Expres k Astarotovi

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

gargamel
Nováček
Posts: 13
Joined: 00:31 22. Dec 2010

Expres k Astarotovi

Post by gargamel »

Jdeme si s partou v dungu,vyšlápnu past a jak se leknu vrátím se zpátky bohužel to byla opakovačka a dostal jsem další šlehu.Byl jsem vyléčenej aspoň doufám :mrgreen: ale hodilo mě to rovnou dolů místo do mínusu.
Může se prosím někdo kouknout na log a zjistit zda to tak bylo a vrátit kdyžtak xp?Pokud ano mohli mě zvednout přes lékárnu.

Přikládám screen


edit: navíc mi to přijde že se z tý pasti ani nepohnul dál a rovnou se pustila znova
Attachments
smrt.jpg
Blackguard is back,keep away your soul
User avatar
jachyra
Velmistr
Posts: 1159
Joined: 15:14 19. Jan 2009

Re: Expres k Astarotovi

Post by jachyra »

holt, to s pascou sa stáva ;)

navrch, ak dostaneš istú výšku dmg, tak ťa to rovno zabije .. prosto si dočista, nadobro mrtvý :D na vyšších lvloch a u silnejších monstier si na to jedine musíš zvyknúť :mrgreen:
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
gargamel
Nováček
Posts: 13
Joined: 00:31 22. Dec 2010

Re: Expres k Astarotovi

Post by gargamel »

Mě je to tak nějak šumák,o xp mi nejde spíš jen jestli se to dá brát jako chyba mě zajímá.Jistě se to nestalo jen mě :mrgreen:
Blackguard is back,keep away your soul
User avatar
jachyra
Velmistr
Posts: 1159
Joined: 15:14 19. Jan 2009

Re: Expres k Astarotovi

Post by jachyra »

Samozrejme, že to nie je chyba ;) ak si dobre spomínam, tak sa pod nulou odrátava 10 hp, kým postava umrie - samozrejme len v tom prípade, ak postava dostane tak nízky dmg.
Ale ak má postava napr 30hp a dostane dmg za 100, samozrejme sa dostáva na hodnotu -70 hp a to znamená v matematike, že:

-70 < -10

a teda postava putuje rovno na čajíček k rohatému :mrgreen:
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
gargamel
Nováček
Posts: 13
Joined: 00:31 22. Dec 2010

Re: Expres k Astarotovi

Post by gargamel »

Tak jelito na čele nemám Jachyro,pokud si to pořádně přečteš znovu tak už tohle psát nebudeš.

Díky za komentář ale počkám si na výpis logu
Blackguard is back,keep away your soul
Sveneld
Šlechtic
Posts: 396
Joined: 23:44 04. Oct 2007
Location: Pardubice

Re: Expres k Astarotovi

Post by Sveneld »

prvne si na ni asi slapnul sam a dostal jsi dmg a paralyzu, pak pres ni prebehl tvuj kamos ocivodne a jelikoz ta past dava zraneni do jiste oblasti, takl jsi dostal dmg znova a znova i paru a pokud jsi na to chcipl, tak podekuj kolegovi a projdi si pres dabla
nwn
gargamel
Nováček
Posts: 13
Joined: 00:31 22. Dec 2010

Re: Expres k Astarotovi

Post by gargamel »

Možná počet příspěvků napovídá začátečníkovi,ale to opravdu nejsem a už ne vůbec tady.

Díky za pěkné počtení,ale počkám si

edit: kdyby sis pořádně prohlídnul screen tak oba co šli se mnou sou témeř plně zdraví a ta past dávala pěknej dmg :mrgreen:
Blackguard is back,keep away your soul
Woxa
Měšťan
Posts: 225
Joined: 15:15 04. Nov 2010
Location: Praha
Contact:

Re: Expres k Astarotovi

Post by Woxa »

gargamel wrote: edit: kdyby sis pořádně prohlídnul screen tak oba co šli se mnou sou témeř plně zdraví a ta past dávala pěknej dmg :mrgreen:
Soude podle tech casovek bych nerekl, ze byl ten screen delanej hned potom, co jsi zhebnul :)
Na nic nenarazim, jen konstatuji, co vse lze z toho screenu vycist.
Xunnavin - věrný (zatím) ochránce paní Trissdril
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
gargamel
Nováček
Posts: 13
Joined: 00:31 22. Dec 2010

Re: Expres k Astarotovi

Post by gargamel »

To víš když se telluješ s DM o tom jak to mám provést tak ty časovky prostě běžej,ale já vím že vy jste tady všichni nejmoudřejší a team tady ani nepotřebujete,protože na každou otázku která se objeví se najde chytrolín co ví jak to určitě bylo.

