Termín:
- Jarní sraz se uskuteční v sobotu 26. 3. 2011.
Místo konání:
- Restaurace Simsalabim v Plzni.
- Web: http://www.simsalabim.cz/plzen/?lang=cs
- Stůl bude zamluven podle počtu účastníků.
- FB: http://www.facebook.com/event.php?eid=153536181367706
Jedou
- Rejty, BahnaK, Derken-, Radim, Kucik, Tao Kan + Durduin, -speck-, Lord_Berserk, Sorrow, Pepa48, Žorž, Igor, mandos, Firefox_, Theogil, Awadar, Daanri, Groll, Pajky
* Modře - spí na klubovně.
Nejedou
- Miell, Grunt, Krata
!!!Hlasujte a pište prosím, kdo jedete, ať vím, pro kolik lidí mám zamluvit hospodu, sraz se blíží!!!