ripatko wrote:...me pouze zarazila ta dekovaci manie nekomu, kdo takhle sproste zneuzije svoje pravomoci !
Ale no tak chlapíííí, vy neznáte ten typ ženských o kterých se říká: "Jo, je to mrcha, ale hezky přede." ?

Holt mají své mužské protějšky - asi bych to parafrázoval: "Je to svině, ale užitečná."
To co udělal Cairon je prasárna a on to po právu koupil. Ovšem (bohužel/bohudík,
doplňte dle osobních peferencí) byl i užitečný - bavil hráče, dělal lokace.
V průběhu času, ale jaksi se ty "sviňárničky"
(jak u ženských, tak u chlapů) mívají tendence NEVIDĚT...a vzpomíná se jen na to dobré

.
P.S.
Já osobně Cairona skoro nezažil, vyjma toho, že jako DM rozdělal s hráči questy, pak se na ně (na hráče i na questy) vykašlal a ani se neobtěžoval komukoli sdělit informace, jak to měl nastavený/vymyšlený...tohle je věc kterou vy hráči nevidíte(?), ale jako (bývalý) členem týmu, chápu že za to by si zasloužil... *mávne rukou* ...zkrátka souhlasím s Bahňákem.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. -
neznámý vojín