Historie postav
Re: Historie postav
@Theogil I.: zrovna právě ta historie postavy by bylo dost vynášení IC. To bys tu postavu otevřel jak konzervu a ukázal ostatním.Něco jiného je ,když ti převypráví postava obecně známou historii nějakého hrdiny (..a ještě trochu přibarví).
Stejně tak si myslim, že detailní popis postavy na fórum nepatří. Proč vědět o jiné postavě tolik informací, když moje postavička ani nemusí vědět ,že existuje.
Dobrý řešení je nechat to na hře. Třeba to kucikovo řešení popisků postav je docela dobrý. Nahoře krátký ,stručný odstavec a pod tím detailní popis. Já si to takhle udělám...
Stejně tak si myslim, že detailní popis postavy na fórum nepatří. Proč vědět o jiné postavě tolik informací, když moje postavička ani nemusí vědět ,že existuje.
Dobrý řešení je nechat to na hře. Třeba to kucikovo řešení popisků postav je docela dobrý. Nahoře krátký ,stručný odstavec a pod tím detailní popis. Já si to takhle udělám...
Vaillardo Vran:
Re: Historie postav
Pribehy o postavach co zazili v hre pisat mozte. S radostou ich pak uverejnime v realiach Thalie, pripadne ako rozpravanie na skraslenie niektorych nudnych popisov
Tak isto mozu vzniknut legendy o tej ktorej vyznamnej postave podla jej zivota a mozu byt uverejnene v nakej knihe priamo v hre. V tom nikto nikomu nebrani a praveze je to skvele spestrenie hry. 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Historie postav
A budou se za to rozdavat oscari nebo bude cena Thalie?
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Historie postav
hh celkom dobrej napad
nieco podobne, ale priamo v hre mam v plane...ale este nechcem prezradzat moc 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Historie postav
Daanri wrote:nieco podobne, ale priamo v hre mam v plane...
koneckonců když se nám zvířátka shromáždí, tak jdou pak lépe pochytat
Last edited by OneHeart on 14:05 25. Jan 2008, edited 1 time in total.
Vaillardo Vran:
Re: Historie postav
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Historie postav
To mas pravdu...na sibenici v Karathe je miesta dost a ak by nestacilo este sa na rychlo postavia nake
Taky som pocul spravy o tom, ze sa buduje nove vezeni aby sa tam vsetci zmestili. 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Historie postav
Tak jo přesvědčili jste mě, ale ne že bych z toho skákal do stropu ... ve hře neuděláš odstavce, delší text nevidíš co píšeš, jsi omezen počtem písmen a pro ty z nás co píšou jako blesk (sem tam uhodím) a co mají tu naši mateřštinu tak maximálně v malíčku je něco dlouhého a spletitého napsat čirá pogroma.
OneHeartovi: Nevidím moc rozdíl mezi IC sekcí na fóru a sepsáním historie do popisku .... jediné co mě napadá, že tě musí alespoň jednou potkat, stejně s tebou neprohodí ani slovo a ví o tobě totéž co by věděl z fóra. *pokrčí rameny*
Tak to už by bylo lepší aby postavy vyplnili jen popis zevnějšku a ani si nedávali jméno ... to je taky pak využití occ informací - známe to všichni
"blablabla ...." *popisuje Parlachina*
- sice ho popíše blbě, Parlachin se mezi tím 3x převlékne a narostou mu křídla, ale první postava které byl Parlachin popsán k němu dohupká a zahlásí -
"ty jsi Parlachin có?"
-no a je vymalováno-
Daanri nešel by udělat třebas deník pro postavu, která o to má zájem, do které by se dalo zapisovat a znovu si v něm číst. Myslím tím jakože prázdnou knihu do které by se dalo psát, uložit to a pak pokud bych ten deník někomu půjčil mohl by si v něm číst, či něco doplnit?
