Jo a dát to při každým vstupu do hospodyOsobně pro klidný spánek autora hlasuji pro stáhnutí obrázku a nahrazením třeba posvátné haldy lahváčů z posledního srazu.
sry za spam
Jo a dát to při každým vstupu do hospodyOsobně pro klidný spánek autora hlasuji pro stáhnutí obrázku a nahrazením třeba posvátné haldy lahváčů z posledního srazu.
Autorovi nevadí že ho využíváme. Autorovi vadí, že se ho někdo nezeptal zda to můžeme použít. Jde mu o jisté slušné chování.Bahnak wrote:Autorovi to očividně vadí, ok. Nevidím problém to hodit do koše a nahradit jakýmkoliv jiným obrázkem.
supik wrote: ...
[flame]...a že někdo neumí číst fakt není můj problém [/flame]