Jména ve hře
Jména ve hře
Nějak se mi nepodařilo nic na toto téma najít, tak se vás zeptám tady.
Ostatní postavy znají moje jméno, i když jim ho někdo nebo já sám nesdělím?
Pokud ano, jak ho zjistily? Jestli na sobě nosíme nějaké popisky, myslíte, že by je snad zloděj/vrah nosil?
Ostatní postavy znají moje jméno, i když jim ho někdo nebo já sám nesdělím?
Pokud ano, jak ho zjistily? Jestli na sobě nosíme nějaké popisky, myslíte, že by je snad zloděj/vrah nosil?
Re: Jména ve hře
Pokud znaji tve jmeno, ktere jsi nesdělil, jedna se o metagame, nic víc. Postavy by tvé jméno znát podle popisku neměly..SonnyX wrote:Nějak se mi nepodařilo nic na toto téma najít, tak se vás zeptám tady.
Ostatní postavy znají moje jméno, i když jim ho někdo nebo já sám nesdělím?
Pokud ano, jak ho zjistily? Jestli na sobě nosíme nějaké popisky, myslíte, že by je snad zloděj/vrah nosil?
_______________________________________________
"Dejte muži volnou ruku - a najdete ji někde na sobě." - Mae Westová
"Dejte muži volnou ruku - a najdete ji někde na sobě." - Mae Westová
Re: Jména ve hře
SonnyX wrote:Nějak se mi nepodařilo nic na toto téma najít, tak se vás zeptám tady.
Ostatní postavy znají moje jméno, i když jim ho někdo nebo já sám nesdělím?
Pokud ano, jak ho zjistily? Jestli na sobě nosíme nějaké popisky, myslíte, že by je snad zloděj/vrah nosil?
Tvé jméno bez toho, aniž by jsi ho někomu sám nebo někdo, kdo tě zná sdělil zná jen metagamer, nebo zmetek, co ti vyvraždil rodinu a před tím z nich třeba mučením dostal tvoje jméno.
Re: Jména ve hře
Dobrá, děkuju, teď taková teoretická otázka..
Kdybych byl otrok, náhodou bych utekl a na hlavu si dal kápi. Májí mě ostatní postavy šanci poznat bez toho, abych promluvil?
Dodám, že nejsem otrok a ani jim nehodlám být, aby nedošlo k nedorozuměním..
Kdybych byl otrok, náhodou bych utekl a na hlavu si dal kápi. Májí mě ostatní postavy šanci poznat bez toho, abych promluvil?
Dodám, že nejsem otrok a ani jim nehodlám být, aby nedošlo k nedorozuměním..
Re: Jména ve hře
Kapuce nezakryva tvar
Cyprián - Maniodepresivní alkoholický mnich se sklony k sodomii - v současně době zavřen kdesi v cele, kde ně něm klečí bratr Ignacius
Trissdril - Koketní drowka - stále nevěrná schovanka drowa Xunnavina s zálibou v červené
______________
Takuž jsem sám, uff
Trissdril - Koketní drowka - stále nevěrná schovanka drowa Xunnavina s zálibou v červené
______________
Takuž jsem sám, uff
Re: Jména ve hře
Nezakrývá, ale zároveň do ni nejde vidět, pokud se nenacházíš velmi blízko. Takže by mě měl někdo poznat až třeba, když bude u mě a bude se mi dívat přímo do tváře, ne?
Re: Jména ve hře
Sklopená hlava, kápě na hlavě- těžko někdo pozná tvářSonnyX wrote:Nezakrývá, ale zároveň do ni nejde vidět, pokud se nenacházíš velmi blízko. Takže by mě měl někdo poznat až třeba, když bude u mě a bude se mi dívat přímo do tváře, ne?
Ale také těžko půjdeš bez naražené do prvního stromu a těžko ti kapi nestrhne prvni stražny co tě potka, když se takhle budeš chovat
_______________________________________________
"Dejte muži volnou ruku - a najdete ji někde na sobě." - Mae Westová
"Dejte muži volnou ruku - a najdete ji někde na sobě." - Mae Westová
Re: Jména ve hře
Nicmene pokdu si v hospdoe sedne zakuklena postava, tak by ji prvni straz mela urazit palici 
Cyprián - Maniodepresivní alkoholický mnich se sklony k sodomii - v současně době zavřen kdesi v cele, kde ně něm klečí bratr Ignacius
Trissdril - Koketní drowka - stále nevěrná schovanka drowa Xunnavina s zálibou v červené
______________
Takuž jsem sám, uff
Trissdril - Koketní drowka - stále nevěrná schovanka drowa Xunnavina s zálibou v červené
______________
Takuž jsem sám, uff
Re: Jména ve hře
No, nevím. Myslíš, že to tak moc stráže v podtemnu zajímá? Tak dejme tomu, kdybych si někde v hospodě sedl do rohu a nasadil kápi...