OneHeartovi: Nevidím moc rozdíl mezi IC sekcí na fóru a sepsáním historie do popisku .... jediné co mě napadá, že tě musí alespoň jednou potkat, stejně s tebou neprohodí ani slovo a ví o tobě totéž co by věděl z fóra. *pokrčí rameny*
Tak to už by bylo lepší aby postavy vyplnili jen popis zevnějšku a ani si nedávali jméno ... to je taky pak využití occ informací - známe to všichni
"blablabla ...." *popisuje Parlachina*
- sice ho popíše blbě, Parlachin se mezi tím 3x převlékne a narostou mu křídla, ale první postava které byl Parlachin popsán k němu dohupká a zahlásí -
"ty jsi Parlachin có?"
-no a je vymalováno-
Daanri nešel by udělat třebas deník pro postavu, která o to má zájem, do které by se dalo zapisovat a znovu si v něm číst. Myslím tím jakože prázdnou knihu do které by se dalo psát, uložit to a pak pokud bych ten deník někomu půjčil mohl by si v něm číst, či něco doplnit?
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Historie postav
No ja nie som scripter, takze nevim ake su moznosti toho, ale sa mi zda, ze nieco take uz v hre je. Minimalne su tam listy na ktore sa da pisat a neviem ci tam nie je aj kniha do ktorej sa da pisat.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Historie postav
Znám jeden prýmový Francouzký vynález a myslím že par šikovných trpaslíků by to podle gnómských malůvek postavit dokázalo. Je to rozkladatelné a složitelné, dá se to převážet ... co se trápis s nějakou šibenicí ... víš co ke na to potřeba dřeva?Daanri wrote:To mas pravdu...na sibenici v Karathe je miesta dost a ak by nestacilo este sa na rychlo postavia nakeTaky som pocul spravy o tom, ze sa buduje nove vezeni aby sa tam vsetci zmestili.
Last edited by Theogil I on 14:07 25. Jan 2008, edited 1 time in total.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Historie postav
Knihu jsem právě neviděl, ale je možné, že jsem špatně hledal. *píše si - další otázka na Reityho, asi se se mnou nebude chtít bavit* No a těch listů by byl mrak, leda ny se dali nadepisovat (pro lepší vyhledávání) a strkat do nějakých desek.Daanri wrote:No ja nie som scripter, takze nevim ake su moznosti toho, ale sa mi zda, ze nieco take uz v hre je. Minimalne su tam listy na ktore sa da pisat a neviem ci tam nie je aj kniha do ktorej sa da pisat.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Historie postav
Ve hre myslim byli tri druhy psani. Nejakej otrhanej papir, dopis a dokument.
-Do vsech se dalo psat, kdyz si mel pero a inkoust.
-Do vsech se dalo pripisovat, dokud si je neuzavrel.
-Jak si jednou uzavrel, uz si pripisovat nemohl
-Nevim jak moc dlouhym textem to bylo omezene
-Na precteni si musel dat pouzit vec, nebylo to tak, ze by to zmenilo popisek veci (normalni kniha se da dat ocko, a vidite vse, ze? )
EDIT: na knihu by se dali podle zmenit jen tim, ze by se jim dala jina vysaz, ale zustali by tejne skripty (.
-Do vsech se dalo psat, kdyz si mel pero a inkoust.
-Do vsech se dalo pripisovat, dokud si je neuzavrel.
-Jak si jednou uzavrel, uz si pripisovat nemohl
-Nevim jak moc dlouhym textem to bylo omezene
-Na precteni si musel dat pouzit vec, nebylo to tak, ze by to zmenilo popisek veci (normalni kniha se da dat ocko, a vidite vse, ze? )
EDIT: na knihu by se dali podle zmenit jen tim, ze by se jim dala jina vysaz, ale zustali by tejne skripty (.
A zase se craftí...
Re: Historie postav
Knihy budou jine. Budou se pro cteni drzet v ruce a nebude se koukat na popis. Je potreba jen prepsat vsechny stavajici knihy na nove.
S vydanim 1.69 planuju moznost psani knih primo ve hre.
S vydanim 1.69 planuju moznost psani knih primo ve hre.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Historie postav
*Tancuje po konceláři.*kucik wrote: S vydanim 1.69 planuju moznost psani knih primo ve hre.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Historie postav
Mhm, ja myslim ze uz to ve hre je a dokonce funguje, ne? Jak psal nomis..
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.