Tohle: http://gypsfulvus.deviantart.com/gallery/#/dmz301 je moje práce. A považte mé překvapení, když na mě tenhle render vyskočil při vstupu do dílen v Charaxsu (dalo by se shrnout zhruba do "WTFLOL?!").
Aby bylo jasno - jsem rád že ho někdo používá, že se líbil, a že si někdo dal tu práci a zakomponoval do jej hry. Nic proti tomu. Problém mám ale s tím, že si nepamatuju že bych dával svolení k jeho použití ničemu co se byť jen vzdáleně spojuje s nwn komunitou.
Takže pokud je to práce někoho z Thalie a nezeptal se mě, nechť je prohlášen za kokota
(BTW: Pokud se zeptal a já zapomněl (je to už dlouho), jsem kokot já - a pokud to je něco externího, kokoti jsou oni neznámí)
Toť vše, díky za pozornost