Vtípky
Re: Vtípky
No copak? Běžný způsob... neviděli jste film Indián? ne bo to bylo v zajetí rychlosti... něco takového.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Vtípky
Ohrané že furt z toho samého serveru, ale mají tam fajn věci
Siiiimpsooons
http://navratdoreality.cz/?p=view&id=2093
Siiiimpsooons
http://navratdoreality.cz/?p=view&id=2093
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Vtípky
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Vtípky
Borec jakoUrlraen wrote:http://www.novinky.cz/koktejl/224363-rus-se-pri-uteku-zritil-ze-ctvrteho-patra-vstal-a-drapal-se-na-zed-znovu.html
To je frajer
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Vtípky
není to ten samý co kdysi vypadl také ze čtvrtého okna pod vlivem alkoholu, vrátil se nahoru, kde ho za to seřvala manželka, dostal depresi a zase skočil a zas to přežil bez zranění? 
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Vtípky
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Vtípky
Takový pravdivý vtípek...
ČUNKOVA BÁSEŇ -Mě Romové nevadí - mě serou...
Kdybych já byl barevný,
měl bych život nádherný.
živil by mě český stát,
já jen tančil, pil a krad.
Souložil bych jako kanec
a peněz měl plný ranec.
Po světě pak cestoval,
v Strassburgu si stěžoval.
Nezabýval bych se prací,
živil bych se emigrací.
Příslušníci jiné rasy
mají u nás zlaté časy.
I ten Cikán zdivočelý
ze Spiše i Pováží,
houfně do Čech stěhuje se
za svou černou pakáží.
Vítej v zemi zaslíbené
náš národní hoste!
Díky tobě populace
zkvalitní a vzroste...
http://web.libimseti.cz/t.e.e.b.e.e.//c ... 19066.html
ČUNKOVA BÁSEŇ -Mě Romové nevadí - mě serou...
Kdybych já byl barevný,
měl bych život nádherný.
živil by mě český stát,
já jen tančil, pil a krad.
Souložil bych jako kanec
a peněz měl plný ranec.
Po světě pak cestoval,
v Strassburgu si stěžoval.
Nezabýval bych se prací,
živil bych se emigrací.
Příslušníci jiné rasy
mají u nás zlaté časy.
I ten Cikán zdivočelý
ze Spiše i Pováží,
houfně do Čech stěhuje se
za svou černou pakáží.
Vítej v zemi zaslíbené
náš národní hoste!
Díky tobě populace
zkvalitní a vzroste...
http://web.libimseti.cz/t.e.e.b.e.e.//c ... 19066.html
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Re: Vtípky
Dear Egyptians,
Please don't destroy the pyramids, we will not rebuild.
Sincerely,
The Jews
Please don't destroy the pyramids, we will not rebuild.
Sincerely,
The Jews
nwn
Re: Vtípky
Mladý gynekolog se doslechl, že opravami aut se dá vydělat víc peněz než v nemocnici. I šel se ucházet o práci v autoservisu.
"Dobrá, šikovné mechaniky potřebujeme," povídá šéf. "Ale máme takovou přijímací zkoušku. Dostanete auto s vadným motorem, neřekneme vám, co je s ním špatně. Za hodinu ho musíte opravit, za každou minutu navíc se vám strhne jeden bod. Musíte ho opravit přesně, za každou chybu vám také strhnu nějaké body. Můžete jich získat celkem sto. Támhle je to auto, dejte se do práce."
Tak se do toho gynekolog pustil. A skutečně, do hodiny tam to auto stálo opravené.
"Tak co, kolik mám bodů?"
"Stopadesát."
"Proč tolik?"
"No - padesát za to, že jste to stihnul do hodiny. Padesát za to, že je motor opravený bezchybně. A padesát za to, že jste to všechno udělal skrz výfuk."
"Dobrá, šikovné mechaniky potřebujeme," povídá šéf. "Ale máme takovou přijímací zkoušku. Dostanete auto s vadným motorem, neřekneme vám, co je s ním špatně. Za hodinu ho musíte opravit, za každou minutu navíc se vám strhne jeden bod. Musíte ho opravit přesně, za každou chybu vám také strhnu nějaké body. Můžete jich získat celkem sto. Támhle je to auto, dejte se do práce."
Tak se do toho gynekolog pustil. A skutečně, do hodiny tam to auto stálo opravené.
"Tak co, kolik mám bodů?"
"Stopadesát."
"Proč tolik?"
"No - padesát za to, že jste to stihnul do hodiny. Padesát za to, že je motor opravený bezchybně. A padesát za to, že jste to všechno udělal skrz výfuk."
Vedoucí týmu Thalie
Re: Vtípky
Tak mě pobavilo tohle v souvislosti s článkem "Kreml ruší střídání zimního a letního času"
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... -casu.html
Jinak je to dle mě fajn, že to zrušili, doufám se to stane aj u nás
. Ta změna času je naprd.
To sem se vážně chechtal.Změna času podle něj neškodí pouze lidem. „Ani nemluvím o kravách a dalších zvířatech, která nechápou, proč k nim dojičky přicházejí v jinou dobu,“ vysvětlil prezident.
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... -casu.html
Jinak je to dle mě fajn, že to zrušili, doufám se to stane aj u nás
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Vtípky
Doufám, že to na mě nikdo nepráskne, ale tohle mě dneska složilo:
Rozhovor o paintballce:
(03:30:44 PM) kucik:
A co všechno mám teda přivézt? Masku? Bombu? koule? nebo jenom zbylý části zbraně?
(03:31:21 PM) K:
co vim, tak koule táta zná
(03:31:38 PM) K:
to vyznělo blbě...ale jako měl je v ruce a ví z čeho jsou a jak jsou velký etc
(03:31:49 PM) kucik:

Rozhovor o paintballce:
(03:30:44 PM) kucik:
A co všechno mám teda přivézt? Masku? Bombu? koule? nebo jenom zbylý části zbraně?
(03:31:21 PM) K:
co vim, tak koule táta zná
(03:31:38 PM) K:
to vyznělo blbě...ale jako měl je v ruce a ví z čeho jsou a jak jsou velký etc
(03:31:49 PM) kucik:
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Vtípky
Tak od cesty:
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Re: Vtípky
A man buys a lie detector robot that slaps people who lie. He decides to test it at dinner.
DAD: Son, where were you today during school hours?
SON: At school*Robot slaps Son*
SON: OK,I went to the movies.
DAD: Which one?
SON: Toy Story*Robot slaps son again*
SON: OK, it was Day with a Porn Star.
DAD: WHAT? When I was your age I didn't even know what porn was!*Robot slaps Dad*
MOM: HAHA! After all he's your son.*Robot slaps mom*
DAD: Son, where were you today during school hours?
SON: At school*Robot slaps Son*
SON: OK,I went to the movies.
DAD: Which one?
SON: Toy Story*Robot slaps son again*
SON: OK, it was Day with a Porn Star.
DAD: WHAT? When I was your age I didn't even know what porn was!*Robot slaps Dad*
MOM: HAHA! After all he's your son.*Robot slaps mom*