OOC versus RP Tresty

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: OOC versus RP Tresty

Post by -RoF- »

Jasně......jedinné co tu píšu, tak to že naznačuju že tady je "příliš povyku pro nic".
A že se mi nelíbí okecávka Menderona.

Tot vše :wink:
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
menderon
Měšťan
Posts: 173
Joined: 11:13 18. Mar 2008

Re: OOC versus RP Tresty

Post by menderon »

Vše bylo vyřešeno Rejtym ve druhém příspěvku topiku, myslím, že odpověděl zcela vyčerpávajícím způsobem.

PS: Nechápu ROFe co se ti nelíbí na nějaké okecávce, situaci jsem popsal tak jak se stala. GM kill jsem nedostal, nová GM jsou slušná a korektni, jen mne varovali, to jsem tam napsal, myslím docela podrobně..... prosím přečti si to znova, mrzí mne když někdo střílí aniž ví kam. OPRAVDU NETUSIM CO JE V MEM PRISPVKU ZA OKECÁVKU.
"Prohlášením, že jsi nevinen, potvrzuješ svojí vinu." Neznámý muž na neznámém míste při neznámé příležitosti.

Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: OOC versus RP Tresty

Post by DenGrasse »

Istvan wrote: A nestacilo by napsat Tallem "Stuj", promin, ale ten dm kill me pripada jako forma zastaveni neprimerena. Zbytecne to muze hrace nastvat, a treba omylem neco oskliveho napise nez se DM vyjadri co vlastne chtelo... Stejne jako by policii nejdrive strilela... taky bych na toho policajta zacal nadavat kdyby po me vystrelil (a ja prezil).
A prosim nepis, ze hrac ma dm kill dostat a pak poslusne cekat na vyjadreni, znam lidi co by je to nastvalo. A jinak jsou to normalni hraci, zadnej vysinutej silenec.
Nepisu to abych se do tebe navazel, prave chci aby si hraci DM vazili a takove chovani nevzbuzuje dojem primerene reakce. Aspon ne u me.
U někoho stačilo, u někoho nestačilo. Už mnohokrát se mi stalo, že mi hráč na tell jehož obsah mu nebyl příjemný neodpověděl a pak po delší době se zebe vysoukal něco jako "přehlédl jsem ho v záplavě jiných hlášek/tellů". Takže než napíšeš tell a než se hráči uráčí odpovědět (je možné i že si opravdu nevšimne) bude o deset lokací dál a ty ho pak budeš vracet přes půl světa zpátky do města? To mi přijde mnohem nepřiměřenější.

Ideální by bylo, kdyby hráči dodržovali pravidla. Pokud nebudou, je na DM, aby vynutili jejich dodržování. Pokud hráč přitom "utrpí necitlivým zásahem" je to asi stejné, jako když zločinec utrpí necitlivým zásahem policie. Ani jednoho mi není líto.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Istvan
Měšťan
Posts: 228
Joined: 22:42 09. May 2007

Re: OOC versus RP Tresty

Post by Istvan »

Ja to chapu, a je pravda... co delat, kdyz je o deset lokaci dal.
Jen bych v tomto pripade nejdrive jednou napsal tell a pak az dm kill, kdybych videl, ze jede dal, i po jiste dobe cekani, kde se nejspise nesnazi nic odepsat (nejspise by zastavil).
Pak bych to bral jako primerene reseni.
menderon
Měšťan
Posts: 173
Joined: 11:13 18. Mar 2008

Re: OOC versus RP Tresty

Post by menderon »

Nez dat DM kill je lepší postavu teleportovat k sobě a navazat kde jste skoncili......
"Prohlášením, že jsi nevinen, potvrzuješ svojí vinu." Neznámý muž na neznámém míste při neznámé příležitosti.

Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: OOC versus RP Tresty

Post by -darkvision- »

Istvan wrote:Predpokladam, ze jel tryskem. A i tak si myslim, ze dm kill je trest za neco co porusuje pravidla hry, ne zakony ve hre, jak je zde vyse zminovano. Pochopil bych varovani strazi ci pokutu, po odmlouvani i prisnejsi trest.
Me se to zda stejny jako co se stalo me dole. On jel tryskem, ale vubec nebral ohled na npc. Nejenom ze nemohla reagovat straz, ale napriklad na namesti se prochazi mnoho lidi a nedovedu si predstavit, ze by tam jel tryskem. Tot muj nazor.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Locked