CO VAM NA THALII CHYBI?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
OK, stop spam. Téma je na nápady a připomínky.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Bossům imku na taková kouzla bych bral jako samozřejmost, ostatním creepům ale imky nedávat, tak to vidím já. Mimochodem to samé v bledě modré i na zvířata. Nepřijde mi ok, když už se zakazuje mágům ovládat bosse, aby si jiní nejmenovaní chodili přes animal empaty ovládat starou zuřivou gorilku a jiná boss zvířata.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Tohle mi přijde vcelku OK, boss se prostě musí udolat ... tam imky ano, ostatní s rozvahou, co se týče ovládání zvěře druid/hraničář ... nemlich to samé ... boss (vůdce smečky je prostě imunní, ostatní opět uvážlivě).Prasokralik wrote:Bossům imku na taková kouzla bych bral jako samozřejmost, ostatním creepům ale imky nedávat, tak to vidím já. Mimochodem to samé v bledě modré i na zvířata. Nepřijde mi ok, když už se zakazuje mágům ovládat bosse, aby si jiní nejmenovaní chodili přes animal empaty ovládat starou zuřivou gorilku a jiná boss zvířata.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Mě chybí despawn drowích hlídek přes den 
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-
wsweetjane
- Šlechtic
- Posts: 446
- Joined: 14:52 07. Jun 2010
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Dneska mě tak napadlo jak by bylo hezké moct si někde koupit i nějáké IC doplňky do hry - třeba vykládací karty...mohly by mít při použití nějáký efekt...nebo by mohly přidávat něco do soustředění, nebo čarozpytu....ale klidně jen tak na ic hru;-)
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
he he vytvor, posli tymu a treba budou. Kdyz jsem chtel na jinem srveru drowi chram, udelal jsem to stejne....wsweetjane wrote:Dneska mě tak napadlo jak by bylo hezké moct si někde koupit i nějáké IC doplňky do hry - třeba vykládací karty...mohly by mít při použití nějáký efekt...nebo by mohly přidávat něco do soustředění, nebo čarozpytu....ale klidně jen tak na ic hru;-)
-
wsweetjane
- Šlechtic
- Posts: 446
- Joined: 14:52 07. Jun 2010
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
A komu se to posílá?.-) Možná by to nebylo těžké udělat...Tashara wrote:he he vytvor, posli tymu a treba budou. Kdyz jsem chtel na jinem srveru drowi chram, udelal jsem to stejne....wsweetjane wrote:Dneska mě tak napadlo jak by bylo hezké moct si někde koupit i nějáké IC doplňky do hry - třeba vykládací karty...mohly by mít při použití nějáký efekt...nebo by mohly přidávat něco do soustředění, nebo čarozpytu....ale klidně jen tak na ic hru;-)
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Nějakého výkupčího trofejí v Alwarielu bych uvítal. Přeci jen elfové jsou často hraničáři, i když jestli je nějaký jiný IC důvod proč tam nějaký kožešník není tka už mlčím 
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
bejvával tam, ale pak se na..štval a utekl .D
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Hrací karty jako malý item se vzhledem hracích karet v NWN je, prozatím může být odměnou od DM jako RP-předmět, pokud překecáte Rejtyho tak se může objevit i v obchodě u vetešníka. Třeba...wsweetjane wrote:Dneska mě tak napadlo jak by bylo hezké moct si někde koupit i nějáké IC doplňky do hry - třeba vykládací karty...mohly by mít při použití nějáký efekt...nebo by mohly přidávat něco do soustředění, nebo čarozpytu....ale klidně jen tak na ic hru;-)
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Já bych velmi uvítal, kdyby vyvolané příšerky, které se nepovedly zmizely po obvyklé době trvání kozla. Nějak nechápu proč zůstávají dokud je někdo nezabije nebo do restartu 
Zathirel Černokněžna
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
-
wsweetjane
- Šlechtic
- Posts: 446
- Joined: 14:52 07. Jun 2010
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Ještě mě tak napadlo - v současné době je V Karathském království možné dělat řemeslnickou práci (s poplatkem za užívání dílen), co kdyby vznikla i řemesla jejíž produktem by nebyly hmatatelné věci...?:)
Okrajem mě napadá právník, umělec, obchodník...
Myslím že by to mohlo být výhodné z hlediska IC hry - navíc by se dal zpoplatnit i nějáký ten glejt nutný pro vykonávání té dané profese - což povzbudí ekonomiku království:)
A je to i příležitost jak zviditelnit tu danou postavu a dejme tomu jí i nepatrně pozvednout ve společenském žebříčku:)
wsweetjane - plyšová
Okrajem mě napadá právník, umělec, obchodník...
Myslím že by to mohlo být výhodné z hlediska IC hry - navíc by se dal zpoplatnit i nějáký ten glejt nutný pro vykonávání té dané profese - což povzbudí ekonomiku království:)
A je to i příležitost jak zviditelnit tu danou postavu a dejme tomu jí i nepatrně pozvednout ve společenském žebříčku:)
wsweetjane - plyšová
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Právníci moc nejsou, teoreticky by mohli být jako poradci u soudů, ale vzhledem k tomu, že PC se dostanou k soudu tak jednou za IR rok (a ještě obvykle k inkvizičnímu), tak by s emoc neuplatnili. To by muselo DM extra sehrávat s tím PC pořád nějaké NPC soudy, což si nedovedu moc představit.
Obchodníci už existují, třeba Arie (a ano, Cech už štve jako jim konkuruje
), umělci mohou být bez omezení. Pokud začnou moc vydělávat, město je určitě zdaní.
Obchodníci už existují, třeba Arie (a ano, Cech už štve jako jim konkuruje
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
-
wsweetjane
- Šlechtic
- Posts: 446
- Joined: 14:52 07. Jun 2010
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
_____________________________________________________________DenGrasse wrote:Právníci moc nejsou, teoreticky by mohli být jako poradci u soudů, ale vzhledem k tomu, že PC se dostanou k soudu tak jednou za IR rok (a ještě obvykle k inkvizičnímu), tak by s emoc neuplatnili. To by muselo DM extra sehrávat s tím PC pořád nějaké NPC soudy, což si nedovedu moc představit.
Obchodníci už existují, třeba Arie (a ano, Cech už štve jako jim konkuruje), umělci mohou být bez omezení. Pokud začnou moc vydělávat, město je určitě zdaní.
Pak mě napadlo k tomu ještě profese služebná, žoldák...(bodyguard), věštkyně...
Kdyby bylo i nějáké centrum (třeba jeden úředník na Karathské radnici) bylo by možné u něj udělat i nabídku pro někoho kdo by o to měl zájem...
No obchodníci by určitě měli mít v podstatě živnostenský list...