Koupili jsme u vetešníka čtyřramenný svícen (ten menší), ale potíž je v tom, že mu uplně chybí možnost použití (tzn. zapálení a položení na zem) a pokud ho klasicky položím, tak leží na boku a je zhasnutý. Přitom vzhledově je to taková ctyřnožka, která se na pouhé nošení v ruce fakt zrovna nehodí.
Jiný svícen, například lebka ze svící (svíčka černá) tuhle možnost má a vypadá to i docela hezky. Šlo by s tím něco dělat? Díky
Svícen - nelze použít
Svícen - nelze použít
Xunnavin - věrný (zatím) ochránce paní Trissdril
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
Re: Svícen - nelze použít
konkretne tenhle velkej svicen ma muj Vug a musim rict, ze do ruky je akorat, i kdyz me obcas obvinujou, ze jsem ho urad z nejakyho chramu nebo ze delam bordel s odkapavajicim voskemWoxa wrote:Koupili jsme u vetešníka čtyřramenný svícen (ten menší), ale potíž je v tom, že mu uplně chybí možnost použití (tzn. zapálení a položení na zem) a pokud ho klasicky položím, tak leží na boku a je zhasnutý. Přitom vzhledově je to taková ctyřnožka, která se na pouhé nošení v ruce fakt zrovna nehodí.
Jiný svícen, například lebka ze svící (svíčka černá) tuhle možnost má a vypadá to i docela hezky. Šlo by s tím něco dělat? Díky
Garett - vojak Temne legie, padl za Hag Grar
Jalamyn - uznavany sperkar podtemna
Vugdishnak - otrok se silou obra a inteligenci cajovyho pytliku
a par dalsich...
Jalamyn - uznavany sperkar podtemna
Vugdishnak - otrok se silou obra a inteligenci cajovyho pytliku
a par dalsich...