Svícen - nelze použít

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Woxa
Měšťan
Posts: 225
Joined: 15:15 04. Nov 2010
Location: Praha
Contact:

Svícen - nelze použít

Post by Woxa »

Koupili jsme u vetešníka čtyřramenný svícen (ten menší), ale potíž je v tom, že mu uplně chybí možnost použití (tzn. zapálení a položení na zem) a pokud ho klasicky položím, tak leží na boku a je zhasnutý. Přitom vzhledově je to taková ctyřnožka, která se na pouhé nošení v ruce fakt zrovna nehodí.

Jiný svícen, například lebka ze svící (svíčka černá) tuhle možnost má a vypadá to i docela hezky. Šlo by s tím něco dělat? Díky
Xunnavin - věrný (zatím) ochránce paní Trissdril
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
User avatar
Garett
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:50 13. Sep 2008
Location: Zákupy

Re: Svícen - nelze použít

Post by Garett »

Woxa wrote:Koupili jsme u vetešníka čtyřramenný svícen (ten menší), ale potíž je v tom, že mu uplně chybí možnost použití (tzn. zapálení a položení na zem) a pokud ho klasicky položím, tak leží na boku a je zhasnutý. Přitom vzhledově je to taková ctyřnožka, která se na pouhé nošení v ruce fakt zrovna nehodí.

Jiný svícen, například lebka ze svící (svíčka černá) tuhle možnost má a vypadá to i docela hezky. Šlo by s tím něco dělat? Díky
konkretne tenhle velkej svicen ma muj Vug a musim rict, ze do ruky je akorat, i kdyz me obcas obvinujou, ze jsem ho urad z nejakyho chramu nebo ze delam bordel s odkapavajicim voskem :D
Garett - vojak Temne legie, padl za Hag Grar
Jalamyn - uznavany sperkar podtemna
Vugdishnak - otrok se silou obra a inteligenci cajovyho pytliku
a par dalsich...
Locked