Přítelíček : Víla
Přítelíček : Víla
Jen se chci zeptat , jak je to s únavou přítelíčků. Já mám vílu , která si může 4x za vyvolání hodit invis, ale po výběru a pokusu čarování to napíše " Kouzlo selhalo díky únavě " s přítelíčkem spát nejde a když jsem se vyspal s postavou , poté medit a opět vyspal , tak se nic nezměnilo.. Nevím jestli to tu už někde bylo , jestli jo , tak se omlouvám ..
=============
Seart
Seart
Re: Přítelíček : Víla
Je to opatření proti boostování party přítelíčkem. Už jsem to s někým kdysi dávno řešil a tohle mi bylo sděleno.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.