Děkuju všem za užitečný spam
Blackguard is back,keep away your soul
User avatar
Práček
Velmistr
Posts: 1180
Joined: 22:03 11. Mar 2010
Location: Práglevačka

Re: Expres k Astarotovi

Post by Práček »

Nenízřejmé o co mu jde?

on má 75 hp...je plně vyléčen.. dostane ránu za 46dmg a další za 33dmg (46+33=79) takže celkový dmg za tu chvilku činí 79

tudiž z toho vyplívá : 75-79= -4

takže jemu jde o to zda neměl lehnout na zem s -4hp a tudíž "teprve" umírat, místo toho ab rovnou umřel jako kdyby měl víc jak -10

tam pak jde o to zda byl vážně vyléčen na plné životy, nebo jestli nebyl zranět třeba jen za par hp


nebo se Gargamelíku pletu?
Image
gargamel
Nováček
Posts: 13
Joined: 00:31 22. Dec 2010

Re: Expres k Astarotovi

Post by gargamel »

Ano,
konečně někdo kdo to pochopil.Zda sem byl plně vyléčen prozradí snad log,protože vám to může psát nezraněn a něco maličko z hp přesto chybí.
Blackguard is back,keep away your soul
Grunk-k
Nováček
Posts: 14
Joined: 00:18 19. Nov 2010

Re: Expres k Astarotovi

Post by Grunk-k »

Sveneld wrote:prvne si na ni asi slapnul sam a dostal jsi dmg a paralyzu, pak pres ni prebehl tvuj kamos ocivodne a jelikoz ta past dava zraneni do jiste oblasti, takl jsi dostal dmg znova a znova i paru a pokud jsi na to chcipl, tak podekuj kolegovi a projdi si pres dabla
Až potkáš acidovku plošnou tak dej vědět prosím jo?

To Woxa: Nevim co s tim má společnýho nám tady oznamovat, zda to bylo screenlé 4-5 min po smrti nebo hned. To je absolutně nepodstatné.

To gargamel: Osobně si myslím, že jakmile si na tu past dupl, tak si měl bejt paralizovanej, protože si neuspěl. Kolikrát já tam stál jak blbeček 2 minuty s wiznou(přesní vám o jakou past jde), než mi to padlo. Podle mě se stalo to, že než hra vyhodnotila že jsi paralizován, tak si díky lagu mohl skočit o kousek dozadu a dupnout na ní znova. To se mi stalo asi 3x už a nikdy jsem z toho nebyl nadšenej :wall: a věc druhá je, že ho to místo -4 hodilo rovnou na -11 a hurá k démonovy.

Edit: si mě předběhl :P
Woxa
Měšťan
Posts: 225
Joined: 15:15 04. Nov 2010
Location: Praha
Contact:

Re: Expres k Astarotovi

Post by Woxa »

Grunk-k wrote: To Woxa: Nevim co s tim má společnýho nám tady oznamovat, zda to bylo screenlé 4-5 min po smrti nebo hned. To je absolutně nepodstatné.
Narazel jsem na tohle:
gargamel wrote: edit: kdyby sis pořádně prohlídnul screen tak oba co šli se mnou sou témeř plně zdraví a ta past dávala pěknej dmg :mrgreen:
Tudiz, ze ten screen je naprosto nic nerikajici, co se tyka HP clenu druziny, protoze za tech 5 minut se mohli krasne vyhealovat. Ma poznamka je stejne nepodstatna, jako stav HPecek ostatnich clenu druziny. Nic vic, nic min.
Xunnavin - věrný (zatím) ochránce paní Trissdril
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
gargamel
Nováček
Posts: 13
Joined: 00:31 22. Dec 2010

Re: Expres k Astarotovi

Post by gargamel »

Woxa wrote:
Grunk-k wrote: To Woxa: Nevim co s tim má společnýho nám tady oznamovat, zda to bylo screenlé 4-5 min po smrti nebo hned. To je absolutně nepodstatné.
Narazel jsem na tohle:
gargamel wrote: edit: kdyby sis pořádně prohlídnul screen tak oba co šli se mnou sou témeř plně zdraví a ta past dávala pěknej dmg :mrgreen:
Tudiz, ze ten screen je naprosto nic nerikajici, co se tyka HP clenu druziny, protoze za tech 5 minut se mohli krasne vyhealovat. Ma poznamka je stejne nepodstatna, jako stav HPecek ostatnich clenu druziny. Nic vic, nic min.
Asi jako tvůj nic neříkají spam,který nepřízpívá jediným slovem k tématu!!
Takže sem nic prosím tě nepiš a prosím tak i ostatní.

Díky
Blackguard is back,keep away your soul
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: Expres k Astarotovi

Post by zachy »

Takže: past spustil on 2x (od toho je ve výpisu 2x Spustil jsi past)
To že pasti dávají v součtu 79 dmg vůbec neznamená, že by mu mělo zůstat -3 hp. (Vůbec nikde se tam nepíše, že šlápl na past s plnými životy, dokonce je z výpisu vidět, že předtím, než šlápl na past bojoval s (minimálně jedním) skřetem.

=> Je dost možné, že mu ten skřet ubral (nebo někde dřív mu někdo ubral) alespoň 7 životů.

Dodatek:
Vyléčeno 75 životů znamená, že se objevil u astarotha s 1 hp a script mu vyléčil na full (což je klasika).
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Locked