takže až na aprila ???
Re: takže až na aprila ???
Hmmm... *rika sklamane* Tak ktomu muzu jen dodat ze to zavani chovani mintaka tymu jak se tu jiz nekdo zminuje.Snad to Thali nepolozi nadobro jako mintaku.
*rika ze slzama v ocich*
Re: takže až na aprila ???
Hmm tak od teď můžeme každým dnem počítat ztráty v řadách hráčské základny Thalie.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: takže až na aprila ???
No reknu vam, ja se jdu dneska poradne opit.... a myslim, ze par frtanu si dam za Thalii....
Doufam, ze na to nebudu vzpominat, jako na pohrebni hostinu....
Kdo ma aspon trochu srdce pro Thalii, myslim, ze si dneska da se mnou ( i kdyz asi v jine hospode)..
Doufam, ze na to nebudu vzpominat, jako na pohrebni hostinu....
Kdo ma aspon trochu srdce pro Thalii, myslim, ze si dneska da se mnou ( i kdyz asi v jine hospode)..
A zase se craftí...
Re: takže až na aprila ???
Mám stejnej plán na večer
EDIT: ne to je určitě kec, nevěřim tomu.. divný důvody a tohle by si tym mohl uvědomit dřív než nějakou chvíli před spuštěnim, a kdyby to věděli předem tak by nerozhlašovali že už to bude
EDIT: ne to je určitě kec, nevěřim tomu.. divný důvody a tohle by si tym mohl uvědomit dřív než nějakou chvíli před spuštěnim, a kdyby to věděli předem tak by nerozhlašovali že už to bude
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: takže až na aprila ???
Cekam do vecere esi to nepojedem, pak to vemu do nemoty
...to musi bejt pi****na... je blbost aby se davali final haky a pak se nahle zjistilo ze je vsecko v prdeli neeee.... esi je to vazny du se zbrojit a nadesel den zuctovani
...to musi bejt pi****na... je blbost aby se davali final haky a pak se nahle zjistilo ze je vsecko v prdeli neeee.... esi je to vazny du se zbrojit a nadesel den zuctovani
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: takže až na aprila ???
jestli to mel byt ze strany DM a celeho tymu vtip tak je ubohej a myslim ze se nikdo nesmal
a od teto chvile uz nebudu verit nicemu co DM nebo tym napise 
Kamkoli se vydate, jdete s celym srdcem.
Re: takže až na aprila ???
Tak po te co sem se tohle dovedel... porusim pro co sem se zarek. Pokud je to vtip, tka *cenzuruju sam dlouhou sprostou rec*. Pokud ne, tak mi to mrzi asi jako vsechny, ale zase nema cenu tu nadavat, vstekat a prolejvat zlo. Puvodne bylo vse mysleno v dobrym, dle me zbytecny, ale moje nazory muj boj. Doufam, ze i kdyz by se hraci rozutekli po jinych hrach, nebo serverech, tak se tu snad potkame. Doba je to dlouha takze se musi pocitat se stratama.
Diky za pekny dny, vecery, tydny a roky...bylo to super
i pres ty nekonecny hadky (tech co se to tyk vedi...) Cao v dubnu
Diky za pekny dny, vecery, tydny a roky...bylo to super
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: takže až na aprila ???
Ber to sportovnejitka wrote:jestli to mel byt ze strany DM a celeho tymu vtip tak je ubohej a myslim ze se nikdo nesmala od teto chvile uz nebudu verit nicemu co DM nebo tym napise
Esi ne budu pekelne nasranej a dostanu desivou zurivost
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: takže až na aprila ???
Byť bych si přál, aby to byl žert. Nenapadá mě jediný důvod, proč by to team udělal. Nicméně, pokud tou hláškou ve skutečnosti mysleli třeba něco jako "probíhá wipe, večer hrajem", tak se tomu možná večer při hraní Thalie i zasměju...
Re: takže až na aprila ???
Aa, to už se nedá vydržet
Baštíte to jako horkou malinu...je to zvrácený vtípek, přiznávám
Autora nebudeme jmenovat, abyste ho neukamenovali
Tak teď když jste tak rozvášnění, mohu prozradit...že spuštění proběhne...brzy
Přesný čas vás bude čekat v oficiálním oznámení
Tak teď když jste tak rozvášnění, mohu prozradit...že spuštění proběhne...brzy
Přesný čas vás bude čekat v oficiálním oznámení
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: takže až na aprila ???
HAAA ja ti to nesezral....jen lehce ukousnul.... uz to datum wipu bylo podezrelijaara wrote:Aa, to už se nedá vydržetBaštíte to jako horkou malinu...je to zvrácený vtípek, přiznávám
Autora nebudeme jmenovat, abyste ho neukamenovali
![]()
Tak teď když jste tak rozvášnění, mohu prozradit...že spuštění proběhne...brzy![]()
Přesný čas vás bude čekat v oficiálním oznámení
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: takže až na aprila ???
No to si nás moc neuklidnil... že spuštění proběhně už víme z toho "vtípku" tuší, že 1. dubnajaara wrote:Aa, to už se nedá vydržetBaštíte to jako horkou malinu...je to zvrácený vtípek, přiznávám
Autora nebudeme jmenovat, abyste ho neukamenovali
![]()
Tak teď když jste tak rozvášnění, mohu prozradit...že spuštění proběhne...brzy![]()
Přesný čas vás bude čekat v oficiálním oznámení
P.S. Chceme jméno a hned *bere do ruky první kámen, který najde*
Last edited by maku on 15:47 26. Jan 2008, edited 1 time in total.
Re: takže až na aprila ???
holt s zachovam jako malinkaty dite...FUCK OFF....
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: takže až na aprila ???
AAAAAAAAAAAAAAAA já to věděl že to je blbost
, večer do tý hospody steně půjdu a oslavim to samí ale obráceně
.. teda jesli nepoběží Thalie, to u ní celej večer probdim:)
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: takže až na aprila ???
to bylo zákeřný, víte kolika lidem jste mohli připovit srdeční příhodu? 
Vaillardo Vran: