Poděkování
Re: Poděkování
ano kdo by elen enchtěl, taky díky, bylo to dosti zajímavé ta večerní akce ..
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Poděkování
Děkuji za dnešní večerní lov...No škoda že večerní nebyl i ve hře, ale to bysme zase neměli patálie s ledníma medvědama, který jsme zvládli jen díky bravurné taktice Alein(firefox) jejíž hrb nesl skoro všechno břímě dobrodružství jmenovitě Mě, Cyntereu(Sveneld) a Pindíka(válečník kmene severských orků). Avšak nebyl by to takovej adrenalin bez stálého čmuchání medvídka Damiánka
.
Moidrin Kluzký z rodu Rudovousů - Trpaslík-obchodník s nedostupným zbožím
Bolák Obrolom - Hobit-Pán šelem, zabiják orků
Bolák Obrolom - Hobit-Pán šelem, zabiják orků
Re: Poděkování
Díky naší epické výpravě, dračici, Laře, Nathanovi a vílce Rainuli. Bylo to opravdu zábavné
.
Děkuje vodní ještěrka/prasátko.
Děkuje vodní ještěrka/prasátko.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
-
wsweetjane
- Šlechtic
- Posts: 446
- Joined: 14:52 07. Jun 2010
Re: Poděkování
Chtěla bych poděkovat Giovanninimu za super dnešní večer! Dlouho sem se takhle skvěle nebavila....
Re: Poděkování
Chtěl bych poděkovat všem co semnou za tu dobu co sem tu hral hrali
hlavne Zoe Vendee a Joaně .... dale taky za užasné zažitky s par dalšíma jako je simon elker fallion kora .. kraťoslav jorg a zachy diky za zabavu bylo to zde poučny .... taky diky kuckovy a rejtymu za trpelivost kterou meli a sem rad ze jsem snima mohl na sraze mluvit
timto se zde loučim .... jo posledni věc děkuju Di a walovi a Ldamianovi za peknou zabavu
a povidani si ti dva vedi a LDamian taky za ty odchyty že
no a všem ostatnim bych asi moc neděkoval jen těm co semnou aspon trochu hravali a posledni hru děkuju Rouk bylo to velmi pekne zahrane a myslim ze se to libilo oboum
mejte se a doufam ze se snad jeste nekdy uvidime jinde na jinem serveru doporucuju treba UO Andaria.net:) je to lepsi než tato fraška na RP 
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Poděkování
Děkuji týmu a zároveň gratuluji že se to konečně povedlo
to Sendys: nechápu jak si tu mohl hrát když píšeš že to tady je fraška na RP
to Sendys: nechápu jak si tu mohl hrát když píšeš že to tady je fraška na RP
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Poděkování
protože si asi nechapavi chlapec:)))Radim wrote:Děkuji týmu a zároveň gratuluji že se to konečně povedlo![]()
to Sendys: nechápu jak si tu mohl hrát když píšeš že to tady je fraška na RP
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Poděkování
Tobě taky ušáku. 
S bratrstvem oceli nikdy na věčné časy a nikdy jinak....ten s Leprou.
Gorhunk Dračí kůžeProtector of mankind! Hrdinný trpaslík, který se pouze s pivem v ruce pustil do klepetnatce a nakonec padl vyčerpán k zemi
http://www.youtube.com/watch?v=gD5tU-5NXd4
Gorhunk Dračí kůžeProtector of mankind! Hrdinný trpaslík, který se pouze s pivem v ruce pustil do klepetnatce a nakonec padl vyčerpán k zemi
http://www.youtube.com/watch?v=gD5tU-5NXd4
Re: Poděkování
díky arče a účastníkům bylo to fajn.. až na tu poslední otázku co měli ti tři..to mi přišlo trochu enfér a divný hodit do thaliji..i když kdo ví jak chytrý sou mágové a zda vymejšlej rovnice a tak 
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Poděkování
Díky Arii za soutěž... šermířce Vilmalien za výhru
a jedné nejmenované, že jsem tam vůbec šel 
.
Re: Poděkování
Děkuji Bersovi za vystrašené plížení mé postavy, za příjemnou a krásnou RP interakci při setkáních, at byla jakákoliv. Jen škoda ty frašky.. Mohli ho vzit aspon an šibeniční vrh a pořádně to zakčnit, ne takhle trapně típnout
Zasloužil si víc 
_______________________________________________
"Dejte muži volnou ruku - a najdete ji někde na sobě." - Mae Westová
"Dejte muži volnou ruku - a najdete ji někde na sobě." - Mae Westová
Re: Poděkování
Rovnako vďaka Bersovi za Bersa
za všetky zverstvá, ktoré hore napáchal
a za kopec vyklepaných, vystrašených prechodov po kráľovstve v tme
EDIT: ruším to ospravedlňovanie sa .. veď ja som bola iba divák, rovnako ako ostatní XD ach tá hlava unavená
EDIT: ruším to ospravedlňovanie sa .. veď ja som bola iba divák, rovnako ako ostatní XD ach tá hlava unavená
Last edited by jachyra on 05:54 24. Jan 2011, edited 2 times in total.
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Poděkování
Dik vsem, kdo se me za tu dobu kdy priplet pod sekeru 
Berse sem planoval ukoncit uz dlouho, bohuzel sem bud nepotkaval skupinky nebo si samotny plysaci na me nedovolili
Proto sem dneska udelal mini-harakiri Quest, kterej to cely ukoncil. Jako otrok dole uz to nemelo cenu - 4 mesic tam sam do zdi cumet nebudu ... proto se stalo
Za popravu dekovat nebudu - zdalo se mi to cely vodbyty a vsechno moc na rychlo (cekal sem vod plysaku hezci akci) ... ale to uz je fuk stalo se
Jinac dik vsem - ale hlavne hracum z dob, kdy sem si hru nejvic uzival
- RP Buildy rodiny N'Abarn + tri duergari
- moje druha rodina Arkenvirr
pak uz to byla spis nuda
Berse sem planoval ukoncit uz dlouho, bohuzel sem bud nepotkaval skupinky nebo si samotny plysaci na me nedovolili
Proto sem dneska udelal mini-harakiri Quest, kterej to cely ukoncil. Jako otrok dole uz to nemelo cenu - 4 mesic tam sam do zdi cumet nebudu ... proto se stalo
Za popravu dekovat nebudu - zdalo se mi to cely vodbyty a vsechno moc na rychlo (cekal sem vod plysaku hezci akci) ... ale to uz je fuk stalo se
Jinac dik vsem - ale hlavne hracum z dob, kdy sem si hru nejvic uzival
- RP Buildy rodiny N'Abarn + tri duergari
- moje druha rodina Arkenvirr
pak uz to byla spis nuda
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Poděkování
Nemůžu na Berse říct jediné špatné či křivé slovo a upřímně bude tu chybět a hodně.Vnášel do hry zdravý strach který tady mnozí postrádají.Nevím co s tím mají společného lagy nebo rozpad 6.roty ale odpravit ho měl kat po soudu s pořádnou parádou a ne nějací hejsci u Ivory.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Poděkování
Díky Berserkovi za jeho parádní dvouletý hraní! Všichni na tebe budou jistě vzpomínat ve zlém...
A popravu nemá smysl komentovat, styďte se...
A popravu nemá smysl komentovat, styďte se...
Vedoucí týmu Thalie