Omezeni zbrani a zbroji

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Istvan
Měšťan
Posts: 228
Joined: 22:42 09. May 2007

Re: Omezeni zbrani a zbroji

Post by Istvan »

Pilnik to napsal dobre. Tobe se to nezdalo, tak jsi si pod tim predstavil neco jineho... tobe se ta zmena u obouruc zbrani zda v poradku, pilnikovi se zda viditelne prehnana.
Dal to nebudu komentovat, leda tak nad pivem nebo v arene :wink:
User avatar
Awadar
Měšťan
Posts: 200
Joined: 11:29 02. Jan 2008
Location: Brno
Contact:

Re: Omezeni zbrani a zbroji

Post by Awadar »

Prosím nekamenova, nečetl jsem celé téma. Co se týče navýšení zranění u obouruček tak zas tak hrozný to není.
Ale je mě úplně jedno jestli to zůstane nebo ne, budu hrát co si vytoužím a zrovna Thalie mě to dovoluje(nemusím koukat jestli to bude super build nebo ne).
Last edited by Awadar on 16:06 22. Jan 2008, edited 2 times in total.
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Omezeni zbrani a zbroji

Post by Sorrow »

Istvan wrote:Pilnik to napsal dobre. Tobe se to nezdalo, tak jsi si pod tim predstavil neco jineho... tobe se ta zmena u obouruc zbrani zda v poradku, pilnikovi se zda viditelne prehnana.
Dal to nebudu komentovat, leda tak nad pivem nebo v arene :wink:
Prave ze mne to zarazelo, nebot si opravdu myslim ze to neni premrstene.Aspon mala kompenzace za mensi OC.Tot vse.
PS:To je jasny ze nad zejdlikem se klabosi nejlip :wink: , horsi je, ze to mam tak daleko :(
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
pilnik
Měšťan
Posts: 287
Joined: 12:29 08. Jan 2008

Re: Omezeni zbrani a zbroji

Post by pilnik »

to sorrow: me zas zvyseni prumerne DMG obourucnich zbrani o cca 35procent prijde docela dost.Ale rikam ja si obourucak dopreju,ale pak nebrecte :lol: a neni to problem jen obourucaku daleko lepsi je halapartna jelikoz na ni nepotrebuju takovou silu.Ale me se holt bojovej knez s halapartnou nelibi ,leda ze bych stal nekde u brany :twisted:
Obuki - ten vod Škopku
Theo
Měšťan
Posts: 227
Joined: 01:49 28. Apr 2007

Re: Omezeni zbrani a zbroji

Post by Theo »

pilnik wrote:...Ale rikam ja si obourucak dopreju,ale pak nebrecte :lol: a neni to problem jen obourucaku daleko lepsi je halapartna jelikoz na ni nepotrebuju takovou silu. ...
Oni to pak zase budu po wipe menit. Takze ta caka zmena postavy abo dalsi wipe.
Ora et Labora
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Omezeni zbrani a zbroji

Post by Theogil I »

A nedají si říct a nedají. Kdyby jste se raději zamysleli nad tím, jak je tímto znevýhodněna malá postavička (gnom, pulčík), která byť si vezme válečné kladivo (scimicar, rapier ...) nebo cokoli jiného co rovněž používá obouruč a zvýhodnění za to nemá. Spekulace zda navýšení o 35% je moc, málo nebo akorát mi přijde bez ozkoušení zbytečné. Je pravdou, že navýšení považuji za zbytečné (můj osobní názor založený na zkušenostech s Theogilkem .... ten měl s tou novou halapartnou od Lucie ránu jak když kopne býk, pravda s rozsahem a násobičem kritického zásahu z WM to byl takový malý devast (max. kritic. 96dmg .... při dnešních hodnotách by to bylo 120dmg .... bez elementárního zranění) a to byl na 13lvl. Takže teď se bude stačit jenom dobře trefit :twisted: .
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Omezeni zbrani a zbroji

Post by Sorrow »

pilnik wrote:to sorrow: me zas zvyseni prumerne DMG obourucnich zbrani o cca 35procent prijde docela dost.Ale rikam ja si obourucak dopreju,ale pak nebrecte :lol: a neni to problem jen obourucaku daleko lepsi je halapartna jelikoz na ni nepotrebuju takovou silu.Ale me se holt bojovej knez s halapartnou nelibi ,leda ze bych stal nekde u brany :twisted:
No asi takhle, ty na to koukas jako z pohledu za klerika, ten nema problem s OC jako bojovnik.Nebo si myslis ze bojovnik s obourucnim mecem je rovnocenej protivnik k bojovnikum s pavezou a treba bastardem?
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Omezeni zbrani a zbroji

