Stížnost na DM adepta de Aers

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
wooh
Obyvatel
Posts: 113
Joined: 17:13 19. Mar 2010
Contact:

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Post by wooh »

Ocas je něco jiného než křídla, podle mě se dá bez problému schovat.
Sheii >> stále ještě naživu.
Isandra >> mladá sebevědomá elfka.
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Post by DenGrasse »

kucik wrote:Křídla se schovat nedají a ocas se nedá zauzlovat kolem pasu.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Post by Nalkanar »

DenGrasse wrote:
kucik wrote:Křídla se schovat nedají a ocas se nedá zauzlovat kolem pasu.
Aneb kdy po pár hodinách práce v dílnách, kdy tam je má postava a dva tieflingové, prohodím jedinou hlášku proti tieflingům a hned jsem zasypán telly, jak se řešilo, že jejich ocas ani křídla nejdou vůůůbec vidět :lol:
.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Post by kucik »

Ocas je možné skrýt v řiti. Nikoliv však vlastní.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Istvan
Měšťan
Posts: 228
Joined: 22:42 09. May 2007

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Post by Istvan »

kucik wrote:Ocas je možné skrýt řiti. Nikoliv však vlastní.
Takže jestli tam byli dva tak mohli :ewink:
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Post by DenGrasse »

Ano, ale museli by stát zády těsně u sebe, což téměř určitě nedělali :mrgreen:
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
wooh
Obyvatel
Posts: 113
Joined: 17:13 19. Mar 2010
Contact:

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Post by wooh »

No, já měl na mysli pod plášť :D ale tak, proti gustu žádný dišputát.
Sheii >> stále ještě naživu.
Isandra >> mladá sebevědomá elfka.
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Post by DenGrasse »

Křídla, rohy, ocas ani kopyta atd. nejdou skrýt.

Křídla jsou patrná na první pohled, ostatní lze částečně maskovat, ale 100% není možné je skrýt, při delším pozorování zblízka bude vždy odhaleno. Stejně jako kapuce nezakrývá tvář.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
Jatro
Nováček
Posts: 12
Joined: 20:33 10. Nov 2009

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Post by Jatro »

nahodou zenska nema s ocasem zadnej problem veme sukni az na zem a je schovany:) samozrejme myslim ocas tieflinga :mrgreen:
Scarllet...."Jsem dcerou Xi'Anovské mrchy Isabell a v mých žilách koluje půldémoní krev po otci Mihiru,uctívače Helgarona.Ooo ano!Sem zplozením zla a nestoudnosti!"
Oberon De´Vil.... Magor se sekerou. Čistokrevnej barbar.
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Post by DenGrasse »

Nikdo nemá s ocasem žádnej problém.... :mrgreen:
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Post by Bahnak »

DenGrasse wrote:Křídla, rohy, ocas ani kopyta atd. nejdou skrýt...
Tedy kromě zmíněné vyjímky skrytí ocasu řití, nicméně nejsem si úplně jistý, zda náš hlavní scripter mluvil o prodloužené kostrči, či o hovorovém označení mužských genitálií.
Tady bych se rozhodl spekulovat o nemožnosti zcela cizí řití skrýt prodlouženou kostrč, neboť je zde velká pravděpodobnost, že se do ní větší část prodloužené kostrče nevejde. Ovšem v případě genitálií vám každý správný elf potvrdí, že skrytí je 100% a opakované skrývání vám prodlužuje život.
Status DM: v těchto věcech však nikdy nebylo dokázáno, zda život je skutečně prodloužen, byly prováděny pokusy na zvířatech i humanoidech, nicméně jen 4% procenta testujících projevila zájem o opakování této divné činnosti a zbytek testovaných projevoval pouze nevrlost až agresivitu doprovázenou verbálním nesouhlasem.
Na dalším výzkumu se prý pracuje, tato informace však již neprošla teamovou prověrkou pravdivosti, neboť o to nikdo z Thalie teamu neprojevil zájem.

//promiň DG za SPAM, ale to se fakt nedalo odolat, teď budu zas týden hodnej...//
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Tashara
Obyvatel
Posts: 106
Joined: 14:12 12. Jul 2010
Location: Ireland

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Post by Tashara »

Rofe, nebyla to jen narazka na tebe, dela to vice hracu, pokud je mozne k tomu koni dat poznamku, ze je takovy a makovy, nemam s tim problem. Ale bez toho to pro me problem je, nebudu si delat zapisy kdo ma jakeho kone, ulomenej roh a podobne, pokud to ma v popisku ok, pokud ne , je to divne.
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Post by sendys »

Bahnak wrote:
DenGrasse wrote:Křídla, rohy, ocas ani kopyta atd. nejdou skrýt...
Tedy kromě zmíněné vyjímky skrytí ocasu řití, nicméně nejsem si úplně jistý, zda náš hlavní scripter mluvil o prodloužené kostrči, či o hovorovém označení mužských genitálií.
Tady bych se rozhodl spekulovat o nemožnosti zcela cizí řití skrýt prodlouženou kostrč, neboť je zde velká pravděpodobnost, že se do ní větší část prodloužené kostrče nevejde. Ovšem v případě genitálií vám každý správný elf potvrdí, že skrytí je 100% a opakované skrývání vám prodlužuje život.
Status DM: v těchto věcech však nikdy nebylo dokázáno, zda život je skutečně prodloužen, byly prováděny pokusy na zvířatech i humanoidech, nicméně jen 4% procenta testujících projevila zájem o opakování této divné činnosti a zbytek testovaných projevoval pouze nevrlost až agresivitu doprovázenou verbálním nesouhlasem.
Na dalším výzkumu se prý pracuje, tato informace však již neprošla teamovou prověrkou pravdivosti, neboť o to nikdo z Thalie teamu neprojevil zájem.

//promiň DG za SPAM, ale to se fakt nedalo odolat, teď budu zas týden hodnej...//
koule se kouli :)
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
User avatar
jachyra
Velmistr
Posts: 1159
Joined: 15:14 19. Jan 2009

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Post by jachyra »

Bahňák, ja nemôžem, sa tu šúľam od smiechu :D ale potvrdzujem tvoj výskum, že je pravdivý :P
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Post by -RoF- »

Tashara wrote:Rofe, nebyla to jen narazka na tebe, dela to vice hracu, pokud je mozne k tomu koni dat poznamku, ze je takovy a makovy, nemam s tim problem. Ale bez toho to pro me problem je, nebudu si delat zapisy kdo ma jakeho kone, ulomenej roh a podobne, pokud to ma v popisku ok, pokud ne , je to divne.
Jasná věc, tak já včera poprosil DM a ten popis na koni mám :wink:
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Locked