Dal to nebudu komentovat, leda tak nad pivem nebo v arene
Omezeni zbrani a zbroji
Re: Omezeni zbrani a zbroji
Pilnik to napsal dobre. Tobe se to nezdalo, tak jsi si pod tim predstavil neco jineho... tobe se ta zmena u obouruc zbrani zda v poradku, pilnikovi se zda viditelne prehnana.
Dal to nebudu komentovat, leda tak nad pivem nebo v arene
Dal to nebudu komentovat, leda tak nad pivem nebo v arene
Re: Omezeni zbrani a zbroji
Prosím nekamenova, nečetl jsem celé téma. Co se týče navýšení zranění u obouruček tak zas tak hrozný to není.
Ale je mě úplně jedno jestli to zůstane nebo ne, budu hrát co si vytoužím a zrovna Thalie mě to dovoluje(nemusím koukat jestli to bude super build nebo ne).
Ale je mě úplně jedno jestli to zůstane nebo ne, budu hrát co si vytoužím a zrovna Thalie mě to dovoluje(nemusím koukat jestli to bude super build nebo ne).
Last edited by Awadar on 16:06 22. Jan 2008, edited 2 times in total.
Re: Omezeni zbrani a zbroji
Prave ze mne to zarazelo, nebot si opravdu myslim ze to neni premrstene.Aspon mala kompenzace za mensi OC.Tot vse.Istvan wrote:Pilnik to napsal dobre. Tobe se to nezdalo, tak jsi si pod tim predstavil neco jineho... tobe se ta zmena u obouruc zbrani zda v poradku, pilnikovi se zda viditelne prehnana.
Dal to nebudu komentovat, leda tak nad pivem nebo v arene
PS:To je jasny ze nad zejdlikem se klabosi nejlip
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Omezeni zbrani a zbroji
to sorrow: me zas zvyseni prumerne DMG obourucnich zbrani o cca 35procent prijde docela dost.Ale rikam ja si obourucak dopreju,ale pak nebrecte
a neni to problem jen obourucaku daleko lepsi je halapartna jelikoz na ni nepotrebuju takovou silu.Ale me se holt bojovej knez s halapartnou nelibi ,leda ze bych stal nekde u brany 
Obuki - ten vod Škopku
Re: Omezeni zbrani a zbroji
Oni to pak zase budu po wipe menit. Takze ta caka zmena postavy abo dalsi wipe.pilnik wrote:...Ale rikam ja si obourucak dopreju,ale pak nebrectea neni to problem jen obourucaku daleko lepsi je halapartna jelikoz na ni nepotrebuju takovou silu. ...
Ora et Labora
Re: Omezeni zbrani a zbroji
A nedají si říct a nedají. Kdyby jste se raději zamysleli nad tím, jak je tímto znevýhodněna malá postavička (gnom, pulčík), která byť si vezme válečné kladivo (scimicar, rapier ...) nebo cokoli jiného co rovněž používá obouruč a zvýhodnění za to nemá. Spekulace zda navýšení o 35% je moc, málo nebo akorát mi přijde bez ozkoušení zbytečné. Je pravdou, že navýšení považuji za zbytečné (můj osobní názor založený na zkušenostech s Theogilkem .... ten měl s tou novou halapartnou od Lucie ránu jak když kopne býk, pravda s rozsahem a násobičem kritického zásahu z WM to byl takový malý devast (max. kritic. 96dmg .... při dnešních hodnotách by to bylo 120dmg .... bez elementárního zranění) a to byl na 13lvl. Takže teď se bude stačit jenom dobře trefit
.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Omezeni zbrani a zbroji
No asi takhle, ty na to koukas jako z pohledu za klerika, ten nema problem s OC jako bojovnik.Nebo si myslis ze bojovnik s obourucnim mecem je rovnocenej protivnik k bojovnikum s pavezou a treba bastardem?pilnik wrote:to sorrow: me zas zvyseni prumerne DMG obourucnich zbrani o cca 35procent prijde docela dost.Ale rikam ja si obourucak dopreju,ale pak nebrectea neni to problem jen obourucaku daleko lepsi je halapartna jelikoz na ni nepotrebuju takovou silu.Ale me se holt bojovej knez s halapartnou nelibi ,leda ze bych stal nekde u brany
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Omezeni zbrani a zbroji
Jen pokracuj, stale mne udivuje(nebo neudivuje) tvuj intelektualni potencialTheo wrote:Oni to pak zase budu po wipe menit. Takze ta caka zmena postavy abo dalsi wipe.pilnik wrote:...Ale rikam ja si obourucak dopreju,ale pak nebrectea neni to problem jen obourucaku daleko lepsi je halapartna jelikoz na ni nepotrebuju takovou silu. ...
