Jména ve hře

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

SonnyX
Nováček
Posts: 18
Joined: 15:12 06. Jan 2011

Jména ve hře

Post by SonnyX »

Nějak se mi nepodařilo nic na toto téma najít, tak se vás zeptám tady.
Ostatní postavy znají moje jméno, i když jim ho někdo nebo já sám nesdělím?
Pokud ano, jak ho zjistily? Jestli na sobě nosíme nějaké popisky, myslíte, že by je snad zloděj/vrah nosil?
User avatar
Maya
Velmistr
Posts: 1053
Joined: 12:56 05. Dec 2010

Re: Jména ve hře

Post by Maya »

SonnyX wrote:Nějak se mi nepodařilo nic na toto téma najít, tak se vás zeptám tady.
Ostatní postavy znají moje jméno, i když jim ho někdo nebo já sám nesdělím?
Pokud ano, jak ho zjistily? Jestli na sobě nosíme nějaké popisky, myslíte, že by je snad zloděj/vrah nosil?
Pokud znaji tve jmeno, ktere jsi nesdělil, jedna se o metagame, nic víc. Postavy by tvé jméno znát podle popisku neměly.. ;)
_______________________________________________
"Dejte muži volnou ruku - a najdete ji někde na sobě." - Mae Westová
Scrappy
Nováček
Posts: 43
Joined: 22:44 29. Jun 2010

Re: Jména ve hře

Post by Scrappy »

SonnyX wrote:Nějak se mi nepodařilo nic na toto téma najít, tak se vás zeptám tady.
Ostatní postavy znají moje jméno, i když jim ho někdo nebo já sám nesdělím?
Pokud ano, jak ho zjistily? Jestli na sobě nosíme nějaké popisky, myslíte, že by je snad zloděj/vrah nosil?

Tvé jméno bez toho, aniž by jsi ho někomu sám nebo někdo, kdo tě zná sdělil zná jen metagamer, nebo zmetek, co ti vyvraždil rodinu a před tím z nich třeba mučením dostal tvoje jméno. :twisted:
SonnyX
Nováček
Posts: 18
Joined: 15:12 06. Jan 2011

Re: Jména ve hře

Post by SonnyX »

Dobrá, děkuju, teď taková teoretická otázka..
Kdybych byl otrok, náhodou bych utekl a na hlavu si dal kápi. Májí mě ostatní postavy šanci poznat bez toho, abych promluvil?

Dodám, že nejsem otrok a ani jim nehodlám být, aby nedošlo k nedorozuměním.. :D
User avatar
Cyprian
Nováček
Posts: 43
Joined: 18:33 17. Nov 2010

Re: Jména ve hře

Post by Cyprian »

Kapuce nezakryva tvar
Cyprián - Maniodepresivní alkoholický mnich se sklony k sodomii - v současně době zavřen kdesi v cele, kde ně něm klečí bratr Ignacius
Trissdril - Koketní drowka - stále nevěrná schovanka drowa Xunnavina s zálibou v červené
______________
Takuž jsem sám, uff
SonnyX
Nováček
Posts: 18
Joined: 15:12 06. Jan 2011

Re: Jména ve hře

Post by SonnyX »

Nezakrývá, ale zároveň do ni nejde vidět, pokud se nenacházíš velmi blízko. Takže by mě měl někdo poznat až třeba, když bude u mě a bude se mi dívat přímo do tváře, ne?
User avatar
Maya
Velmistr
Posts: 1053
Joined: 12:56 05. Dec 2010

Re: Jména ve hře

Post by Maya »

SonnyX wrote:Nezakrývá, ale zároveň do ni nejde vidět, pokud se nenacházíš velmi blízko. Takže by mě měl někdo poznat až třeba, když bude u mě a bude se mi dívat přímo do tváře, ne?
Sklopená hlava, kápě na hlavě- těžko někdo pozná tvář
Ale také těžko půjdeš bez naražené do prvního stromu a těžko ti kapi nestrhne prvni stražny co tě potka, když se takhle budeš chovat ;)
_______________________________________________
"Dejte muži volnou ruku - a najdete ji někde na sobě." - Mae Westová
User avatar
Cyprian
Nováček
Posts: 43
Joined: 18:33 17. Nov 2010

Re: Jména ve hře

Post by Cyprian »

Nicmene pokdu si v hospdoe sedne zakuklena postava, tak by ji prvni straz mela urazit palici :-)
Cyprián - Maniodepresivní alkoholický mnich se sklony k sodomii - v současně době zavřen kdesi v cele, kde ně něm klečí bratr Ignacius
Trissdril - Koketní drowka - stále nevěrná schovanka drowa Xunnavina s zálibou v červené
______________
Takuž jsem sám, uff
SonnyX
Nováček
Posts: 18
Joined: 15:12 06. Jan 2011

