Vtípky

Chcete se zasmát či pobavit ostatní?

Moderators: DM, WB

User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: Vtípky

Post by de Aers »

Alvarion wrote:A man buys a lie detector robot that slaps people who lie. He decides to test it at dinner.
DAD: Son, where were you today during school hours?
SON: At school*Robot slaps Son*
SON: OK,I went to the movies.
DAD: Which one?
SON: Toy Story*Robot slaps son again*
SON: OK, it was Day with a Porn Star.
DAD: WHAT? When I was your age I didn't even know what porn was!*Robot slaps Dad*
MOM: HAHA! After all he's your son.*Robot slaps mom*
Tak tohle je hodně drsnéé :D
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
User avatar
-speck-
Měšťan
Posts: 289
Joined: 01:12 27. Jan 2009

Re: Vtípky

Post by -speck- »

-speck- : Yitro Al Zakkai
Necrooo: Rot´Jare, Verens
-darkvision- : Izzrar Zau'ndar pan všemocný kolující v tělech mnoha drowů
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Vtípky

Post by Molly23 »

Miluju alarmující zprávy.... člověk si přečte jen kousek článku a může si myslet že je v neustálém ohrožení života....

"Někdy musí mířit i několik metrů před cíl, aby ho zasáhli. Počítají s větrem i nadmořskou výškou. Číhají všude. Odstřelovači."

zdroj: http://technet.idnes.cz/odstrelovac-nem ... chnika_mbo
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Alvarion
Šlechtic
Posts: 325
Joined: 22:47 15. Nov 2010

Re: Vtípky

Post by Alvarion »

Tak nejprve se zajděte vyčůrat......
Máte?
Tak na vlastní nebezepčí...... http://www.loupak.cz/video/srandicky/41 ... -kompilace
User avatar
Práček
Velmistr
Posts: 1180
Joined: 22:03 11. Mar 2010
Location: Práglevačka

Re: Vtípky

Post by Práček »

to je tak drsný, až je to roztomilé...hlavně ta kačena, jak kouká kam zmizely ty kačata :twisted:
Image
Image
User avatar
White wolf
Poutník
Posts: 69
Joined: 09:17 14. May 2010

Re: Vtípky

Post by White wolf »

79cda3ccdd_46166807_o2.gif
Hehe tohle mě teda dostalo. :lol:
User avatar
White wolf
Poutník
Posts: 69
Joined: 09:17 14. May 2010

Re: Vtípky

Post by White wolf »

A jeden vtípek z téhož zdroje.
Kněz prodával svého starého koně. Kupec si koně prohlédl a koupil ho. Kněz ještě kupci zdůraznil, že místo povelu "krok" má říci "pane bože" a místo "stůj" má říct "amen".
Tak sedl muž na koně a řekl "pane bože" a kůň se rozešel. Muž řekl znova "pane bože" a kůň začal klusat. To se mu líbilo. Řekl to ještě několikrát a kůň se rozběhl strašnou rychlostí. Najednou se před nimi objevil útes. Muž zaječel "stůj". Kůň nezastavil. Muž křičel všechny možné příkazy, "prrr!", "hoou!", pokusil se koně stáhnout zpátky, ale nic ho nezastavilo.
Pak si najednou vzpomněl a zaječel "Amen". Kůň se zastavil těsně na okraji, dříve než spadli dolů. Strachem zpocenému muži se ulevilo, položil ruku koni na krk a pak řekl "pane bože".
User avatar
marii
Šlechtic
Posts: 499
Joined: 12:44 02. May 2007

Re: Vtípky

Post by marii »

Práček wrote:to je tak drsný, až je to roztomilé...hlavně ta kačena, jak kouká kam zmizely ty kačata :twisted:
Image
Ten obrazek nevidim jen ja,nebo ej tu jeste nekdo.. :cry:
Lossë Hyaro
User avatar
Práček
Velmistr
Posts: 1180
Joined: 22:03 11. Mar 2010
Location: Práglevačka

