=defaultní DnD. Pokud nemáš potřebný feat na zbraně/zbore (nejsi trénován pro boj s nima) tak máš -4 penaltu do útoku.jiromir wrote: Lepsi by byl system, ze pokud nemas feat, mas na danou zbran (zbroj) penalty, ale ne ze to nemuzes vybavit.
V NWN je to pro jednoduchost nastaveno tak ,že zbraň vůbec nevybavíš.
Photter má pravdu, je to velký zásah do systému. Ale imho dobrej -omezení PG se vždycky hodí
...ať to maj ty zakovaný prasečiny -které si hrají na klerika- lehčí?pilnik wrote:Jak jsem psal pokud chcete omezeni zbrani podle sily ,snizte pozadavky o 2 at...
Tohle je primárně vůči tomuhle PG přístupu k povolání klerika...