Post by Sorrow »

Theo wrote:
pilnik wrote:...Ale rikam ja si obourucak dopreju,ale pak nebrecte :lol: a neni to problem jen obourucaku daleko lepsi je halapartna jelikoz na ni nepotrebuju takovou silu. ...
Oni to pak zase budu po wipe menit. Takze ta caka zmena postavy abo dalsi wipe.
Jen pokracuj, stale mne udivuje(nebo neudivuje) tvuj intelektualni potencial :wink:
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Theo
Měšťan
Posts: 227
Joined: 01:49 28. Apr 2007

Re: Omezeni zbrani a zbroji

Post by Theo »

Offtopic: No pokial ma pamet neklame, okrem Sorrowoveho gnomskeho maga som ineho gnoma nikdy nevidel ...
Ora et Labora
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Omezeni zbrani a zbroji

Post by Rejty »

Skoro jak sama knezna Libuse nad Prahou...
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Omezeni zbrani a zbroji

Post by Theogil I »

Theo wrote:Offtopic: No pokial ma pamet neklame, okrem Sorrowoveho gnomskeho maga som ineho gnoma nikdy nevidel ...
A co maličká El (tedy pokud to není ten Sorrowův mág, protože to byla gnomka a ještě k tomu klerička) ... a co když si chtěl třebas někdo zahrat pulčíka s katanou ... moc krásně s ní bojuje a moc pěkně ji drží a trošku ho to otrávilo, že jiným se výhod za obětování štítu dostalo a jemu ne. Mysli někdy na ostatní a ne jen na sebe ... já to dělám pořád a někdy dojdu i k těmto výplodům.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Omezeni zbrani a zbroji

Post by Sorrow »

Theo wrote:Offtopic: No pokial ma pamet neklame, okrem Sorrowoveho gnomskeho maga som ineho gnoma nikdy nevidel ...
Ted s tebou musim souhlasit.Taky me tam bylo porad smutno, ze tam nejni zadna Gnomska komunita a pobihal jsem tam sam :( .No uvidime po wipu,ja uz mam jednoho vymysleneho. :wink:
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
wekslo
Poutník
Posts: 83
Joined: 15:43 25. Aug 2007
Location: Demona

Re: Omezeni zbrani a zbroji

Post by wekslo »

Sorrow wrote:
Theo wrote:Offtopic: No pokial ma pamet neklame, okrem Sorrowoveho gnomskeho maga som ineho gnoma nikdy nevidel ...
Ted s tebou musim souhlasit.Taky me tam bylo porad smutno, ze tam nejni zadna Gnomska komunita a pobihal jsem tam sam :( .No uvidime po wipu,ja uz mam jednoho vymysleneho. :wink:
Pff...a jak asi bylo memu Kladkovi - gnomovi prvni kategoorie :wink: si s nikym nemohl vymenovat poznatky ze sveta intelektuality :)
Kostky jsou vrzeny...proc si vsak nehodit znova.
Theo
Měšťan
Posts: 227
Joined: 01:49 28. Apr 2007

Re: Omezeni zbrani a zbroji

Post by Theo »

to Theogil: Ako si dospel k nazoru, ze nemyslim na ostatni? :lol:

Lepsie by bolo pridanie bonusu +1d6 pokial zbran drzis obojrucne. Ale neviem ci to ide, a potom tie obmedzenia na silu ... neviem :)
Ora et Labora
Seth-Plzen
Obyvatel
Posts: 104
Joined: 07:47 19. Jul 2007

Re: Omezeni zbrani a zbroji

Post by Seth-Plzen »

Jojo Eleanor byla gnom. Kde je ji jenom konec :-).
Ale kdyz na to kouknu po planovanych upravach, tak fakt nema cenu hrat na bojoveho klerika neco jineho nez obourucni zbrane. Podle me to klerika jeste posili. Naboostuje se, a jeste bude mit v ruce vetsi damage.
Ja bych se do tech uprav moc nepoustel. Prijde mi to fakt zbytecny omezeni, kde nevidim zadny bonusy. Stejne to nikdy nevyvazite ke spokojenosti vsech. Pak uz se taky muzeme zamyslet nad tim, proc maji luky tam malou damage.
Pojdme tedy radsi prestat resit omezeni a hrat. Doufam ze uz je to za dvermi :-)
Locked