Re: Vtípky

Post by Práček »

kdo viděl Despicable me, tak si musel ty mimoně zamilovat :mrgreen:
prostě boží
a konečně jsou i minifilmečky s nima 8) banana, Orientation Day a nejlepší Home Makeover.... jak vyndavá ty špendlíky z voodoo panenky :D a ty tenisáky v železní pane :D

p.s samozdřejmě, že jsem na to šel jenkvůli malému synovci 8) ne kecam.... byl jsem tam dobrovolně a líbilo se mi to 8)
Image
User avatar
Práček
Velmistr
Posts: 1180
Joined: 22:03 11. Mar 2010
Location: Práglevačka

Re: Vtípky

Post by Práček »

marii wrote: Ten obrazek nevidim jen ja,nebo ej tu jeste nekdo.. :cry:
netuším proč to nejde...normálně jsemto tam dal přes vložit obrázek, to tlačítko "Img" pak zadal odkaz no a nějak to blbne (i když já ho třeba vidím normálně, jenže někteří prostě ne.....ale vím, že jsem s Rofem neviděl jeden obrazek co dával berserk(tušim ten jak vypadá Hegesha) tak to možná je nějakej problém..nevím kde :mrgreen:
Attachments
37011_114405401940809_109204525794230_95327_1174742_n_1290774361.jpg
Image
User avatar
marii
Šlechtic
Posts: 499
Joined: 12:44 02. May 2007

Re: Vtípky

Post by marii »

Uz ho vidim..ale nevim teda..chudinky malinky:))
Lossë Hyaro
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Vtípky

Post by kucik »

Ty obrazky nejsou videt, protoze adresa je :
http://static.aumojekoule.eu:8080/image ... 774361.jpg
A treba me to pise Error 403 forbiden. Nechci zkoumat proc.
Kdyz vyhodis ten port 8080, tak je uvidi vsichni.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Vtípky

Post by Prasokralik »

Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Vtípky

Post by Rejty »

Dva eskymáci brzy ráno vstanou a vyrazí přes zamrzlou pláň k moři na lov mrože. Jdou dvě hodiny, přijdou k zamrzlému moři, vysekají v ledu velkou díru, nachystají návnadu a s připravenými harpunami čekají. Za hodinu mrož vykoukne, oni ho zabijí a vytáhnou z vody. Popadnou ho za ocas a táhnou zpátky. Jde to ztuha, protože je to proti srsti a mrož navíc svými kly drhne o led.

Když takhle jdou tři hodiny a jsou teprve v polovině, potká je bílý vědec, který je v Grónsku na vědecké výpravě. Běloch je chvíli pozoruje a pak říká: "Pánové, proč raději nevezmete toho mrože za kly a netáhnete ho za ně? Vždyť by se vám to táhlo líp!" Pak pokračuje v chůzi.

Eskymáci na sebe kouknou, pokrčí rameny a zkusí to. A skutečně, mrož se jim táhne mnohem líp. Po hodině jeden z nich promluví:

"Ty, to je fakt divný. Běloch. Cizinec. Teprve pár měsíců tu je. A takhle skvěle nám poradil - ten mrož se nám fakt táhne líp."

Ten druhý zavrtí hlavou a říká:
"No, já nevím, jestli nám poradil opravdu tak dobře. Podívej, jsme zase zpátky u moře..."
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Vtípky

Post by Molly23 »

V Půlnočním království je princezna na vdávání,
nápadníci se jen hrnou. Princezna si vymínila, že aby si mohla vybrat
toho pravého, musí se s ním projít při svitu měsíce zámeckým
parkem.Potíž je v tom, že z takové procházky se vždy vrátí sama, a po
princi ani vidu ani slechu.
To se rychle rozkřikne a další nápadníci se už nehlásí.Zoufalý král tedy nechá vyhlásit,že dá princeznu za ženu a půl království prvnímu, kdo se z té procházky vrátí živ a zdráv.Přihlásí se jediný zájemce - Honza. Jde tedy s princeznou do parku a když přijdou k jezírku s krokodýly, princezna si sundá z ruky prsten a hodí ho do jezírka.Nato se otočí k Honzovi a říká:"Vyndej ho!"Honza si rozepne kalhoty a vyndá ho. Princezna se radostně usměje a říká:"No vidíš, a ti ostatní blbci skákali do vody..."
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Post Reply