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Omezeni zbrani a zbroji
Offtopic: No pokial ma pamet neklame, okrem Sorrowoveho gnomskeho maga som ineho gnoma nikdy nevidel ...
Ora et Labora
Re: Omezeni zbrani a zbroji
A co maličká El (tedy pokud to není ten Sorrowův mág, protože to byla gnomka a ještě k tomu klerička) ... a co když si chtěl třebas někdo zahrat pulčíka s katanou ... moc krásně s ní bojuje a moc pěkně ji drží a trošku ho to otrávilo, že jiným se výhod za obětování štítu dostalo a jemu ne. Mysli někdy na ostatní a ne jen na sebe ... já to dělám pořád a někdy dojdu i k těmto výplodům.Theo wrote:Offtopic: No pokial ma pamet neklame, okrem Sorrowoveho gnomskeho maga som ineho gnoma nikdy nevidel ...
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Omezeni zbrani a zbroji
Ted s tebou musim souhlasit.Taky me tam bylo porad smutno, ze tam nejni zadna Gnomska komunita a pobihal jsem tam samTheo wrote:Offtopic: No pokial ma pamet neklame, okrem Sorrowoveho gnomskeho maga som ineho gnoma nikdy nevidel ...
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Omezeni zbrani a zbroji
Pff...a jak asi bylo memu Kladkovi - gnomovi prvni kategoorieSorrow wrote:Ted s tebou musim souhlasit.Taky me tam bylo porad smutno, ze tam nejni zadna Gnomska komunita a pobihal jsem tam samTheo wrote:Offtopic: No pokial ma pamet neklame, okrem Sorrowoveho gnomskeho maga som ineho gnoma nikdy nevidel ....No uvidime po wipu,ja uz mam jednoho vymysleneho.
Kostky jsou vrzeny...proc si vsak nehodit znova.
Re: Omezeni zbrani a zbroji
to Theogil: Ako si dospel k nazoru, ze nemyslim na ostatni?
Lepsie by bolo pridanie bonusu +1d6 pokial zbran drzis obojrucne. Ale neviem ci to ide, a potom tie obmedzenia na silu ... neviem
Lepsie by bolo pridanie bonusu +1d6 pokial zbran drzis obojrucne. Ale neviem ci to ide, a potom tie obmedzenia na silu ... neviem
Ora et Labora
-
Seth-Plzen
- Obyvatel
- Posts: 104
- Joined: 07:47 19. Jul 2007
Re: Omezeni zbrani a zbroji
Jojo Eleanor byla gnom. Kde je ji jenom konec
.
Ale kdyz na to kouknu po planovanych upravach, tak fakt nema cenu hrat na bojoveho klerika neco jineho nez obourucni zbrane. Podle me to klerika jeste posili. Naboostuje se, a jeste bude mit v ruce vetsi damage.
Ja bych se do tech uprav moc nepoustel. Prijde mi to fakt zbytecny omezeni, kde nevidim zadny bonusy. Stejne to nikdy nevyvazite ke spokojenosti vsech. Pak uz se taky muzeme zamyslet nad tim, proc maji luky tam malou damage.
Pojdme tedy radsi prestat resit omezeni a hrat. Doufam ze uz je to za dvermi
Ale kdyz na to kouknu po planovanych upravach, tak fakt nema cenu hrat na bojoveho klerika neco jineho nez obourucni zbrane. Podle me to klerika jeste posili. Naboostuje se, a jeste bude mit v ruce vetsi damage.
Ja bych se do tech uprav moc nepoustel. Prijde mi to fakt zbytecny omezeni, kde nevidim zadny bonusy. Stejne to nikdy nevyvazite ke spokojenosti vsech. Pak uz se taky muzeme zamyslet nad tim, proc maji luky tam malou damage.
Pojdme tedy radsi prestat resit omezeni a hrat. Doufam ze uz je to za dvermi