Rada s buildem

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Lambijec
Nováček
Posts: 39
Joined: 13:00 28. Apr 2010

Re: Rada s buildem

Post by Lambijec »

A byla by teda prosím nějaká možnost jak si ten feat vyměnit? Já vím že hraničář je hodně silnej a nemá to zapotřebí ale mít zaměření zrovna na pixie mi přijde zbytečný :D postačil by mi třeba relevel já už si to spravím sám :)
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Rada s buildem

Post by Prasokralik »

"démoni" typu balorové a sukuby jsou cizinci, anglicky outsider, myslí se tím že jsou z jiné sféry, proto outsider, na thalii jsou reálie jinak ale nwn mechanika uznává jedině forgotten realms ;)
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
Lambijec
Nováček
Posts: 39
Joined: 13:00 28. Apr 2010

Re: Rada s buildem

Post by Lambijec »

Prasokralik wrote:"démoni" typu balorové a sukuby jsou cizinci, anglicky outsider, myslí se tím že jsou z jiné sféry, proto outsider, na thalii jsou reálie jinak ale nwn mechanika uznává jedině forgotten realms ;)
mě zmátnul hlavně ten českej překlad no :) ale už aspon vím proč u kouzla proměna je na výběr démon a promění mě to v pixie :D
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Rada s buildem

Post by DenGrasse »

Halo buildeři, potřebuju naprojektovat low-level monka (těžiště lvl 5-8, max. 10)... furt mi nevychází nic smysluplnýho.
Tak se ukažte... :mrgreen:
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Rada s buildem

Post by Derken- »

Možnosti? Čistej monk? Nebo to má bejt NPC a lze kombinovat?
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Rada s buildem

Post by Shaman88 »

Rasa?
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Rada s buildem

Post by Shaman88 »

Na tak malý lvl bych nešel na ruce ani nic na blízko.
Spíš bych mu dal luk a jel na moudrost na zen střelbu, využíval bych mnichovy rychlosti a cíleného zásahu na nohu.
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Rada s buildem

Post by Derken- »

Tak to si uží ty cílený s AB 9 :D (8 lvl)
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Rada s buildem

Post by Prasokralik »

Chceš sílu nebo dexu? chceš pěsti nebo dvě kamy? Monk mě osobně moc nesedí, ale doporučil bych vzít houževnatost, zaměření na zbraň a v případě dual wieldu je to jasné, featy na dvě zbraně, v případě pěstí ještě extra omračující uder a zbyde jeden feat dle libosti, v případě člověka featy dva. Bodíky bych osobně rozházel do akrobacie, naslouchání a dvojici skillů pro skrývání a samozřejmě disciplínu. Kamy spíše pro dextera kvůli předpokladům na featy, i když s trochou přemýšlení lze i kamaře jet na sílu. U pěstí záleží na preferencích, síla pro solidní dmg a samozřejmě protihodům na disciplínu, což bývá pro dexaře dost smrťák, nebo dexař pro lepší hody na reflex a větší obranné číslo. Kdekoliv jinde bych neváhal a jel rovnou přes obratnost, na Thalii stojí ovšem monk silák minimálně za zvážení, snad bych se k němu dokonce přiklonil.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Rada s buildem

Post by Shaman88 »

Derken- wrote:Tak to si uží ty cílený s AB 9 :D (8 lvl)
Na 8. lvlu BAB 6 + 5 z moudrosti = 11 + ench
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Rada s buildem

Post by Derken- »

Shaman88 wrote:
Derken- wrote:Tak to si uží ty cílený s AB 9 :D (8 lvl)
Na 8. lvlu BAB 6 + 5 z moudrosti = 11 + ench
BAB 6 + 5 wis + 1 focus + 1 AB (ne ench) = 13 - 4= 9

Možná + 2 luk, možná třeba ještě + 1 z prstenu.. Beru to tak nějak v equipu na kterej má postava reálně na tom lvl..

EDIT: Kamy mi přijdou nepoužitelný na Thalii(zvlášť po úpravě očarování).. Monka bych jel rozhodně DEX.. A možná bych změnil názor až bych si spočítal kolik jde vytáhnout AC se silovym v topu, ale těžko říct.. Jsem na to moc línej :D
Last edited by Derken- on 22:03 04. Feb 2011, edited 1 time in total.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Rada s buildem

Post by Shaman88 »

No dyt právě - a háže se proti výcviku.

Navíc nemusíš ani počítat ten cílený zásah - jen díky rychlosti se ti hraje dobře s lukem.
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Rada s buildem

Post by DenGrasse »

Rasa člověk nebo elf. Libovolný kombo monk nebo monk+ jinej class (včetně triclassu).
Jestli sílu nebo DEX nevím, na to se právě ptám...

Žádný itemy +X nejsou.

Do AB se pokud vim WIS nepočítá, jenom do AC.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Rada s buildem

Post by Nalkanar »

DenGrasse wrote:Rasa člověk nebo elf. Libovolný kombo monk nebo monk+ jinej class (včetně triclassu).
A očividně nepočítejte s Thalií :)
.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Rada s buildem

Post by Shaman88 »

DenGrasse wrote:Rasa člověk nebo elf. Libovolný kombo monk nebo monk+ jinej class (včetně triclassu).
Jestli sílu nebo DEX nevím, na to se právě ptám...

Žádný itemy +X nejsou.

Do AB se pokud vim WIS nepočítá, jenom do AC.
Do AB se počítá wis pokud si vezmeš feat Zen Střelba (Zen Archery)

Další dotaz. Jsou tam k dispozici kamy?
Nejlepší by byl odkaz na úpravy povolání
Locked