Rada s buildem
Re: Rada s buildem
A byla by teda prosím nějaká možnost jak si ten feat vyměnit? Já vím že hraničář je hodně silnej a nemá to zapotřebí ale mít zaměření zrovna na pixie mi přijde zbytečný
postačil by mi třeba relevel já už si to spravím sám 
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Rada s buildem
"démoni" typu balorové a sukuby jsou cizinci, anglicky outsider, myslí se tím že jsou z jiné sféry, proto outsider, na thalii jsou reálie jinak ale nwn mechanika uznává jedině forgotten realms 
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Rada s buildem
mě zmátnul hlavně ten českej překlad noPrasokralik wrote:"démoni" typu balorové a sukuby jsou cizinci, anglicky outsider, myslí se tím že jsou z jiné sféry, proto outsider, na thalii jsou reálie jinak ale nwn mechanika uznává jedině forgotten realms
Re: Rada s buildem
Halo buildeři, potřebuju naprojektovat low-level monka (těžiště lvl 5-8, max. 10)... furt mi nevychází nic smysluplnýho.
Tak se ukažte...
Tak se ukažte...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Rada s buildem
Možnosti? Čistej monk? Nebo to má bejt NPC a lze kombinovat?
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Rada s buildem
Rasa?
Re: Rada s buildem
Na tak malý lvl bych nešel na ruce ani nic na blízko.
Spíš bych mu dal luk a jel na moudrost na zen střelbu, využíval bych mnichovy rychlosti a cíleného zásahu na nohu.
Spíš bych mu dal luk a jel na moudrost na zen střelbu, využíval bych mnichovy rychlosti a cíleného zásahu na nohu.
Re: Rada s buildem
Tak to si uží ty cílený s AB 9
(8 lvl)
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Rada s buildem
Chceš sílu nebo dexu? chceš pěsti nebo dvě kamy? Monk mě osobně moc nesedí, ale doporučil bych vzít houževnatost, zaměření na zbraň a v případě dual wieldu je to jasné, featy na dvě zbraně, v případě pěstí ještě extra omračující uder a zbyde jeden feat dle libosti, v případě člověka featy dva. Bodíky bych osobně rozházel do akrobacie, naslouchání a dvojici skillů pro skrývání a samozřejmě disciplínu. Kamy spíše pro dextera kvůli předpokladům na featy, i když s trochou přemýšlení lze i kamaře jet na sílu. U pěstí záleží na preferencích, síla pro solidní dmg a samozřejmě protihodům na disciplínu, což bývá pro dexaře dost smrťák, nebo dexař pro lepší hody na reflex a větší obranné číslo. Kdekoliv jinde bych neváhal a jel rovnou přes obratnost, na Thalii stojí ovšem monk silák minimálně za zvážení, snad bych se k němu dokonce přiklonil.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Rada s buildem
Na 8. lvlu BAB 6 + 5 z moudrosti = 11 + enchDerken- wrote:Tak to si uží ty cílený s AB 9(8 lvl)
Re: Rada s buildem
BAB 6 + 5 wis + 1 focus + 1 AB (ne ench) = 13 - 4= 9Shaman88 wrote:Na 8. lvlu BAB 6 + 5 z moudrosti = 11 + enchDerken- wrote:Tak to si uží ty cílený s AB 9(8 lvl)
Možná + 2 luk, možná třeba ještě + 1 z prstenu.. Beru to tak nějak v equipu na kterej má postava reálně na tom lvl..
EDIT: Kamy mi přijdou nepoužitelný na Thalii(zvlášť po úpravě očarování).. Monka bych jel rozhodně DEX.. A možná bych změnil názor až bych si spočítal kolik jde vytáhnout AC se silovym v topu, ale těžko říct.. Jsem na to moc línej
Last edited by Derken- on 22:03 04. Feb 2011, edited 1 time in total.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Rada s buildem
No dyt právě - a háže se proti výcviku.
Navíc nemusíš ani počítat ten cílený zásah - jen díky rychlosti se ti hraje dobře s lukem.
Navíc nemusíš ani počítat ten cílený zásah - jen díky rychlosti se ti hraje dobře s lukem.
Re: Rada s buildem
Rasa člověk nebo elf. Libovolný kombo monk nebo monk+ jinej class (včetně triclassu).
Jestli sílu nebo DEX nevím, na to se právě ptám...
Žádný itemy +X nejsou.
Do AB se pokud vim WIS nepočítá, jenom do AC.
Jestli sílu nebo DEX nevím, na to se právě ptám...
Žádný itemy +X nejsou.
Do AB se pokud vim WIS nepočítá, jenom do AC.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Rada s buildem
A očividně nepočítejte s ThaliíDenGrasse wrote:Rasa člověk nebo elf. Libovolný kombo monk nebo monk+ jinej class (včetně triclassu).
.
Re: Rada s buildem
Do AB se počítá wis pokud si vezmeš feat Zen Střelba (Zen Archery)DenGrasse wrote:Rasa člověk nebo elf. Libovolný kombo monk nebo monk+ jinej class (včetně triclassu).
Jestli sílu nebo DEX nevím, na to se právě ptám...
Žádný itemy +X nejsou.
Do AB se pokud vim WIS nepočítá, jenom do AC.
Další dotaz. Jsou tam k dispozici kamy?
Nejlepší by byl odkaz na úpravy povolání