Alvarion wrote:v případě uložení čehokoliv jiného, bude Vám smazán celý inventorař včetně vybavení. Důvodem je zajistení stability hry.
Ano, splní se mi můj životní sen, pořád dokola každej den zadara sedět u PC a projíždět inventáře lidem, kontrolovat záložky a trestat přestupky. To je přesně to co jsem si od pozice DM sliboval...
Vedou se tu krásné teorie ale:

batohy už jednou byly...

...a kvůli něčemu se rušily...

...nyní ani v budoucnosti team neplánuje jejich návrat, ani jako item v obchodě, ani jako odmena za RP, ani jako epický loot.
Když dáme pytel jednomu PC, bude to nespravedlivé vůči všem ostatním. Když je dáme všem, budeme tam kde jsme již jednou byli.
6 stránek inventáře je dle mě i dle teamu plně dostačující. (každé pole má 6x10 slotů, tedy 6x60 = 360 slotů celkem)
((to už je slušný baťůžek - umožňuje pojmout třeba 60 full plátů - pro rejpaly: dobře, 59 kvůli neodložitelným itemům jako je duše, emoce, kostky atd...))
Ano, bylinky jsou náročné na místo v inventáři - je to cena za využívání velice silného craftu. Komu se to nelíbí, ať je přechovává v trezoru nebo perzistentní truhle.
Je jistě pohodlnější zpracovávat bylinky při cestách na lodi či čekání v knajpě na kamarády, ale třeba ostatní crafty tuhle vymoženost vůbec nemají.
Vcelku zajímavý nápad zde byl s tou směšovačkou, to je otázka na Kucika jestli by to šlo nascriptovat - tedy item který by povolil na sebe stackovat stejné suroviny i když se jim "zrovna nechce". Bug stacku je totiž u bylinek vcelku běžná záležitost a věřím že by to ušetřilo spoustu místa. Není to sice tedy k tématu (tím jsou pytle a bedny všeobecně), ale ve výsledku by se asi vlk nažral a koza zůstala celá.
Z dalších řešení mě napadá změnit vzhled všech alkáčských surovin na stackovatelný item 1x1 slot. Těch surovin co zabírají 2x1 či 2x2 slotů není totiž zrovna málo že... Ale to už je taky mimo téma, to je záležitost "Alkáčství" jako takového.
Osobně jsem se s pytlem jako itemem od DM nesetkal a taktéž osobně neplánuji nikomu takový item dát. Snahou teamu není jednou za čas nějak do hry pytel někomu přihodit, naopak snažíme se aby nepřibývaly a tudíž aby na tom byli všichni stejně. Ano, ve hře jsou ještě lidé, kteří mají jeden pytel z dob dávno minulých, počet těch lidí je ale velmi malý a rozhodně se nerozrůstá ba naopak stále klesá. Snažte se jim to lidi prosím nezávidět, je to jejich takový odznáček z dob dávno minulých.
Jsem rád když se v topicu přání a stížnosti objevují nějaké nápady či se řeší průsery, řekl bych ale, že se už kolem tohodle tématu napovídalo až zbytečně moc.
Vím jak vypadají inventáře našich bylinkářů, je mi jasné že by se stránka navíc opravdu některým hodila, ale pokládám to osobně opravdu jen jako přepychové přání, doteď si s místem bylinkáři vždy vystačili. Byl bych moc rád, kdyby jste se zkusili na celou věc podívat pěkně zeshora a budu doufat, že pochopíte co jsem tím myslel.