Přání na koně
Re: Přání na koně
Hm, zlatý podtemno, tam ijáčci končej leda v salámu, v tom případě asi adekvátně odpoví jen nějaký povrchnanský DMko...
Já měl dodnes zato, že pomalá jízda je OK, na lodi jsme co si matně pamatuju cestovali do alwu s ijačkama dycky. Po Alwu sem jezdil na poníkovi celý svůj trpasličí život, nikdo nás nepeskoval. Samozřejmě pomalu, žádnej trysk a rozrážení davu. Do Khelu bych ijáka nebral, na to sem ho měl tuším moc rád abych ho nechal polykat ten písek...
Já měl dodnes zato, že pomalá jízda je OK, na lodi jsme co si matně pamatuju cestovali do alwu s ijačkama dycky. Po Alwu sem jezdil na poníkovi celý svůj trpasličí život, nikdo nás nepeskoval. Samozřejmě pomalu, žádnej trysk a rozrážení davu. Do Khelu bych ijáka nebral, na to sem ho měl tuším moc rád abych ho nechal polykat ten písek...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Přání na koně
Já bych prosil paladiny zda by opravdu neuvážili parkování na takových místech jako je Karathská severní brána. Už jen to že tam bejvá někdy asi 20 koní thalijskej je dost... a navíc ještě paladinský
. Dík.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Přání na koně
Ano, v Karathě ano. Kdo chce výjimku, musí si jí zjednat na radnici a zaplatit tučný obolus.Bahnak wrote:On je zákaz jet ve městě pomalým krokem na koni?
V Kelu a Alwu jízda na koni zakázána není, ale nedoporučuje se - postava může čelit IC následkům, pokud někdo usoudí že ho pocákal, podupal atd. Čili libovolná šikana ze strany DM je v tomto legální.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Přání na koně
*píše si do šikanovacího deníčku tučným písmem*
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Přání na koně
Technická kolem koně:
Dostal jsem na prdel od drowíka a seděl jsem na koni.Následovalo přemístění a oživení.
Mám nárok na náhradu koně když jsem neumřel?
Dostal jsem na prdel od drowíka a seděl jsem na koni.Následovalo přemístění a oživení.
Mám nárok na náhradu koně když jsem neumřel?
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Přání na koně
jaká nahrada? my se už dole těšíme na konskej salám. mnam mnamRadim wrote:Dostal jsem na prdel od drowíka a seděl jsem na koni.Následovalo přemístění a oživení.
Mám nárok na náhradu koně když jsem neumřel?
sry za spam

Re: Přání na koně
Tys byl omráčen stínovýma zraněníma. Kůň omráčen nebyl, kopal okolo sebe, tak jsem mu škubnul vazem 
SPAM - třeba mi to odpustí jako spamování práčka
SPAM - třeba mi to odpustí jako spamování práčka
Re: Přání na koně
Nespamuj mi to tady
takový IC sem si k tomu sepsal tak mi to nekaž
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Přání na koně
Koně končej vždycky v salámu, je to rozšířená pochoutka v Olath.
Urlaen je největším dodavatelem, možná proto mu v Olath říkají řezník.
Urlíku, udělej si nad domeček vývěsní ceduli: "Urlíkovy domácí koňské klobásky"
Urlaen je největším dodavatelem, možná proto mu v Olath říkají řezník.
Urlíku, udělej si nad domeček vývěsní ceduli: "Urlíkovy domácí koňské klobásky"
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Přání na koně
Sakra to sem si ho neužil ani jeden den....semelte ho 
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Přání na koně
*slupne poslední kousek* mladé maso, výborné, lepší jak ten chcípák minule. Je to lahoda, když si někdo koupí pořádného koně.*očistí si ubrouskem usta* Co bude zítra Urlraene? *odloží ubrousek, odsune talíř a luskne na otroka, aby to odnesl*