Tak ke mně musí někdo přijít a přímo v rp napsat, že mi ji strhává, jinak nemá šanci mě poznat, ne?
Tak ke mně musí někdo přijít a přímo v rp napsat, že mi ji strhává, jinak nemá šanci mě poznat, ne?
Re: Jména ve hře
Hmm myslim ze případu zakuklených hrdinu tajemnych jako prd v lahvi je tu vic nez dost
Nepozna te, ale budes ho asi hodne zajimat. Kdo skryva tvar, tak toho ma asi na skryvani o hodne vic 
Cyprián - Maniodepresivní alkoholický mnich se sklony k sodomii - v současně době zavřen kdesi v cele, kde ně něm klečí bratr Ignacius
Trissdril - Koketní drowka - stále nevěrná schovanka drowa Xunnavina s zálibou v červené
______________
Takuž jsem sám, uff
Trissdril - Koketní drowka - stále nevěrná schovanka drowa Xunnavina s zálibou v červené
______________
Takuž jsem sám, uff
Re: Jména ve hře
To zase ne, ale určitě se jim to nebude libit a vyzvou ji, at se odhali jako každy slušny a bohabojny člověkCyprian wrote:Nicmene pokdu si v hospdoe sedne zakuklena postava, tak by ji prvni straz mela urazit palici
SonnyX: Jde o situaci. Pokud přijdeš a budeš opravdu nenapadny, nemusi si tě všimnout, ale nespoléhala bych na to
_______________________________________________
"Dejte muži volnou ruku - a najdete ji někde na sobě." - Mae Westová
"Dejte muži volnou ruku - a najdete ji někde na sobě." - Mae Westová
Re: Jména ve hře
Nehledě na to, že postava v hostinci, zabalená do pláště a s kapucí staženou do čela, je všechno jen ne nenápadná 
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Jména ve hře
Nebo ještě mohl číhat v bance a poslouchat, jak úředníci postavu oslovují. Ti holt na tajemno, přezdívky a zkratky nehrajou.Scrappy wrote:Tvé jméno bez toho, aniž by jsi ho někomu sám nebo někdo, kdo tě zná sdělil zná jen metagamer, nebo zmetek, co ti vyvraždil rodinu a před tím z nich třeba mučením dostal tvoje jméno.
Werdigio Hamo
Jeho nenapsaný epitaf: "Smrt na něj byla krátká. Žil jako nula a kde nic není, ani ona nebere."
Jeho nenapsaný epitaf: "Smrt na něj byla krátká. Žil jako nula a kde nic není, ani ona nebere."
Re: Jména ve hře
Neplatí pro podtemno, drowové posedávajíci v hospodě s kapucí na hlavě jsou běžní asi tak, jako je běžná včela v úlu, dalších X drowů je poschovávaných ve stínu a X dalších tam zevlí pod kouzlem neviditelnosti, drowí vrahové, zvědové, informátoři, překupníci, vyděrači, poskokové, sluhové a pak ještě obvykle družinka PC hráčů, kteří jednají naprosto totožně jako jejich okolí. Větší semeniště intrik, podvodů, klamů, krádeží, dezinformací a zase intrik na Thalii asi nenajdete.Braenn wrote:Nehledě na to, že postava v hostinci, zabalená do pláště a s kapucí staženou do čela, je všechno jen ne nenápadná
Vítejte v Olath Deis, v místě, kde nejen každý zná vaši totožnost, ale také obsah vašeho měšce a batohu, v místě kde je znám váš původ, pozice i slabina.
Na rozdíl od povrchu je v této oblíbené hospůdce možnost zakoupit vskutku originální poživatiny, pokud strávník nemá na zaplacení, hospodský mozkomor si jako první splátku obvykle vezme váš mozek. Do hospody se doporučuje chodit pod vlivem kouzel: Kamenka, imka na mysl a nekromancii, volnost pohybu, ochrana před zlem, neviditelnost, GS, předtucha, atd... Nebojte se a vstupte
PS: Každou středu od 17 do 18 hodin je podáváno maso otroků za polovic.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Jména ve hře
zapomel jsi rict ze pc drowove a podobné stvoření vlastně neodlogovávaj...jsou logli pořád, jen se prostě vymažou z player listu, zalezou do s tínů a špehujouBahnak wrote:.....
