislo divne, resit kone, kdyz kravy a jina havet jim tam beha primo "na namesti"DenGrasse wrote:...
Nemluvě o tom když pak po městech či vesnicích na nich, či s níma běháte - nebudu jmenovat.
-speck- : Yitro Al Zakkai
Necrooo: Rot´Jare, Verens
-darkvision- : Izzrar Zau'ndar pan všemocný kolující v tělech mnoha drowů
Necrooo: Rot´Jare, Verens
-darkvision- : Izzrar Zau'ndar pan všemocný kolující v tělech mnoha drowů
Re: Přání na koně
Já osobně jsem se ptal na město, tudíž Karatha.
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Re: Přání na koně
jo, beru zpet, prehledl jsem, ze tu nepribyl jen prispevek od DGTretas wrote:Já osobně jsem se ptal na město, tudíž Karatha.
Xunnavin - věrný (zatím) ochránce paní Trissdril
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
Re: Přání na koně
V ostatních městech jízda na koni zakázaná není, ale pokud někdo způsobí nějakou nehodu (zacáká někomu šaty atd.) nebo se třeba znelíbí někomu výše postavenému, může nést IC následky.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Přání na koně
Hehe a to já vždy nechával koně dál od těch uvazišt a nebo v jiných lokacích, aby to lagy nedělalo, když jich je moc pohromadě.
A ted se dozvím že se to nesmí? Hmm hmm
A ted se dozvím že se to nesmí? Hmm hmm
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Přání na koně
Je celkem jedno kde ho necháš.. to úvaziště je ale poslední místo, kde bys ho měl nechat. Klidně ho můžeš nechat někde předtím.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Přání na koně
Hlavně si ho nevažte k soše vedle Karathské radnice. *koukne po neznámém, kterého si již nepamatuje*
To by myslím ti strážní si doma udělali koňovou s brusinkama, kdyby tam byl DM.
To by myslím ti strážní si doma udělali koňovou s brusinkama, kdyby tam byl DM.
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Re: Přání na koně
Někdy mi přijde že to nějak moc hrotíte
A beztak spíš lagují NPC než koně.
A beztak spíš lagují NPC než koně.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Přání na koně
Nu já bych spíše napsal PC, ale ti koníci tomu dávají taky pěkný záhul počítám. Schovat je v Ivory do stájí je ale v poho, jsou krytí a chránění a při průchodu nikomu nevadí. Obzvláště paladinský (tedy i můj) kůň je pěkná bestie, můj vlastní laguje i mě, co dělají ostatním nechci ani domýšlet a jet na něm s fullboostem hauuu to je na odpálení pojistek v Dukovanech.-RoF- wrote:Někdy mi přijde že to nějak moc hrotíte![]()
A beztak spíš lagují NPC než koně.
Durman Zlomocný - Helgaronův válečný kněz
Re: Přání na koně
nejlepší je potakt koně uprostřed města na náměstí 
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána