CO VAM NA THALII CHYBI?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Letvar je v plánu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Pokud ten lektvar bude mít hodnotu aspon 50-100 měšců tak to beru.kucik wrote:Letvar je v plánu.
Jinak toho bude nosit u sebe každý po litrech a lét to do každého.
Páč vymyslet jak se dostat z průseru je horší, tak proč se namáhat? Naleju do nich lektvar a sem v klidu.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
tak jde o to jak se nastavi pravidla pro pouziti lektvaru.
osobne bych se priklanel k tomu jak funguji prave ty drogy...
das jednu davku fajn...das dve kratce po sobe...smrt...
aby tu lidi nezkouseli do nekoho nalejt celej sud a vymazat vzpominky na x let nazpet...
proste kdyz bude jasne dano, ze to maze pamet posledni pulhodinu -hodinu nazpet a efetky se nescitaji neni co resit.
pak bych dal do pravidel , ze se lektvar/droga musi pouzit jako cista substance...aby se predeslo takovemu tomu *vyleje mu to do piva* atd.
myslenka toho lektvaru by mela byt v tom ,ze by to byla dalsi alternativa toho,ze kdyz nekdo nekoho sejme, ale nezabije at uz z jakehokoliv duvodu,tak bude mit furt volbu mezi vymazanim pameti nebo uriznutim hlavy.
to ze by mel stat 50-100 mescu mi prijde moc...bo by byl dostupnej jen pro epic levely, ale tudiz ne pro sirsi skalu postav.(osobne bych videl 5-10 k zlata)
edit:dale by bylo mozna zahodno, aby ten lektvar mel specificke zabarveni , zapach a chut, aby bylo tak nejak dle znalosti postav jasne, co jsou prave nuceni vypit...
jednoduse stanovit presna pravidla pro pouziti takoveho lektvaru, aby z toho nakonec nebylo vice skody nez uzitku....vsichni vime jak to chodi...
jak uz jsem se zminoval idealni by bylo kdyby se dal koupit v obchodu s omezenym spawnem jako je treba lektvar true striku atd. nebylo by ve hre tech letvaru tolik, nez kdyz by je zacali chrlit jak na bezicim pase crafteri.
osobne bych se priklanel k tomu jak funguji prave ty drogy...
das jednu davku fajn...das dve kratce po sobe...smrt...
aby tu lidi nezkouseli do nekoho nalejt celej sud a vymazat vzpominky na x let nazpet...
proste kdyz bude jasne dano, ze to maze pamet posledni pulhodinu -hodinu nazpet a efetky se nescitaji neni co resit.
pak bych dal do pravidel , ze se lektvar/droga musi pouzit jako cista substance...aby se predeslo takovemu tomu *vyleje mu to do piva* atd.
myslenka toho lektvaru by mela byt v tom ,ze by to byla dalsi alternativa toho,ze kdyz nekdo nekoho sejme, ale nezabije at uz z jakehokoliv duvodu,tak bude mit furt volbu mezi vymazanim pameti nebo uriznutim hlavy.
to ze by mel stat 50-100 mescu mi prijde moc...bo by byl dostupnej jen pro epic levely, ale tudiz ne pro sirsi skalu postav.(osobne bych videl 5-10 k zlata)
edit:dale by bylo mozna zahodno, aby ten lektvar mel specificke zabarveni , zapach a chut, aby bylo tak nejak dle znalosti postav jasne, co jsou prave nuceni vypit...
jednoduse stanovit presna pravidla pro pouziti takoveho lektvaru, aby z toho nakonec nebylo vice skody nez uzitku....vsichni vime jak to chodi...
jak uz jsem se zminoval idealni by bylo kdyby se dal koupit v obchodu s omezenym spawnem jako je treba lektvar true striku atd. nebylo by ve hre tech letvaru tolik, nez kdyz by je zacali chrlit jak na bezicim pase crafteri.
Obuki - ten vod Škopku
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Vysoka cena je podle meho blbost, cim bude vyssi cena, tim mensi ma zloduch motivaci k tomu, aby to pouzil.
Jeste bych se na to mozna zameril z pohledu strazi a podobnych instituci. Uz podstata lektvaru neslibuje nic zrovna dobreho, takze vlastnictvi neceho takoveho by mohlo prinaset i jiste komplikace a zivotnost prodejcu by take nemusela byt kdovijaka.
Pokud nekdo prodejce najde, mohl by ho nahlasit a on bud zmeni misto pusobnosti, nebo ho nahradi jiny jinde a hraci opet budou muset hledat. Zadne, den co den budu behat k hrbitovu u Ivory pro elixir, jednoho dne me toho prodejce zabasnou a nebo radeji s ksefty prestane a ja budu muset hledat jinde. Stejne tak me straze asi nepochvali, pokud u me takovy elixir najdou.
Jeste bych se na to mozna zameril z pohledu strazi a podobnych instituci. Uz podstata lektvaru neslibuje nic zrovna dobreho, takze vlastnictvi neceho takoveho by mohlo prinaset i jiste komplikace a zivotnost prodejcu by take nemusela byt kdovijaka.
Pokud nekdo prodejce najde, mohl by ho nahlasit a on bud zmeni misto pusobnosti, nebo ho nahradi jiny jinde a hraci opet budou muset hledat. Zadne, den co den budu behat k hrbitovu u Ivory pro elixir, jednoho dne me toho prodejce zabasnou a nebo radeji s ksefty prestane a ja budu muset hledat jinde. Stejne tak me straze asi nepochvali, pokud u me takovy elixir najdou.
Xunnavin - věrný (zatím) ochránce paní Trissdril
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Řešte si to ve spamu. Fakt žasnu jak s úplně každou novinkou RoF vyrukuje s tim, jak by to mělo a nemělo bejt, aniž by si napřed cokoliv zjistil.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
A hlavne ... aby to nebylo moc levny, prece si to nemuze dovolit kazdej low lvlkucik wrote:Řešte si to ve spamu. Fakt žasnu jak s úplně každou novinkou RoF vyrukuje s tim, jak by to mělo a nemělo bejt, aniž by si napřed cokoliv zjistil.
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Jen takovej nápad k tomu lektvaru. Aby po jeho vypití, se napsalo do logu že ta a ta postava ten lektvar vypila. Kdyby třeba došlo k nějakým dohadům tak, aby měli DMs přehled ve výpisu, že to skutečně vypila nebo nevypila 
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Mě se to celý nelíbí, zase se najde někdo kdo na to hrát nebude, někdo kdo si ty pravidla překroutí. Žádný megalektvary s nejakými LOGy a výpisy ani nechci, kdo si chce zahrát s alkáčem, tak si zahraje, dá se to celý zahrát hvězdičkováním a tellem, nastavit něco offic a mít to jako pravidlo, to zase povede jen k jeho porušování.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Já ten lektvar vůbec neřeším, jen mě tohle napadlo, když už se teda bude realizovat.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Nevymejšlíte čím dá tím větší blbosti ? Zůstane Thalie alespň trochu hratelná ?
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Nikdo tě nenutí to používatmonstera wrote:Nevymejšlíte čím dá tím větší blbosti ? Zůstane Thalie alespň trochu hratelná ?
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
A proč si každý nově příchozí myslí, že sebral všechnu moudrost světa a jen to co se jemu líbí je správné a musí se líbit ostatním? Víš vůbec co Monstera vždy hrál za charaktery, jak se staví k CvC. Nevíš a přesto kritizuješ.Prasokralik wrote:Nikdo tě nenutí to používatmonstera wrote:Nevymejšlíte čím dá tím větší blbosti ? Zůstane Thalie alespň trochu hratelná ?klidně si nechej fiknout hlavu když umřeš v CvC, my ostatní to rdi uvítáme. I když tobě je to jedno viď? Ono proč pořád nebrblat, když lognu do hry jednou za týden, abych si na pět minut sednul do Ivory a u toho si zanadával na foru jak je všechno špatně a všichni vymýšlí blbosti a jak to před 150-ti lety bylo všechno lepší, bramboráky bramborovější a nebe modřejší.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
jenže když ono, se to vezme kolem a dokola..ono to před těma 150 lety hold bylo fakt lepčejší, ale STOP nostalgii
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Spíš nás nebylo tolik Pajky a byli jsme jedna velká parta spoluhráčů a protihráčů při společné zábavě. Vše bylo klidnější, pohodovější a méně svázané pravidly a o to více jsme se bavili, popouštěli fantazii uzdu vymýšleli zábavu pro ostatní. Teď to není horší, jen je tu víc lidu, vše se nějak zrychlilo a ohraničilo a někdy to je v záchvatu nostalgie ubíjející a jindy zase fajn.Pajule wrote:jenže když ono, se to vezme kolem a dokola..ono to před těma 150 lety hold bylo fakt lepčejší, ale STOP nostalgii
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Ano Theogile, nehraju tu dlouho jako některé trvalky. Ale momentálně jsem ve hře často a tvořm tu aktivní část hráčské populace. Opravím tě, vím jaké má monstera postavy, má je v podpisu, umím si přečíst v logu, kdy se připojí do hry. Jsem ve hře dost často a víš kdy monsteru vídám? Přesně jak jsem psal, jednou za týden, kdy si jde na pět minut psedět do Ivory.
Ne, nemyslím si že můj názor je jediný správný. Ovšem s tímto lektvarem souhlasí i Kucik. Pro tebe má možná větší váhu názor serverové neaktivní trvalky před názorem nějakého nově příchozího póvlu. Prosím. Pro mě má zas větší váhu názor Kucika před jakýmkoliv jiným hráčem.
Navíc pokud si několik lidí z týmu myslí, že CvC by se mohlo obejít bez zbytečných ztrát na zkušenostech postav a tak zamezit zbytečnému pokažení hry straně oběti, díky čemu se pak budou i u CvC bavit obě strany, asi na tom něco bude. I když chápu, stále je tu ten názor "nic neměnit, včera bylo všechno lepší", který nepostrádá jistou atraktivitu.
Dál už nebudu přilévat olej do ohně, beztak tu jen flamujete.
Ne, nemyslím si že můj názor je jediný správný. Ovšem s tímto lektvarem souhlasí i Kucik. Pro tebe má možná větší váhu názor serverové neaktivní trvalky před názorem nějakého nově příchozího póvlu. Prosím. Pro mě má zas větší váhu názor Kucika před jakýmkoliv jiným hráčem.
Navíc pokud si několik lidí z týmu myslí, že CvC by se mohlo obejít bez zbytečných ztrát na zkušenostech postav a tak zamezit zbytečnému pokažení hry straně oběti, díky čemu se pak budou i u CvC bavit obě strany, asi na tom něco bude. I když chápu, stále je tu ten názor "nic neměnit, včera bylo všechno lepší", který nepostrádá jistou atraktivitu.
Dál už nebudu přilévat olej do ohně, beztak tu jen flamujete.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.