Elf 10lvl - 7monk/3thief
Síla, charisma - nic
Obratnost MAX
zbytek odolnost či IQ
Skilly akrobat, výcvik, H&MS
Beze zbraně
FEATS: Houževnatost, Finty, Sražení, zaměření
Bahnak wrote:Elf 10lvl - 7monk/3thief
Síla, charisma - nic
Obratnost MAX
zbytek odolnost či IQ
Skilly akrobat, výcvik, H&MS
Beze zbraně
FEATS: Houževnatost, Finty, Sražení, zaměření
Monk si sražení jako feat vzít nemůže vůbec a brát si ho s rogue když tam máš 7 levelů monka je řekl bych plýtvání. A opravdu je to rogue nikoliv thief. Nechci aby to vypadalo že se do tebe navážím, to vůbec ne, jen uvádím na pravou míru.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo Pain is temporary. Victory is forever.
Osobní typ - sferie? udělej kleriko/monka, +x zbraně si nakouzlíš, do levelu 10 sice ty boosty (protože monk musí mít tuším 6 levelů, ale už si jejich pravidla moc nepamatuju, já utíkám daleko pryč od všech modulů co připomínají EQ) budou kraťoučké ale ono i to +1 na pár kol a nějaké ty healy stačí ke štěstí na takových slow serverech. Určitě jet na kamu a až se trochu vytáhneš nad desítku tak samozřejmě na dvě.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo Pain is temporary. Victory is forever.
To kam to stavíš je samozřejmě důležitá informace, kterou by chtělo zodpovědět. Ikdyž jestli to je sferie tak ji stejně neznám, krom toho že to má být HCRP svět a dost promakanej, ale moc jsem o něm nečetl.
Tvůrce a ničitel
------- Neaktivní
------- .: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
1. monk - boj se dvěma zbraněma
2. bojovník - finty se zbraněma
3. bojovník - zaměření za zbran kama, uhybani
4 bojovník (obratnost)
5. bojovník - specializace na zbran kama
6. mnich - pohyblivost
7. mnich - vymaxovat skrývání, tichý pohyb akrobacie, výcvik
8. Stínový tanečník (obratnost)
9. Stínový tanečník - obouručnost
....
Dále pak 1 SD 1 monk 1 SD a dál monky.....
Jedeš na 2 kamy, celkem slušné AB a počet útoků + damage.
Jelikož jedeš na obratnost tak potřebuješ uncanny dodge (to má barbar SD a zloděj a vrah, SD je pro tebe nejlepší díky hipsu a pak pokud to budeš hrát dlouhodobě tak na epiku nepotřebuješ žádné další featy na epické uhýbání.)
Když vezmem 9 lvl, tak:
AB : 7 BAB + 6 obratnost + 1 zaměření na zbran - 2 za 2 zbraně = 12 - super
AC taky sejde, očekávám že budeš hrát s partou takže budeš celkem za vodou.
Díky množství útoku by to figty neměli dělat problém.
To znamená, žádnej epic!
Svět hádáte zbytečně, předpokládám, že ho neznáte.
Pokud možno bez prestižek.
Tedy aby to na 5-8 levlu bylo hratelný. Že to neni Thalie je snad jasný vod začátku, proč by prothal někdo na Thalii projektoval build na levl 5-8???
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Moje poznámky:
1) 8-10 lvl -> příliš se nedá spolehnout na Hide (nevím nastavení NPC) ale PC tě prohodí...pokud tě chce najít a protože naznačuješ, že v modulu NEJSOU +X zbraně, nebudou tam asi ani patřičné pláště.
2) Jinak mi DG přijde mi, že si protiřečíš:
Nejdřív řekneš, že chceš mnicha, klidně v trojkombinaci, což s omezením lvl cupu defakto znamená, že z mnicha tam nemá cenu strkat víc jak 6lvl (to kvůli Sražení+Vylepšené sražení "zdarma").
Takže máš 6lvlů mnicha a zbývají 2-4 lvl na cokoli jiného...a to CO by to mělo být, záleží na tom, co chceš s mnichem dělat. Solovat, v partě, dmg delaer, tank.
3) obecně slabina mnicha je srazitelnost a absence Uncany dodge.
Asi fakt napiš konkrétněji, co si od toho buildu představuješ...že by měl umět.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder) Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3) Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2) Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ) Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín