Obranné číslo
Re: Obranné číslo
Můžete mi tohle někdo vysvětlit?Ac je dole v podsvětí a je nižší než sem měl s buffama.Suu tam tři útoky pod moje ac se zásahem a takovejch hodů mám ve výpisu mnohem víc.Umřít když mě nemohli trefit je blbost prostě
Last edited by Radim on 19:32 08. Feb 2011, edited 1 time in total.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Obranné číslo
Mě napadá jen - netluče tě jedna z potvor do "odkrytí", pak máš AC nižší. To mi připomíná - už nevím jaké bestie měli na Thalce "fíčuru" - při boji zblízka díky animaci ustupovali a díky tomu žes je "dobíhal" jsi dostával od nich jako "bonus" příležitostňákyRadim wrote:Můžete mi tohle někdo vysvětlit?Ac je dole v podsvětí a je nižší než sem měl s buffama.Suu tam tři útoky pod moje ac se zásahem a takovejch hodů mám ve výpisu mnohem víc.Umřít když mě nemohli trefit je blbost prostě
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Obranné číslo
Měl jsem na sobě kůru ac 42,lektvar sko +2 ac haste +2 ac celkem 46 nevím vo kolik to může jít dolů
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Obranné číslo
Záleží, kolik máš v tumble. Hádám, že jsi pro některý z nich musel být ve flatu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Obranné číslo
Když sem navlečenej tak jen 1kucik wrote:Záleží, kolik máš v tumble. Hádám, že jsi pro některý z nich musel být ve flatu.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Obranné číslo
A co boty a dodge featy?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Obranné číslo
Na mě musíš česky Kuciku,boty +5 ac (uhýbání)kucik wrote:A co boty a dodge featy?
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Obranné číslo
Pro bonus za tumble je jedno jestli jsi navlecenej nebo ne. Pocita se zakladni skill, za kazdych 5bodu v nem +1dodge ac.Radim wrote:Když sem navlečenej tak jen 1kucik wrote:Záleží, kolik máš v tumble. Hádám, že jsi pro některý z nich musel být ve flatu.
Obcas by jsi koukal o kolik ac klesne
Re: Obranné číslo
Tak napriklad tyhle boty jako bys nemel, pokud jsi flatfooted. A pokud mas feat http://nwn.wikia.com/wiki/Dodge, tak ten taky ne.Radim wrote:Na mě musíš česky Kuciku,boty +5 ac (uhýbání)kucik wrote:A co boty a dodge featy?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Obranné číslo
Tenhle feat nemám a v tumble mám 11 bodůkucik wrote:Tak napriklad tyhle boty jako bys nemel, pokud jsi flatfooted. A pokud mas feat http://nwn.wikia.com/wiki/Dodge, tak ten taky ne.Radim wrote:Na mě musíš česky Kuciku,boty +5 ac (uhýbání)kucik wrote:A co boty a dodge featy?
edit: nejde mi o žádný xp spíš mě zajímalo jak to je
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Obranné číslo
jakmile stojíš a nebojuješ, nepočítá se ti uhýbání, bonus z obratnosti, bonus z akrobacie
haste přidává uhýbání, mágovo brnění taky, sice se to všechno sčítá ale jakmile jsi mimo boj, ztratíš to, v tomhle je to hubu i když se zastavíš třeba jen na chviličku, už nějakou můžeš chytit prtoože ac může jít rapidně dolů
to se ti může stát ve hře bohužel mnoha způsoby, například když se ti neaktivuje automatický utok když na tebe něco zautočí a ty neklikneš na nepřítele(to se stává asi tak ve třetině případů), nebo třeba po vířivém utoku, když nepřítel zemře, občas postava sama nezautočí na dalšího a zastaví se, když se přes jednoho nepřítele nemůžeš dostat k nepříteli na kterého klikáš, nepřátele začnou měnit pozice, jeden odběhne z dosahu, zkrátka je takových situací dost a bohužel postava získá ten postih pokaždé když se cokoliv z toho semele a už to odnese
haste přidává uhýbání, mágovo brnění taky, sice se to všechno sčítá ale jakmile jsi mimo boj, ztratíš to, v tomhle je to hubu i když se zastavíš třeba jen na chviličku, už nějakou můžeš chytit prtoože ac může jít rapidně dolů
to se ti může stát ve hře bohužel mnoha způsoby, například když se ti neaktivuje automatický utok když na tebe něco zautočí a ty neklikneš na nepřítele(to se stává asi tak ve třetině případů), nebo třeba po vířivém utoku, když nepřítel zemře, občas postava sama nezautočí na dalšího a zastaví se, když se přes jednoho nepřítele nemůžeš dostat k nepříteli na kterého klikáš, nepřátele začnou měnit pozice, jeden odběhne z dosahu, zkrátka je takových situací dost a bohužel postava získá ten postih pokaždé když se cokoliv z toho semele a už to odnese
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Obranné číslo
Je mi to jasný,ale bojoval jsem jen jich tam bylo fakt dost a nezaznamenal sem ani to že klesaj životy rovnou se mi to načítalo 
edit: sakrááááá promrhal sem 1000cí příspěvek předchozím dotazem OMG!!!!
edit: sakrááááá promrhal sem 1000cí příspěvek předchozím dotazem OMG!!!!
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Obranné číslo
to je přesně ono! nikdy neobjuj v davu, protože jakmile seš obklíčenej, velmi snadno v tom zmatku jak všichni v boji "poposkakujou" ztratíš svůj target, postava se na vteřinku zastaví a prásk, ze všech stran začnou lítat zásahy, ideálně kritické a seš dole ani nemrknešRadim wrote:Je mi to jasný,ale bojoval jsem jen jich tam bylo fakt dost a nezaznamenal sem ani to že klesaj životy rovnou se mi to načítalo
edit: sakrááááá promrhal sem 1000cí příspěvek předchozím dotazem OMG!!!!
jediný lék který na tohle znám je vířivej utok a nebo si dávat opravdu pozor a manuálně v případě potřeby měnit cíle, což ale tkay není ono, protože hrozí ztráta nějakých těch utoků za kolo
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Obranné číslo
To je pravda. Stačí když mezi tebou a cílem někdo proběhne a rázem seš venku z boje, spadne expertíza atd. Nebo se cíl vzdálí (někdo ho odsune summonem atd.).
Za boty a tumble odečti celkem 7, jestlis měl nějaký další boosty na dodge tak i ty, rázem budeš na svejch...
Za boty a tumble odečti celkem 7, jestlis měl nějaký další boosty na dodge tak i ty, rázem budeš na svejch...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Obranné číslo
To je tak když někdo obejde dva trpasličí obránce co brání v chodbě a jde machrovat do chumlu
. Snad ses poučil Grisáku
).
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje