Houpačka no, tam bývají takové srandy, fakt je že v novinách je upozornění až na konci no. Tady to mohli taky tak dát.kucik wrote:Hele nepozbývá trochu vtip smyslu, když na začátku napíšou, že je to jen vtip?
Ale neva aj tak ej to sranda
Houpačka no, tam bývají takové srandy, fakt je že v novinách je upozornění až na konci no. Tady to mohli taky tak dát.kucik wrote:Hele nepozbývá trochu vtip smyslu, když na začátku napíšou, že je to jen vtip?
do pytle...a tajemství je prokecnute....Molly23 wrote:...





Teda jestli se ti tohle dycky vybavilo s Lenkou tak se nedivim, že z podtemna měla prdelPajule wrote: http://www.youtube.com/watch?v=IQFc3PhfvE0 - vždycky když vidim monka se svítícíma očima vzpomenu si na tu scénku