takže až na aprila ???

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: takže až na aprila ???

Post by LDamian »

liuk wrote:Když se to psalo, vědělo se, že spuštění proběhne ještě ten den. Déle bychom vás netrápili. Máme hráče rádi a teď jsme si dopřáli jen trochu ostřejší druh humoru.
Já se pod to klidně podepíšu jako jeden ze "spoluorganizátorů".

Doufám, že se s vámi všemi už zítra (sakra vlastně dnes) potkám ve hře a s těmi co nehrají za tmavé tváře alespoň v playrlistu. ;)
Jak jsem řekl. Trestem budiž upálení tvé postavy. Možná to ještě změním na něco humánnějšího jako je setnutí mečem. :wink: Počkej, až si tě v té díře které říkáte podtemno najdu. :twisted: :twisted:

PS: je to spuštěné, vtípek už si ani nepamatuji, mstít se budu maximálně na nějakém srazu kupováním alkoholu! Ono vás to prevíti přejde.... :mrgreen:
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Locked