Re: Jména ve hře

Post by SonnyX »

No, nevím. Myslíš, že to tak moc stráže v podtemnu zajímá? Tak dejme tomu, kdybych si někde v hospodě sedl do rohu a nasadil kápi...
Tak ke mně musí někdo přijít a přímo v rp napsat, že mi ji strhává, jinak nemá šanci mě poznat, ne?
User avatar
Cyprian
Nováček
Posts: 43
Joined: 18:33 17. Nov 2010

Re: Jména ve hře

Post by Cyprian »

Hmm myslim ze případu zakuklených hrdinu tajemnych jako prd v lahvi je tu vic nez dost :-) Nepozna te, ale budes ho asi hodne zajimat. Kdo skryva tvar, tak toho ma asi na skryvani o hodne vic :-)
Cyprián - Maniodepresivní alkoholický mnich se sklony k sodomii - v současně době zavřen kdesi v cele, kde ně něm klečí bratr Ignacius
Trissdril - Koketní drowka - stále nevěrná schovanka drowa Xunnavina s zálibou v červené
______________
Takuž jsem sám, uff
User avatar
Maya
Velmistr
Posts: 1053
Joined: 12:56 05. Dec 2010

Re: Jména ve hře

Post by Maya »

Cyprian wrote:Nicmene pokdu si v hospdoe sedne zakuklena postava, tak by ji prvni straz mela urazit palici :-)
To zase ne, ale určitě se jim to nebude libit a vyzvou ji, at se odhali jako každy slušny a bohabojny člověk ;)

SonnyX: Jde o situaci. Pokud přijdeš a budeš opravdu nenapadny, nemusi si tě všimnout, ale nespoléhala bych na to ;)
_______________________________________________
"Dejte muži volnou ruku - a najdete ji někde na sobě." - Mae Westová
User avatar
Braenn
Bůh
Posts: 2654
Joined: 13:37 02. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Jména ve hře

Post by Braenn »

Nehledě na to, že postava v hostinci, zabalená do pláště a s kapucí staženou do čela, je všechno jen ne nenápadná :)
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
User avatar
BelamoAmo
Poutník
Posts: 96
Joined: 01:05 20. May 2010

Re: Jména ve hře

Post by BelamoAmo »

Scrappy wrote:Tvé jméno bez toho, aniž by jsi ho někomu sám nebo někdo, kdo tě zná sdělil zná jen metagamer, nebo zmetek, co ti vyvraždil rodinu a před tím z nich třeba mučením dostal tvoje jméno. :twisted:
Nebo ještě mohl číhat v bance a poslouchat, jak úředníci postavu oslovují. Ti holt na tajemno, přezdívky a zkratky nehrajou. :twisted:
Werdigio Hamo
Jeho nenapsaný epitaf: "Smrt na něj byla krátká. Žil jako nula a kde nic není, ani ona nebere."
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Jména ve hře

Post by Bahnak »

Braenn wrote:Nehledě na to, že postava v hostinci, zabalená do pláště a s kapucí staženou do čela, je všechno jen ne nenápadná :)
Neplatí pro podtemno, drowové posedávajíci v hospodě s kapucí na hlavě jsou běžní asi tak, jako je běžná včela v úlu, dalších X drowů je poschovávaných ve stínu a X dalších tam zevlí pod kouzlem neviditelnosti, drowí vrahové, zvědové, informátoři, překupníci, vyděrači, poskokové, sluhové a pak ještě obvykle družinka PC hráčů, kteří jednají naprosto totožně jako jejich okolí. Větší semeniště intrik, podvodů, klamů, krádeží, dezinformací a zase intrik na Thalii asi nenajdete.
Vítejte v Olath Deis, v místě, kde nejen každý zná vaši totožnost, ale také obsah vašeho měšce a batohu, v místě kde je znám váš původ, pozice i slabina.
Na rozdíl od povrchu je v této oblíbené hospůdce možnost zakoupit vskutku originální poživatiny, pokud strávník nemá na zaplacení, hospodský mozkomor si jako první splátku obvykle vezme váš mozek. Do hospody se doporučuje chodit pod vlivem kouzel: Kamenka, imka na mysl a nekromancii, volnost pohybu, ochrana před zlem, neviditelnost, GS, předtucha, atd... Nebojte se a vstupte :-D

PS: Každou středu od 17 do 18 hodin je podáváno maso otroků za polovic.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Práček
Velmistr
Posts: 1180
Joined: 22:03 11. Mar 2010
Location: Práglevačka

Re: Jména ve hře

Post by Práček »

Bahnak wrote:.....
zapomel jsi rict ze pc drowove a podobné stvoření vlastně neodlogovávaj...jsou logli pořád, jen se prostě vymažou z player listu, zalezou do s tínů a špehujou ;)
Image
Locked