Padlá věc nejde sebrat - VYŘEŠENO

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Alvarion
Šlechtic
Posts: 325
Joined: 22:47 15. Nov 2010

Padlá věc nejde sebrat - VYŘEŠENO

Post by Alvarion »

Dobrý den,
stáhnul jsem moc kožek a spadl mi na zem štít, bohužel nejde sebrat, pěkně prosím nějaké GM o sebrání.
Moc se omlouvám a slibuju, že už sbírat nad limit nebudu.

Dekuji Aresovi za vyřešení, jsem lamka no.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Padlá věc nejde sebrat

Post by Bahnak »

Pro ostatní kdo neví jak tohle vyřešit, jde to i jednoduše bez DM - prostě relogněte.
Stává se to občas že si to nepohlídáš nebo se ti věci naskládaj do batohu jinak než bys chtěl, relog by ti měl dovolit opět štít (či zbraň, krumpáč, cokoliv) sebrat.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Locked