JARNÍ SRAZ THALIE 2011
Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011
Hahá ! Radim jede, jedu taky. Voba termíny vyhovujou.
Ps. Radime zařiď mi nocleh, díky.
EDIT:
Kde je ta hospoda kde to bude?
A kde se dá sehnat nejbližší jídlo (fastfood, cokoliv) v nočních hodinách? Naposledy co jsem tam byl jsme s klukama hledalí a našli subway, naštěstí.
Ps. Jak to tam máte s mhd? To se plaít při nástupu?
(naposledy jsme to taky moc v noci nechápali
)
To víte, pražák, tak se ptám, ať vím na čem jsem
Ps. Radime zařiď mi nocleh, díky.
EDIT:
Kde je ta hospoda kde to bude?
A kde se dá sehnat nejbližší jídlo (fastfood, cokoliv) v nočních hodinách? Naposledy co jsem tam byl jsme s klukama hledalí a našli subway, naštěstí.
Ps. Jak to tam máte s mhd? To se plaít při nástupu?
(naposledy jsme to taky moc v noci nechápali
To víte, pražák, tak se ptám, ať vím na čem jsem
-speck- : Yitro Al Zakkai
Necrooo: Rot´Jare, Verens
-darkvision- : Izzrar Zau'ndar pan všemocný kolující v tělech mnoha drowů
Necrooo: Rot´Jare, Verens
-darkvision- : Izzrar Zau'ndar pan všemocný kolující v tělech mnoha drowů
Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011
Rejty oprav ten rok v prvnim prispevku na 2011.
Hlasoval jsem pro oba terminy, tak doufam ze to vyjde.
Hlasoval jsem pro oba terminy, tak doufam ze to vyjde.
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011
delegace z Kolína taky zkusí dorazit
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011
hmm nevim ajk an tom budu s praci, ale pokusim se vokazat
treba bych vzal i sestru >:)
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011
Jak psal Rejty, ještě se upřesní...-speck- wrote: Kde je ta hospoda kde to bude?
V centru to neni problém, počítam, že do Mekáče nás půjde víc, takže o jídlo se bát nemusíš-speck- wrote:A kde se dá sehnat nejbližší jídlo (fastfood, cokoliv) v nočních hodinách? Naposledy co jsem tam byl jsme s klukama hledalí a našli subway, naštěstí.
Můžeš si koupit lístek u řidiče za dvacku, akorát je nepřestupní.-speck- wrote:Ps. Jak to tam máte s mhd? To se plaít při nástupu?
(naposledy jsme to taky moc v noci nechápali)
To víte, pražák, tak se ptám, ať vím na čem jsem
Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011

Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011
V Plzni přeci sídlí Thalie! No a já uvidím ještě jak budu moct. Musím kouknout do svého narvaného kalendáře.Práček wrote:Plzen, Plzen, proc plzen? není něco blíže Praze?
i kdyz ted koukam...ono je to jen 90kilaku..to není tak moc.... tak to ještě promyslím
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011
Zatím to vypadá, že bych přijel oba termíny.
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011
tao kan wrote:Zatím to vypadá, že bych přijel oba termíny.
Jó dva srazy po sobě jedu jako
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011
Takže vyhrává termín: Sobota 26. března 2011
Případná debata přesunuta sem: http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 113&t=4959
Případná debata přesunuta sem: http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 113&t=4959
Vedoucí týmu Thalie